acaba hamilemiyim

Tatlim yumurtlama gunlerini sen bilirsinki zaten,akinti vede kasik agrisindan..!Ben cok iyi biliyorum yumurtlama gunlerimi takip etmiyorum o ayrida:):ecrin_bebek:

o zaman ben akıntı ve ağrıları takip ediyim yoksa kafam çok karıştı nette hesaplamak istiyorum 35 günden fazla olduğu için hesap edilmiyor malesef saol canım ...

slm merhaba ben bır sye sormak ıstıyorum...benım adet tarıhım gece ay 25 ıdı..bu ay 2 gun kahverengı leke seklınde geldı ve hala olmadım kasık agrım var ..acaba sızde test yapmalımıyım hamıle olma durumum varmıdır ...genede bır umut ıste ...

bahar bacım benım bu kadar belırtım olcak hiç duramazdım...bir idrar testi yap canım aklında şüphe kalmasın..başka belırtı varmı?:sm_confused:

bahar bacım benım bu kadar belırtım olcak hiç duramazdım...bir idrar testi yap canım aklında şüphe kalmasın..başka belırtı varmı?:sm_confused:
ay gercekmı dıyorsun cok sagol ...sımdı alsam sence etst bellı olrumu dersın ..baska belrııt olarak yk kaasıkalrımda agrı var sankı oldum olck gııbyım ama olmuyorum ..:Saruboceqpuyorumnanaktan

bahar07 bence test yapmalısın ama sabah ilk idrarla daha kesin sonuç alırsın istersen sabahı bekle inş hamilesindir

evet yapıcam ıhsallh hamıelyımdır ...cok ıstıyoez tabı hayırlısı cok teskeurler

evet yapıcam ıhsallh hamıelyımdır ...cok ıstıyoez tabı hayırlısı cok teskeurler

inşallah canım hamilesindir..inşallah hayırlısıyla olur....bendede belırtıler vardı cok umıtlendım bu ay..hastlandım ama hem 3 gun geç geldı hemde 1.5 gün sürdü...hala bırazda olsa umudum var pazartesı gıtcem bakalım kan tahlılıne...inşallah senınde hayırlı guzel haberlerını beklıyoruz..

inşallah bu ay hamile kalmışızdır ama ben sanmıyorum sanki adet olucam gibi hissediyorum benimde yrn hastalanmam lazım ama büyük ihtimal bu ay da boş geçti benim inşallah sizin olmuştur hamilesinizdir

inşallah bu ay hamile kalmışızdır ama ben sanmıyorum sanki adet olucam gibi hissediyorum benimde yrn hastalanmam lazım ama büyük ihtimal bu ay da boş geçti benim inşallah sizin olmuştur hamilesinizdir

ben sana bol bol dua edeyım bacım hastalanma,hamıle ol bu ay inşallah diye...allah gönlüne göre versin inşallah

canım olabılr tabi biraz daha bekle bır test yap bence:CüvCüv:

canım olabılr tabi biraz daha bekle bır test yap bence:CüvCüv:

canım aynı şey bana oldu adet olmam gereken günden 3 gün önce ve hamiley mişim lekelenmen kesilirsede sakın ilşkiye girme ve ağır kaldırma hamileysen 2 ay olana kadar cünkü benim ki düştüüüüü dikkat etmedim diye:ecrin_bebek:

merhaba arkadaşlar.6 aylık evliyim ilk üç ay ben sonraki 2 ay kadarda eşim korundu.bu ay tekrar ben korunmaya başladım ilk 5 gün düzensiz bi şekilde doğum kontrol hapı kullandım ve bıraktım.bi kaç gün lekelenme şeklinde kanama geldi.ve sonra korunmadan bi çok kere ilişkiye girdik.geçen ay ilk adet günüm 26 şubattı.24 25 ve 26 martta idrarda kan testti yaptım negatif çıktı.bugün 28 mart acaba hamile olabilirmiyim.çok düzensiz olduğu için yumurtlama dönemimi tahmin bile edemiyorum.ama hamile olmak istediğimi biliyorum.sizce ne kadar daha bekliyim yoksa kan testti yaptırmalımıyım.bu konu hakkındaki düşüncelerinizi bekliyorum.

benımde aynılarıları oldu hatta daha yenı konum bıle arka sayfalara gecmemıstır.hamıle cıktım ve bence sende hamılemısın.2 gun sonra tekrar yap çizgi bıraz daha belırgınlesmısse ıyıce emın olursun.opuyorumnanaktan

canım lekelenmelerin yerleşme kanaması olabilir bence kan testi yap yada biraz daha bekle ve idrar testi yap ben sat 27 bi alman web sitesinde okudum en erken 29 mart idrar testi yazıyo sende biraz bekle bence ve yenile idrar testini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…