acaba hamilemiyim

maşallah çok güzel canım Allah hayırlısıyla meleğini kucağına almayı nasip etsin..bugün yaptığım teste tekrardan baktımda o çizgileri gösterilen ekran sarımsı duruyor diğer testlerimde beyazdı acaba o ne anlama geliyor bilginiz varmı .....CADIARZUCADIARZU

sabah yaptım dediğin teste mi baktın tekrar.bikaç saat geçtikten sonra renk değiştirebiliyor onlar. opuyorumnanaktan

sabah yaptım dediğin teste mi baktın tekrar.bikaç saat geçtikten sonra renk değiştirebiliyor onlar. opuyorumnanaktan

evet sabah yaptığım teste baktım sarı gibi duruyor ama bundan önce yaptığım testlerde öyle değişmemişti bembeyaz duruyordu kafam karıştı valla merak ettim..yani bi anlama gelmiyor öylemi?

evet sabah yaptığım teste baktım sarı gibi duruyor ama bundan önce yaptığım testlerde öyle değişmemişti bembeyaz duruyordu kafam karıştı valla merak ettim..yani bi anlama gelmiyor öylemi?

bence gelmiyor .testin markasından falandır belki.çok merak ediyorsan kan testi yaptır için rahat etsin.kesin sonuç alırsın hemde.inşallah vardır bebiş:Saruboceq:

bence gelmiyor .testin markasından falandır belki.çok merak ediyorsan kan testi yaptır için rahat etsin.kesin sonuç alırsın hemde.inşallah vardır bebiş:Saruboceq:

sol canım bilgilerin için...zaten bu sabah yaptığım testin son kullanım tarihi 2 şubat yazıyordu eşim almış bakmamışda saolsun:sinifsinif::sinifsinif:hayırlısı bikaç gün daha beklicem kan testini yapıp negatif sonuç beni üzer adetimi bekliyim bari:1no2::1no2::1no2:

merhaba
benimde adetim 2 gün geçikti idrrar testi yapıyorum hergün:) hiç bişey çıkmıyo ama belirtileri var sık idrara cıkıyorum kasıklarım ağrıor gögüslerim doldu sanki ve koyulaştı uçları
ama sorun şu ki kan testi yaptırdım negatif çıktı yaptıdığım yer 3*4 gün sonra gene yapalım dedi . kan testi kesin sonuç veriyor diye biliyorum ama kafamım karıştırdı kadın
bide tabletle bakıyormuş yani o hgc mi ne seviyesini göremiyormuş bilen varmı nedir bu çok iştiyorum bebeğim olsun yardım edin

dayna benimde bugün 9. günüm oldu kanama yok idrar testtinde de çıkmıyor ne olacak ya

kan da bakıldı ilk geciktiği gün geçen hafta yani onda da çıkmadı

merhaba
benimde adetim 2 gün geçikti idrrar testi yapıyorum hergün:) hiç bişey çıkmıyo ama belirtileri var sık idrara cıkıyorum kasıklarım ağrıor gögüslerim doldu sanki ve koyulaştı uçları
ama sorun şu ki kan testi yaptırdım negatif çıktı yaptıdığım yer 3*4 gün sonra gene yapalım dedi . kan testi kesin sonuç veriyor diye biliyorum ama kafamım karıştırdı kadın
bide tabletle bakıyormuş yani o hgc mi ne seviyesini göremiyormuş bilen varmı nedir bu çok iştiyorum bebeğim olsun yardım edin

okuduğum kadarıyla sen hamilelik belirtilerini yaşıyorsun en basiti meme uçlarının koyulaşması belki geç döllenme oluyorsa onun için gözükmüyordu biraz daha sabret canım bi daha doktora gidip hayırlı sonuçlarını alırsın inşlh:Saruboceq:peki canım senin testlerinin rengi değişiyormu sarı veya beyaz oluyormu bendede öyle bişey çıktı kafam karıştıCADIARZU

dayna benimde bugün 9. günüm oldu kanama yok idrar testtinde de çıkmıyor ne olacak ya

canım kan tahlilini 1 hafta önce yaptırmışsın belki gözükmemiştir geç döllenme olduysa eğer...bayağıda günün geçmiş inşlh vardır bebiş canım bence sen bi daha kan tahliline baktır bize hayırlı haberlerini ver :Saruboceq:

daynaaa
ben şimdi test yaptım çookk silik bi çizgi çıktı senin dediğin gibi ve sarımsı bi renk olduuu
allahım işallahhhh beraber doğururuzzz:):):)

daynaaa
ben şimdi test yaptım çookk silik bi çizgi çıktı senin dediğin gibi ve sarımsı bi renk olduuu
allahım işallahhhh beraber doğururuzzz:):):)

inşallah canım ya çok sevindim valla:Saruboceq:hayırlı haberini beklyorum canım ben de inşlh sana hayırlı haberle dönerim:Saruboceq:

ben akşam adet oldum.Artık allahım olmayanlara inşallah bebişlerini verir sizlerden ne haberler var bugün mutlaka haber verin meraktayım inşallah bebiş vardır

dün gece moralim bozuldu kahverengi bir sıvı geldi sanki adet başlangıcı gibi ama bugün adet olmadım bekliyorum çok zor bişiy yaa kocam yakında kafayı yiyeceğimi sölüyo test yaptırmamı yasakladı:):):)
dayna sende de kahverengilikler oldumu???

inşallah canım ya çok sevindim valla:Saruboceq:hayırlı haberini beklyorum canım ben de inşlh sana hayırlı haberle dönerim:Saruboceq:

danya haber beklıyoruz senden sekercım.. bilmiyorumkismile

kızlar ya msjlsrnızı okudum adet olanlara üzüldüm hayal kırıklıgı yaa aynı seyleri yasadıgım icin ümitsizim ya ama insallah bu ay calısmalardan ümitliyim bugün adetimin son günü ya insallah ya cok cok istiyorum bebişim olsunsengözlerimebaksanab

benim bugün hem kahverengi akıntım hemde kırmızı parçalar gelmeye başladı yarın adet olucam galiba:KK43::KK43:
gene de neden se bi ümit varr yaa. kan tahlili yaptırıp yarın herşeyi öğrenmenin vakti geldi sanırımm:KK43::KK43::KK43:

danya haber beklıyoruz senden sekercım.. bilmiyorumkismile

canım şuan halen benden gelen bişey yok artık bende pazartesi gününü bekliyorum eğer adet olmazsam o gün kan testi yaptırcam inşlh haberler hayırlı olur birbirimize çok dua edelim arkadaşlar:Saruboceq::Saruboceq:

X