acaba hamilemiyim

olablır canım..bıraz daha bekle ıstersen belırtıler artarsa yada hastalanmassan kan yada ıdrar testı yaptırırsın..ınsallahta guzel haberlerı alırsın..ama sen yıne hamılesın gıbı dıkkat et kendıne canımdelikafadulden

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ilk sayfadan başlayıp hepsini okudum. yazdıklarınız çok heyecanlandırdı beni. benimde 2 gün geçti. hiç birşey hisstmiyorum.çok heyecanlıyım merakla bi kaç gün daha geçmesini bekliyorum umarım bende hamileyimdir :CüvCüv:

Arkadaşlar slm yaklaşık 9 aydan beri korunmuyoruz ama kısmet ya olmuo çocuğum dr'a gittim iltihap var dedi fitil fl kullandım ne zaman hamile kalıcam bn yaa

hoşgeldın canım aramıza..korunuyomuydunuz..bide istıyomuydun cocuk....belırtıler varmıalkisalkisalkis

Arkadaşlar slm yaklaşık 9 aydan beri korunmuyoruz ama kısmet ya olmuo çocuğum dr'a gittim iltihap var dedi fitil fl kullandım ne zaman hamile kalıcam bn yaa

canım merhaba ben varım :=)) ne ıltıhabı varmışkı? hamıle olmaya engelmı?:1closedeyes:

ıltihap çocuk olmayı engelliyomuş fitil kullanınca kalmadı saırım ama her ay umutla bekliyorum sonra gelsin gözyaşları psikolojim bozuldu artık

üzülme melek iltihap bitince hamile kalırsın iltihaplar spermlerin yumurtaya ulaşmasını engelliyor geçince hamile kalırsın inşallah

aradığınız sorularada cevaplar bulabilirsiniz tecrübeli arkadaşlar çok

hoşgeldın canım aramıza..korunuyomuydunuz..bide istıyomuydun cocuk....belırtıler varmıalkisalkisalkis

teşekkürler hoşbulduk. hayır 3 aydır korunmuyoruz. çok istiyorum yani daha önceki aylarda psikolojik olarak bi çok belirti hissettim ama bu sefer akışına bırakacağım dedim. pek bişey hissetmiyorum sadece halsizlik var bide göğüslerimde şişkinlik. normalde adet olmadan önce sancılarım olurdu oda yok. bilemiyorum ya ama çok istiyorum allah herkesin gönlüne göre versin. tekrar teşekkürler....

inşallah hayatım allah kalbınıze gore versın allahım ısteyen dıleyen herkese nasıp etsın:=)banada bır an once nasıp etsına.s

ee hamilemisin çok mrak ettim şimdi bende yarın test yapıcm lütfen cvp yaz dayna sonuc ney.ve belirtilerin nelerdi hepsini yazarmısın canm

slm kızlar epeydir girmedim topige umarım hepiniz iyisinizdir ben ve bebeğim iyiyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…