Hadi kızlar gebelik belirtisi bekleyen gelsin

Teşekkür ederim biz yumurtlama günü yani 2 s ve 3 ünde birliktelik yaşadık yinede geç döllenme olabilir mi ? Az öncede sağ kasığıma 2/3 defa iğne batması gibi minik bir şey oldu
Yani demek istediğim ayın 3 ünden sonra eşim ameliyat geçirdiği için değerlendiremedik. Bu ayon 2 s ve 3 ü sadece değerlendirdik

Teşekkür ederim biz yumurtlama günü yani 2 s ve 3 ünde birliktelik yaşadık yinede geç döllenme olabilir mi ? Az öncede sağ kasığıma 2/3 defa iğne batması gibi minik bir şey oldu
Eğer öyleyse daha bugün 10 gün olmuş erken olabilir test için. Aynı durumu ben de yaşıyorum bat 15 Eylül. Sağ kasığımda kasılma oluyor yoğun bir akıntı başladı bel ağrım bugün geçti çok şükür. Test yapmaya da korkuyorum valla negatif görmekten yıldım kaç tane test harcadım böyle. İnşallah gönlümüzdeki gibi olur arkadaşım 🫶🏻

Eğer öyleyse daha bugün 10 gün olmuş erken olabilir test için. Aynı durumu ben de yaşıyorum bat 15 Eylül. Sağ kasığımda kasılma oluyor yoğun bir akıntı başladı bel ağrım bugün geçti çok şükür. Test yapmaya da korkuyorum valla negatif görmekten yıldım kaç tane test harcadım böyle. İnşallah gönlümüzdeki gibi olur arkadaşım 🫶🏻
İnşallah ben 5 gündür yapıyorum ahsha hepsi negatif ama nedense tüm belirtilerim var. İçimden bir ses evet hamilesin diyo ama içimdeki ses hep bana doğru mu söylüyor onu bilemiyorum işte 😅🥲

Benim 2 Eylül yumurtlama günümdü. 17 sinde adet olcam 4 gün var erken gebelik testlerim negatif çıkıyor. Sol yumurtamda ağrı var elimle dokununca bile ağrıyor arada sağ kaşığımda da var. Sizce neden olabile bu ağrı. Yaklaşık 1 haftadır var son günlerde daha fazla dokununca bile ağrıyor. Bu gebelik belirtisi mi nedir ya korkmaya başladım. Doktor yumurtalarında bir sorun yok dedi geçen hafta gidip baktırdığımda.
Benim de aynı belirtiler vardı 2 Eylül diyorsun ama geç döllenme olabilir bence sen adet günü yap bende korktum ama hamileliktenmiş bende de negatif çıktı sonra pozitif çıktı

İnşallah ben 5 gündür yapıyorum ahsha hepsi negatif ama nedense tüm belirtilerim var. İçimden bir ses evet hamilesin diyo ama içimdeki ses hep bana doğru mu söylüyor onu bilemiyorum işte 😅🥲
Ben ilk çocuk istemeye başladığımızda lekelenme bile yaşadım psikolojik olarak, öyle devam ediyor şimdi adet döngüm çok garip bir şekilde 😂 hatta ilk zamanlarda üçüncü günden midem bulanmaya başlardı ayy hamileyim derdim şimdi üstünden 10 ay geçti aman kesin değilim gene diyorum 😂

Ben ilk çocuk istemeye başladığımızda lekelenme bile yaşadım psikolojik olarak, öyle devam ediyor şimdi adet döngüm çok garip bir şekilde 😂 hatta ilk zamanlarda üçüncü günden midem bulanmaya başlardı ayy hamileyim derdim şimdi üstünden 10 ay geçti aman kesin değilim gene diyorum 😂
Yuh valla psikolojik lekelenme ilk defa duydum djdjdjkkdkdk

Bence bekle ben 17 Ağustos başlangıç dı yumurtamam 4 eylüldü ama belirtilerim gitmedi 9 Eylül de kan testi yaptılar negatif çıktı kan testimde 10 eylülde ben evde idrar testi yaptım pozitifti dün de yaptım adetime 8 gün kala pozitif öğrendim suanda 5 günüm var hastaneden geliyorum kan tahlilim pozitif gebelik başlangıç şuan da yemi başlamış dedi bence kan testi ver
Hayırlı olsun canım inşallah güzel ilerler. Patlamadan 6 gün sonramı öğrendiniz. Ne belirtilerinin vardı?

Hayırlı olsun canım inşallah güzel ilerler. Patlamadan 6 gün sonramı öğrendiniz. Ne belirtilerinin vardı?
Teşekkür ederim camım inşallah 🙏
Reglime 8 gün kala erken gebelik testinde öğrendim bu %99 sonuç veren den çok silkti ama

Benim bel ağrılarım kasıklar da ağrı mide bulantısı sağ ve sol tarafa bıçaklanma gibi sancılar oluyordu ve ben normalde hiç uyumayan birisiydim aşırı derece de uyumaya başladım aklıma geliyor ama bu kadar erken bu belirtiler olmaz dedim kan tahlili yaptım çıkmadı üç gün sonra ben test yaptım çıktı sonra tekrar kan verdim pozitif

Teşekkür ederim camım inşallah 🙏
Reglime 8 gün kala erken gebelik testinde öğrendim bu %99 sonuç veren den çok silkti ama

Benim bel ağrılarım kasıklar da ağrı mide bulantısı sağ ve sol tarafa bıçaklanma gibi sancılar oluyordu ve ben normalde hiç uyumayan birisiydim aşırı derece de uyumaya başladım aklıma geliyor ama bu kadar erken bu belirtiler olmaz dedim kan tahlili yaptım çıkmadı üç gün sonra ben test yaptım çıktı sonra tekrar kan verdim pozitif
Benim de reglime 9 gün kaldı. Ama bende yumurtlamadan sonra başladı kasık ağrısı ki ben hamile kaldığımda daha önce böyle bir ağrım olmadı adetimde de ağrı yaşamam. Dün gaz sancısı çektim sonra sağ bacaka bı ak saplanti sağ tarafim da yarım yumurtalik var bu arada orda hiç ağrım olmaz . Sonra sola vurdu bacakta uyuşma da var. Dün gaz sancım geçti akşama doğru ama şişlik devam ediyor hala 3 aylık gibiyim. Bu gün acile gidecektim sonra vaz geçtim adet gunumu beklerim. Sizce bunlar belirtimi daha önce hiç yaşamadım gebelik de bile

Ayy lütfen öyle olsun hatta bugün düşündüm yatarken adet gününü hesaplamamışım 7 gün önce yapmışım testi, erken yapmışım. Umarım pozitife döner çok istiyorum çok yoruldum artık mental olara

Ayy lütfen öyle olsun hatta bugün düşündüm yatarken adet gününü hesaplamamışım 7 gün önce yapmışım testi, erken yapmışım. Umarım pozitife döner çok istiyorum çok yoruldum artık mental olarak…
Amin in

Benim de reglime 9 gün kaldı. Ama bende yumurtlamadan sonra başladı kasık ağrısı ki ben hamile kaldığımda daha önce böyle bir ağrım olmadı adetimde de ağrı yaşamam. Dün gaz sancısı çektim sonra sağ bacaka bı ak saplanti sağ tarafim da yarım yumurtalik var bu arada orda hiç ağrım olmaz . Sonra sola vurdu bacakta uyuşma da var. Dün gaz sancım geçti akşama doğru ama şişlik devam ediyor hala 3 aylık gibiyim. Bu gün acile gidecektim sonra vaz geçtim adet gunumu beklerim. Sizce bunlar belirtimi daha önce hiç yaşamadım gebelik de bile
Benim de karnım öyle şiş hala gitmiyor olabilir bende de de aynı ağrılar oldu ve sürekli devam etti bende. Ama ben hissettim hamile olduğumu kan testinde negatif çıktı ben dedim ki erken olduğu için çıkmadı dedim çünkü bu belirtiler yerleşme ağrısı olarak da geçiyordu ben çok araştırmıştım ben adete sekiz gün kala öğrendim bu erken gebelik testinden %99 âdetten önce kesin sonuç olan var ya ondan istersen biraz kendini dinle devam ederse o testti al ben de çok az gözü görülemeyecek kadar silik di belki sende de olmuş olabilir çünkü belirtiler o şekilde gösteriyor umutlandırmak istemem tabii ki de ama ben çok okudum çok araştırdım o yüzden emindim ben kan testinde negatif çıksa bile

Yani demek istediğim ayın 3 ünden sonra eşim ameliyat geçirdiği için değerlendiremedik. Bu ayon 2 s ve 3 ü sadece değerlendirdik
Benim yumurtlama 4 eylüldü 7eylğlde başlamadım doktora gittim kan değerlerime bakıldı negatif i de gördüm 10 eylülde gebelik testinde çok silik bir şekilde öğrendim bu erken test olanı var en üst düzeyde olanından sonra iki gün ondan test yaptık hep pozitif çıktı kan verdim tekrar pozitif çıktı düşün ben de çok etken çıktı

X