acaba hamilemiyim

daynacım nasılsın canım..bahsettıgın akıntı olayı bendede var..ablamdada vardı aynı sey doktora gıtmıstı oda o akıntıdıdan bır parca ısteyıp arastırıyolar..tavsıyem hıc durma canım...lmaz:a.s

iyiym saol canım sanada geçmş olsun...bu ayda bekliyim canım eğer bu ayda hamile kalmazsam doktora gitmek istiyorum neyse tedavim olurum saol canım tavsiyen için....

ya kızlar benimde adete 1 -2 gün var dün gece ağrım vardı bugün yok oldu kana benzer bikaç damla bişi gelmiş ağrımda yok sağ kasığımda şişlik gibi bişi hissediyorum yerleşmekanaması denen şey nezaman oluyorki?

canım hala senden kan gelmiyorsa yerleşme kanaması olabilir..bendede olmuştu tam adet olacağım gün 2 damla kadar kan geldi ve daha gelmedi hamilelik belirtilerimde vardı ama 15 gün sonra adet oldum kimyasal gebelik yaşadım anlayacağın...inşlh sende hamilesindir canım hayırlı osun şimdiden...

inş dayna ama heran olcakmışım gibi geliyo 2 günüm var geçmio zaman olmazsa bidahaki aya yine çalışmalar ama eşim yanıma geldiği zaman yumurtlama günüme denk gelmio sanırım bidaha 23 nisanda gelecek ben şimdi 7 sinde adet olursa denk gelmio sanırım (((

daynacım yumurtlamanın akıntıyla alakası oldugunu düşünmüyorum kendini şütürsün yıne akıntı gelir akıntının cok sebebi var ve bir cok kadında oluyor şöylede bişey var adetlerinn düzensiz diye yumurtlamıyorsun böyle bişeyde kesin olarak yok olma ihtimali var canım sen bir jınekologa git takip ederler ultrasondan yumurtlama günlerini benım bır arkadasım buna başlıycak yumurtlama günlerinde 2 günde bir cagırdı doktor yumurtalıklarını takip edecek işlev durumda mı dagıl mı stres yapma canım daha bişey belli değil senı cok öpüyorum

canım daha önce öyle olmuşmuydu eger olmadıysa hamile olma ihtimalın olabılır kanama kesildiyse birazcık bekle adetın gececek mı bakalım yerleşme kanı o dönemde de oluyor daha sonrada olabılıyor hiç olmayadabiliyor bende olmadı öyle bişey ama acele etme birazcık bekle derim kuzum

Merhabalar;
9 aylık evliyim Yapmış olduğunuz sohpetleri görünce hemen üye oldum.benimde size sormam gerek birşeyler var tecrübelerinize dayanaraktan tabii! geçen ay 3 martta adet gördüm aslında 1 i olacaktı fakat şubat ayı 28 gün olunca 3 üne attı adetim.Son 4 gündür aşırı derecede miğde bulantısı ve halsizlik var adetimde 30 günde olurdu ayın 3 üne göre 3 gün 1 ine göre 5 gün gecikmiş oluyor yani.aslına bakılacak olursa eşim korunuyor ama tabi %100 karunma yöntemi değil.idrar tahlilinde negatif çıktı fakat hafta başında üşütmüştüm ilaç kullanmıştım acaba ilacın etkisindenmi çıkmadı yada hamile değilmiyim yorumlarsanız çok sevinirim.şimdiden teşekkür ederim...

hayatım adetlerın düzenlimiydı hiç gecıkme oluyor muydu onu bılmıyorum ama birkaç gün bekle 7 gün gecmesi gerekiyor kesin sonuç alabılmnek için idrar testinden yada git direk kan testi yaptır varsa cıkar geri çekilme yöntemıyle korunduysanız %40 hamıle kalınıyor o yöntemle

adetlerim ilk evlendiğim sıralarda düzensizdi ama tedavi gördüm son 6 aydır çok iyiyydi gününde oluyordum. bilmiyorum olursa süpriz olacak ben çok istiyorum hamile kalmak ama eşim istemiyordu.inşallah hamileyimdir.yorumlarınızı bekliyorum cuma gününe kadar beklesemmi acaba kan testi için idrarda negatif çıktı çünkü

tosticim benim zaten öyle hergün gelen bir akıntım yok..sadece hesap ettiğim yumurtlama tarihime yakın günlerde 1-2 gün oluyor bu akıntı..yumurtlama gününü böyle anlayanlar oluyormuş..hani diyorum benimde o günlerde böyle 1-2 gün oluyor ya o zaman yumurtluyorumdur herhalde...bilmiyorum yaa neyse valla kafam karman çorman oldu:sm_cool::sm_cool: en iyisi bu ay hiçbirşey düşünmeden vakit geçirmek valla öyle söz verdim kendime stres filan yok..:dance: öpüyorum canımkaydirigubbakcemile3

kesinlikle sana katılıyorum daynacım. kafayı takmayacaksın sonra insan kendini cok fazla dinliyor.
bide üstüne tatsızlıklar yaşayınca cileden cıkıyor. valla daha yeni kendime gelebildim. ama calışmaları bırakmadım:)
herşeyin hayırlısı olsun...
bu sefer bakalım hayat ne getirecek?

daynacım en güzelini yaparsın takma kafana bak nasıl olacak inş. bende dr gittim bebişin kalp atışlarını duyduk cok güzel bir duygu cok duygulandım içinde küçük bir kalbin attıgını bılmek ne bılım rabbim en kısa zamanda yaşayarak görmeyı nasip etsin sana da ve tüm isteyenler cok öpüyorum canım

canım benim inşlh sende bende ve isteyen herkes bu ay hayırlısıyla hamile kalırız....

çok güzel maşallah canım Allah sana bu güzel duyguyu tattırdı inşlh bizede tatmak nasip olur...bende olsam bende çok duygulanırım çok gariptir eminim içinde bir canlı ve sen onu hissediyorsun gerçekten mucizevi bişey...öpüyorum canım yanaklarından...

danya cım bu ay bebegın gelmıstır umarım..vereliniortak

arkadaşlar bi sorum olacak benımde yenı üye oldum ben hep takıip edıyordum birbirinize cok yardımcı oluyor sorulara cevap verıyorsunuz bende katılmak istedım bundan 7di ay önce diş gebelik gecırdım bu ay ayın 4dunde adet olmam gerektı olmadım 4 gunum gectı vede kasıklarım belim cok agrıyor sankı olacakmışım gıbı sızce hamılemıyım

canım adetlerın düzenli mi daha önce gecıkme oluyormuydu adet agrılarıyla hamılelık belırtılerı bırbırıne cok benziyor bacım a.s

sagol bacım inş. herkes tadar bu duyguyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…