Hadi kızlar gebelik belirtisi bekleyen gelsin

Nasıl yani testin arkasından flash tutunca belli mi oluyormuş kesin şekilde
Kesinliği tartışılır ama gördüğüm kişi hamileydi flaşı tutunca daha net gözüküyodu bende denedim daha regl e 15 gün vardı dün haliyle negatif çıktı flaş tuttum hiç birşey gözükmedi pozitif olduğunda gözükür mü bilmiyorum

Yok hiç karşılaşmazdım dediğim gibi genelde adetim yoğun kırmızı şeklinde direk başlar pembe kahve leke arasında birşey. Belirtim ise sadece yumurtalamadan itibaren göğüs hassasiyeti kabarcıklarının belirginleşmesi damarların belirginleşmesi o kadar. Reglm de yarın başlaması gerekiyordu bu arada. Yok ben sanırım kırmızıları göreceğim.. senin adına çok sevindim ❤️🥰
Tamam işte benim de öyle oldu yumurtlamadan 5 gün önce başlayan var ağrıları kişiden kişiye değişiyor benim emile bir kaç gün önce ağrıdı sonra yumurtlama geçti hala ağrılarım yani belirti gitmedi öyle anladım aslında ama sakın umudunu kaybetme canım ben dayanamayıp bugün gidicem artık sende bekle iki üç gün hiç belli olma inşallah güzel haberler veririz birbirimize

Arkadaslar bana akıl verin ya 4 gundur strese gırdım en son kı adet tarıhım 10 agustos 29 agustos ve 30 agustos birlikteliğimiz oldu normalde 10 eylül adet olmam gerekırken olmadım 4. Gunum olması gerekıyordu gecıktı dünde test yaptım bugunde test yaptım negatıf 14 gün önce olan bi ilişki yumurtalama gunumde deıldı bence nıyr adet olmuyorum ben ya

Tamam işte benim de öyle oldu yumurtlamadan 5 gün önce başlayan var ağrıları kişiden kişiye değişiyor benim emile bir kaç gün önce ağrıdı sonra yumurtlama geçti hala ağrılarım yani belirti gitmedi öyle anladım aslında ama sakın umudunu kaybetme canım ben dayanamayıp bugün gidicem artık sende bekle iki üç gün hiç belli olma inşallah güzel haberler veririz birbirimize
Ben geceden itibaren regl oldum canım yoğunlaştı yani ben elendim umutlar önümüzdeki aya bakalım❤️ama sen kesin hamilesin hissediyorum 🤩🥰

Arkadaslar bana akıl verin ya 4 gundur strese gırdım en son kı adet tarıhım 10 agustos 29 agustos ve 30 agustos birlikteliğimiz oldu normalde 10 eylül adet olmam gerekırken olmadım 4. Gunum olması gerekıyordu gecıktı dünde test yaptım bugunde test yaptım negatıf 14 gün önce olan bi ilişki yumurtalama gunumde deıldı bence nıyr adet olmuyorum ben ya
Bence bir kan testi yaptırın orada da negatifse sonuç bir doktora görünün derim. Bazen stres yaptığımız için de çok gecikiyor. Benim ilk çocuk istediğim zamanlarda 4-5 gün gecikme yaşıyordum asla olmazdı normalde. Sonradan kendimi biraz rahat bıraktım ve artık eski düzenine döndü. Bazen de bu testlerde de hata payı oluyor. En mantıklısı kan testi verip bir doktora görünmek bence ☺️

Maşallah 🧿 peki adetten önce lekenme falan yaşadınız mı yarın adet günüm şuan hafif pembe Kahve lekenme tarzı birşeyler oldu😒herşeyi belirti olarak hissediyorum artık
Bugün ne yaptınız inşallah hayırlısıyla güzel haber alırısınız🤲🏻

Ayy arkadaşlar merhabalar, benim de inanılmaz bir bel ağrısı var 3 gündür. Asla hamileliğe yormak istemiyorum ama yarım saat ayakta dursam belime bıçak saplanıyor sanki. Bir de arada sırada sol kasığımda pıt pıt bir şeyler atıyor. Artı olarak bugün sürekli tuvalete gittim, anormal şekilde yarım saatte bir tuvaletim geldi. Bir de elim ayağım buz kesmiş durumda. Regle 6 gün varken test yaptım ama negatifti 😔 Erken mi yaptım testi bilmiyorum. Doktorum ovülasyon testi kullanma dedi o yüzden takvimsel ilerliyorum. BAT 15 Eylül diyor uygulama.
Benimde 6 gün kala negatif çıktı gecikme 2. Günü pozitif çıktı inşallah sennde öyledir 🤲🏻

:mad:Çat diye çatlamak üzereyim... Adet gecikmesinin 7. Günü beta <0.5 şu an 13. Gün ve ben hâlâ adet olmadım. Dr tarlusal verdi. Acaba ? Dediğim için tarlusalı da içmiyorum. Sıkıldım. Yok mu bana bir medeeet:KK64:

Bence bekle ben 17 Ağustos başlangıç dı yumurtamam 4 eylüldü ama belirtilerim gitmedi 9 Eylül de kan testi yaptılar negatif çıktı kan testimde 10 eylülde ben evde idrar testi yaptım pozitifti dün de yaptım adetime 8 gün kala pozitif öğrendim suanda 5 günüm var hastaneden geliyorum kan tahlilim pozitif gebelik başlangıç şuan da yemi başlamış dedi bence kan testi ver

Bence bekle ben 17 Ağustos başlangıç dı yumurtamam 4 eylüldü ama belirtilerim gitmedi 9 Eylül de kan testi yaptılar negatif çıktı kan testimde 10 eylülde ben evde idrar testi yaptım pozitifti dün de yaptım adetime 8 gün kala pozitif öğrendim suanda 5 günüm var hastaneden geliyorum kan tahlilim pozitif gebelik başlangıç şuan da yemi başlamış dedi bence kan testi ver

Benim 2 Eylül yumurtlama günümdü. 17 sinde adet olcam 4 gün var erken gebelik testlerim negatif çıkıyor. Sol yumurtamda ağrı var elimle dokununca bile ağrıyor arada sağ kaşığımda da var. Sizce neden olabile bu ağrı. Yaklaşık 1 haftadır var son günlerde daha fazla dokununca bile ağrıyor. Bu gebelik belirtisi mi nedir ya korkmaya başladım. Doktor yumurtalarında bir sorun yok dedi geçen hafta gidip baktırdığımda.

Benimde 6 gün kala negatif çıktı gecikme 2. Günü pozitif çıktı inşallah sennde öyledir 🤲🏻
Ayy lütfen öyle olsun hatta bugün düşündüm yatarken adet gününü hesaplamamışım 7 gün önce yapmışım testi, erken yapmışım. Umarım pozitife döner çok istiyorum çok yoruldum artık mental olarak…

Benim 2 Eylül yumurtlama günümdü. 17 sinde adet olcam 4 gün var erken gebelik testlerim negatif çıkıyor. Sol yumurtamda ağrı var elimle dokununca bile ağrıyor arada sağ kaşığımda da var. Sizce neden olabile bu ağrı. Yaklaşık 1 haftadır var son günlerde daha fazla dokununca bile ağrıyor. Bu gebelik belirtisi mi nedir ya korkmaya başladım. Doktor yumurtalarında bir sorun yok dedi geçen hafta gidip baktırdığımda.
Gecikme olursa tekrar test yapın ya da 1-2 gün kala test yapın yeniden, bazen geç döllenme olabiliyormuş öyle demişlerdi burada bir kaç kişi

Gecikme olursa tekrar test yapın ya da 1-2 gün kala test yapın yeniden, bazen geç döllenme olabiliyormuş öyle demişlerdi burada bir kaç kişi
Teşekkür ederim biz yumurtlama günü yani 2 s ve 3 ünde birliktelik yaşadık yinede geç döllenme olabilir mi ? Az öncede sağ kasığıma 2/3 defa iğne batması gibi minik bir şey oldu

X