acaba hamilemiyim

tatlım ıdrar testı yaptınmı...

kızlar merhabaaa geçen ay adet olduktan sonra hiç grmedim siteye okudukça daha çok kafama takıyor,stres yapıyordum...bugun artık bir bakim dedim ne var ne yok diee.TOSTı bebşin iyiymiş çok sevindim güzelim biliyorsun dayna ve ben geçen ay tutturamadık ama olsun hayırlısıyla gelsin bebişlerimiz en iyi zamanı onlar bilir:))DAYNA biz hemen heme aynı günlerde mi adet olmuştuk seninle??benim sat 27 mart ben 22 nisanda bekliyorum umarım olmaz da:)) öptüm kızlarr çalışmaya devam....

aslında sen doğrusunu yapıyorsun insan buraya girince aklına çok takıyor ve stres yapıyor ben giriyorum ama takmamak şartıyla:))) nasıl olacaksa:)) canım adet tarihim 24 marttı hayırlısı inşlh bu ay güzel haberlerle buraya döneriz..:Saruboceq:

herkese slm bende aranıza yeni katılıyorum. aslında siteyi uzun zamandır takip ediyordum. en sonunda üye olup bende sizinle ortak kaderimizi paylaşmak istiyorum.
yaklaşık 5-6 aydır bebek için uğraşıyoruz ve öncesinde sasdece kendimiz korunduk. benim adetim herzamn gününde gelirdi (27 günde bir )korunmayı bıraktıktan sonra çok karıştı bi erken bi geç allak bullak oldu. herneyse 2 aydırda adetimden önce lekelenme görüyorum lekenmeden geçen ay 2 gün sonra bu ayda 1 gün sonra adet oluyorum neden böyle oluyo bi bieln varmı acaba. lekenlennmenin hamilelik belirtisi olduğunu duymuştum bu yüzden geçen ay tam bi hayal kırıklığı yaşadım. umarım burdaki herkes bir gün bebeğini sağlıklı bişekilde kucağına alır. herkese hayırlı ve sağlıklı evlatlar diliyorum :Saruboceq:

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım .benimde adet tarihime 1 gün var ama 15 gündür belirtiler yaşamaya başladım. bebeğim olsun istiyorum inşlh hamileyimdir. allah isteyen herkese versin aratmasın inşlh..bilmiyorum kismet.

Son düzenleme:
slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. benimde adet tarihime 1 gün var. ama dayna söylediğin belirtiler bendede var.inşlh hamileyimdir. allahım isteyen herkese sağlıklı evlatlar versin inşlh..

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. benimde adet tarihime 1 gün var. ama dayna söylediğin belirtiler bendede var.inşlh hamileyimdir. allahım isteyen herkese sağlıklı evlatlar versin inşlh..

hoşgeldin aramıza canım...inşlh hamilesindir hayatım ben geçen ay tutturamadım kısmet bakalım bu ay bişeyler olacakmı?sendende inşlh hayırlı haberler alırız...

slm kızlar topiğini takip ediyorum daynacım hadi bakalım güzel haberlerini beklıyorum bu ay canım

merhabalar...danyacım ınşallah bu ay tutturmusundur bebegı...
ınşallah bızım kı de tutmustur...karavana atmamısızdır inşallah heee..

slm kızlar topiğini takip ediyorum daynacım hadi bakalım güzel haberlerini beklıyorum bu ay canım

inşlh canım bana ve benim gibi isteyen herkese çok dua et arkadaşım..senin nasıl geçiyor hamileliğin...değişik belirtiler filanda çıktımı canım seni rahatsız eden...öpüyorum çoookk....

merhabalar...danyacım ınşallah bu ay tutturmusundur bebegı...
ınşallah bızım kı de tutmustur...karavana atmamısızdır inşallah heee..

inşlh canım sende bende isteyen herkesde tutturmuştur inşlh:Saruboceq:
bakalım beklicez ve görücez ama ben kendimi dinlemiyorum canım stresten uzağım şuan bide böyle denicem...iyi gelir umarım..

inşlh canım sende bende isteyen herkesde tutturmuştur inşlh:Saruboceq:
bakalım beklicez ve görücez ama ben kendimi dinlemiyorum canım stresten uzağım şuan bide böyle denicem...iyi gelir umarım..

gelır canım..boyle daha ıyı olur..bende bu ay steresten uzagım...

Merhaba Arkadaşlar,
Bende dunde beri okumaya başladım sizi
özellikle tosti ve diğer guzel haberleri veren arkadaşları tebrik ediyorum. Sonra dayna ve adildemir den sabırsızlıkla mutlu haberleri ni bekliyorum
Benimde mikro denemem oldu ama negatif temmuzdan beri kafamdan atmaya çalışıyorum siteye girmeme ye çalışıyorum ama kopamıyorum.bizde de erkek te sorun 100 bin sperm var ve yarısı hareketsiz varikosel ameliyat oldu ama duzelmedi
bu ay bende 23 nisanda olmayı planlıyorum ama istemiyorum olmak
13 nisandan beri reglime 10 gun kala aşırı gögus agrısı sag yumurtalığımda agrı batma sancı hissettim
acaba diyorum ayaklarımımı üşüttüm yoksa regli belirtileri mi
artık hiçbişey ayırt edemiyorum ama çok istiyorum çok aglaıyorum herkes için
haberlerde bir anne görsem evledına bişey olmuş oturup bende aglıyorum çok hassasım offffff offfff

canımcım göğüslerın şişmiş...karında batma..bunlar hamılelık belırtısı...inşallah vardır..ama yınede hiçç düşünmemeye çalıs...adetının geçmesını beklemekten başka çare yok..en dogrusu bu..bu zamana kadarda kafanı rahat tut...
:lepi:

Canım reglı olcagım zamanda hep gÖguslerım ŞıŞer
bu sefer damarlarda belırgın oldu ve su kasık agrısı hıÇ geÇmedı ayın 13 unde baŞladı 3-4 gundur devam edıyor
ya usttum dedım ya da yumurtluyorum dedım bır ara sankı yumurtalıklarım aŞayı dÜŞecekmıŞ gıbı hıssettım hızlı oturup kalktıĞımda bıŞıler batıyordu
yumurtalıkta kıst olsa adet dÜzensızlıĞım olur du dımı? Yada ıltıhap olsa Çok akıntım dımı

Bence hamileligimizi en iyi bilecek olan bizleriz kızlar insan önce kendi vücudunu tanımalı ben mesela adetime 8 gün var ama hamile olmadıgımı biliyorum test de yapmadım her zamanki adet belirtilerimle aynı seyleri yasıyorum mesela adetten önce insanın vücudu (en azından benim öle) acayip şişiyor ben bunu görünce diyorum ki evet regl dönemin geliyor. Allah tüm isteyenlere bebek nasip etsin inşallah

bılemıyorum kı canım..bunlar belırtı olabılır..telas yapma..
adetının gecmesını beklemek en dogru olur...hadı senden gusel haber gelır ınsallah bu ay..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…