acaba hamilemiyim

okadar bekleme öğrende biran önce ona göre beslenmene falan dikka t et

canım ben genelde de beslenmeme dikkat ederim hamileymiş gibi daah dikkat ediyorum bişey daha var ben gecen ay spora gitiim 6 hafta 72 kilodan 65 kiloya düştüm tabi yediklerimede dikkat ettim ve azallttım acaba bundan dolayıda adetım gecikmiş olabılır mi

inşlh canım Yüce Rabbim kimseyi evlatla sınamasın...benimde son sat 15 şubattı bekliyorum hala:1no2::1no2:

amin canım amin senınde baya gecmıs ustunden test falan yaptınmı hiç belırtı falan varmı..inşallah hayırlısıyla oluropuyorumnanaktan

canım ben genelde de beslenmeme dikkat ederim hamileymiş gibi daah dikkat ediyorum bişey daha var ben gecen ay spora gitiim 6 hafta 72 kilodan 65 kiloya düştüm tabi yediklerimede dikkat ettim ve azallttım acaba bundan dolayıda adetım gecikmiş olabılır mi

bılemıyorum kı canım...olabılır..
1 aydamı verdın 7 kılo..

valla benimde bu ay 10.günde oldu bende hamileyim sandım bu ay genelde herkesin gecikti sanırım havalardanmı nedir

valla benimde bu ay 10.günde oldu bende hamileyim sandım bu ay genelde herkesin gecikti sanırım havalardanmı nedir

ya..10 gun bayagı geçmışş..bu ara duzensız adet duyuyorum..
benımde aylar once 1 gunde olup bıtıyordu adetım..havalardan dı galıba..:eek:

daynacım merhaba ben yeni üye oldum yazılarının hepsini okudum umarım hamilesindir benimde 7 günüm geçiyor gögüslerim cok hassaslaştı dokunamıyorum onun dışında arada kasık agrılarım oluyor hamilemiyim acaba test içinde acele etmek istemiyorum hiç test yapmadım daha

canım merhaba...inşlh canım hamileyimdir bilmiyorum zaten olmazsam eğer pazartesi günü kan tahlili yaptırcam sonu inşlh hüsranla bitmez:Saruboceq:benimde şu birkaç gündür göğüslerim hassaslaştı arada kasıklarda batmalar oluyor ama adet belirtileriyle aynı olduğu için ümitlenmek istemiyorum....inşlh sende hamilesindir canım seninde günün epey geçmiş....

amin canım amin senınde baya gecmıs ustunden test falan yaptınmı hiç belırtı falan varmı..inşallah hayırlısıyla oluropuyorumnanaktan

adete 2 gün kala yaptım bişey yok ama pazartesi gününe kadar olmazsam kan tahlili yaptırcam canım....hayırlısıyla olsun inşlh:Saruboceq:bende öpüyorum yanaktan:1hug:

merhaba..bende aynı oldum..karnım dun felaket agrıdı bıde..belımde aynı...
beklıyorum 2 gun var adetıme..
bende bıdaha kı ay çalısmaya baslıycam yumurtlama gunumude hesaplayarak... kaydirigubbakcemile

hayıırlısı canım bekle bikaç gün inşlh test sonucun pozitif çıkaryerimseniben

benim son adet tarihi 9 şubat testlet negatif nedir bu sizceboshayallersmile

nasılsın seker...meraktayız senın ıçın..zemuszemus

iyym canım sen nasılsın...bende meraakla pazartesi gnünü bekliyorum tabi adet olmazsam inşlh canım dua edelim birbirimize:Saruboceq:senin var gününe dimi nasıl bişeyler hissediyomusun..

X