acaba hamilemiyim

ya kızlar benim vücudum yaklaşık2 haftadır bi anormallik var.adet olucakmışım bel ağrım sancım var.sanki miğdem bulanırmış gibi oluyo.hiç böle bişi yaşamamıştım.marın 3 de regl oldum en az adetten 1 hafta önce bel ağrıları başlar ben de 2 hafta belki daha fazla oldu bu ağrılarım var sancım var.test falan yağtım negatif çıktı sizce niye böle oluyodur yardım edin lütfennnbilmiyorumkismile

ya kızlar benim vücudum yaklaşık2 haftadır bi anormallik var.adet olucakmışım bel ağrım sancım var.sanki miğdem bulanırmış gibi oluyo.hiç böle bişi yaşamamıştım.marın 3 de regl oldum en az adetten 1 hafta önce bel ağrıları başlar ben de 2 hafta belki daha fazla oldu bu ağrılarım var sancım var.test falan yağtım negatif çıktı sizce niye böle oluyodur yardım edin lütfennnbilmiyorumkismile

canım hamiş olabılırsın bende de oldu bende adet sancısı sanmıştım ama regl 3 nısanda bekle o zamana kadar idrar testleri adetın 7 gün gecınce kesin sonuç veriyor bekle sen sabret 10 nisana kadar inş. bebiş geliyordur :CüvCüv:

benim bide adetlerimde düzensiz hap kullandım 1 ay kadar sonra ocakta bıraktım o yüzden hormonlarım anca kendine gelirmiş ay bilmiyoum çok kafam karışık hamişsemde buna pek hazır değilim ben :KK43:((

arkadaşlar dayanamadım şu anda idrar testimin sonucunu bekliyorum.inşallah iki iki iki çizgidir

malesef arkadaşlar tek çizgi.adetim geçeli 4 gün oldu.daha ne kadar daha beklemeliyim.

arkadaşlar kan tahlilini sağlık ocakları yapar mı dün adet olmam gerekiyodu olmadım ve ne adet belirtim var ne bişey eğer bugünde olmazsam yrn kan tahlili yaptırıcam sağlık ocağına gitsem olur mu acaba

malesef arkadaşlar tek çizgi.adetim geçeli 4 gün oldu.daha ne kadar daha beklemeliyim.

tatlım hemen çıkmayabilir benim arkadaşım adeti geçtikten 1 gün sonra yapmış ve öğrenmiş bende gaza gelip yaptım ama çıkmadı herkeste farklı sanırım bence 7. güne kadar bekle

ebnımde 4 gun gectı ama negatıf cıktı ..bıraz daha beklemede yarra var sanıırm

hamilesindir inşallh cnm bende 11 marta oldum bendede mide buntısı var bide akıntım arttı gögsm sızlıyr hayırlısı ikimiz içinde canım benim

Merhaba arkadaşlar
14 günlük gecikmem var. 3 test yaptım. 2.çizgi pembe çıktı hepsinde.
bu sabah kan testi yaptırdım. bet hcg 58,78 çıktı. 2 gün sonra tekrar yaptırmam istendi.
bir problem yoktur dimi? bu 58,78 değeri normal mi? çok mu düşük? lütfen cevap verin... kafam çok karıştı.

Merhaba arkadaşlar
14 günlük gecikmem var. 3 test yaptım. 2.çizgi pembe çıktı hepsinde.
bu sabah kan testi yaptırdım. bet hcg 58,78 çıktı. 2 gün sonra tekrar yaptırmam istendi.
bir problem yoktur dimi? bu 58,78 değeri normal mi? çok mu düşük? lütfen cevap verin... kafam çok karıştı.
kan testine doktorlar ne dedi niye birdaha istediki bu değerler hamile olduğunu gösteriyor dr.yokmu dedi

merhaba kıslar..bende burda adet tarıhımı beklıyordum..ama benım adet gunum geçelı 8 gun oldu...kan testınde gebelık çıkmadı...ama hala olamadım..persembeye kadar olmassa gel dedı...alsanaalsanasmile

merhaba kıslar..bende burda adet tarıhımı beklıyordum..ama benım adet gunum geçelı 8 gun oldu...kan testınde gebelık çıkmadı...ama hala olamadım..persembeye kadar olmassa gel dedı...alsanaalsanasmile

inşallah canım hadı hayırlısı...biz alamadık bu ay guzel haberler umarım sen alırsınkaydirigubbakcemile5

canım bı kan testı yaptırsana..belkı üstünede hastalanmış olabılırsın..belırtılerın fazlaysa ıcının rahat olması ıcın en garantı sey kan testia.s

günaydın herkese.reglim en sonki reglime göre 2 gün gecikti ama bazen sarkabiliyordu. şu ann sadece koyu sarı bir akıntı ara ara kasık batması,meme uçlarında hafif bir acı. acaba hamilelik belirtisi olabilirmi. ilk bebeğim karnımda ölmüştü. ondada hamileyken bulantı baş dönmesi vs hiç olmamıştı. ne dersiniz bebiş geliyomu acaba.....

X