acaba hamilemiyim

ınşallah hepimizden gelir
ama benim ki biraz mucize olur olursa
yani burda okuduğum arkadaşların eşlerinde benim gibi agır bir sorun yok galiba

canım öncelikle sana tşk ediyorum inşlh dediğin gibi tüm isteyenler onların içinde sende ve bende annelik duygularını tadarız...asla canım ümidini yitirme Allah yoktan var edendir hiç ummadığın anda bakmışsın göbeğine konuvermiş bebeğin inşlh hiç bir sorun kalmadan hamileliğin gerçekleşir ama yazdıkların hamilelik belirtilerine benziyor en azından göğüsde oluşan damarlar bilmiyorum adette bende öyle birşey kesinlikle ollmadı olmaz diyede biliyorum...inşlh hamilesindir canım hayırlı haberlerini bekliyorum....

canım inan dua ettiğim zaman herkes için dua ediyorum
allahım isteyen herkese en hayırlısını ver yarabbim
bu hasreti böle çektirme kimseye diye
herşeyin özlemi ayrı ama o cennet kokusa özlem her şeyden öte
kimseye belli edemiyorum eşimin ailesi bilmiyor durumu benim ailem anlıyor ama üzülmemi hissettirmemeye çalışıyorum ama nafile hissediyorlar onlar benden daha çok uzuluyorlardır eminim
soran herkese daha erken diyorum ama 3 sene bitti ve arada bir mikro denemem var negatif
eşimle çok zor gunler geçirdim durumunu ögrenince çok hırçınlaşmıştı son bikaç aydır artık bazı seyleriiyice kabul etti ve bana destek oluyor offf fffff
bu yolda allah hepimizin yardımcısı olsun

canım benim..yaşadıkların gerçekten çok zor hele bebek sorulduğunda daha erken demeler yokmu(( Allahım kimseyi bebekle sınamasın çok zor vallaa...eşininde şimdi sana destek olması çok daha iyi olmuş yoksa gerçekten evlilikde zor olurdu.. bende herkes için dua ediyorum canım inşlh isteyen herkesin hayırlısıyla bebeği olur sağlıklı bi şekilde ..Amin...üzme kendini stres filanda yapma sana arkadaş tavsiyesi...alkisalkisalkis

arkadaşlar rabbim hepimize o güzel duyguyu yaşatır inşallah benimde 6 gün geçti ayın 10unda olmam gerekiyordu olmadım içimde bir umut var ama daha öncede 10 gün geçmişti evleneli arada böyle gecikmeler oluyor sebebide kist varmış nolur dua edin benim için

inşlh canım bana ve benim gibi isteyen herkese çok dua et arkadaşım..senin nasıl geçiyor hamileliğin...değişik belirtiler filanda çıktımı canım seni rahatsız eden...öpüyorum çoookk....

dualarım tüm isteyenlerle canım merak etme vallahı daynacım sagolsun kuzucuk beni hiç rahatsız etmedi şmdiye kadar rahat geciriyorum bakalım bundan sonra ne olacak hiç bir belirti yok daha bende seni cok öpüyorum canım

sevindim canım bebişinin iyi durumda olmasında ben başka biri topiğe takılıyorum dün arkadaşın birisi hamile olduğunu öğrendi ertesi güne düşük yaptı çok üzüldük yaa(

canım tsk ederim tebrigin için denizcim rabbim o kadar büyük kü ol desin olur ümidini sakın kesme dua et bol bol gönlünü ferah tut dualarım sizlezemuszemus

kızlarrr sesimi duyan yok mu ???
kimse cevap yazmıyoooo neden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…