Ablam ve beyaz elbise aşkı

Ay keşke bulsanız, biz yeniler de bu efsaneyi tanısak. Çok merak ettim

şöyle bir göz gezdirdim sayfalara kimse efsaneyi anmamış..
forum formdan düşmüş

Aayyyy ben bu olayı nasıl kaçırdım, varmi bir link bir resim

Yaaa aşk olsun ben söylemiştim 2. sayfada Şaka maka o konuyu da bulamadım ya kaldırıldı mı acaba

Ay keşke bulsanız, biz yeniler de bu efsaneyi tanısak. Çok merak ettim

Ben araştırdım. " Eltinin gelinlik giyme" konusu 2016 yılındaki başka bir konuda geçmiş. Hatta o zaman bahsi geçen konunun linki orada paylaşılmış. Ama linke tıklayınca " sayfa bulunamadı" yazıyor. Yani konu silinmiş.

Aayyyy ben bu olayı nasıl kaçırdım, varmi bir link bir resim
Link resim yok ama şöyle söyliyim, konu sahibinin gelinliği mütevaziydi. Saçı da salıktı topuz değildi. Zaten minyon bir kadındı. Elti iri yarı bir kadın kocaman saç yaptırmıştı, tacı da kocamandı ve gelinden daha çok gelin gibi görünüyordu.

Hatırladığım kadarıyla konu sahibinin eltisi konuyu bulmuş ve aile içinde çok büyük kavga çıkmıştı. Hatta eşi boşanmaya kalkmıştı. Konu sahibi de site yönetimiyle görüşerek konunun silinmesini talep etmişti. Boşanmadan döndüler sonra noldu bilmiyorum. Ama ben fotoğrafları az çok hatırlıyorum. WOLFROG 'un dediği gibi elti gelinden daha gösterişli beyaz bir elbise, kocaman bir saç ve taç ve çiçek buketiyle kocasıyla birlikte gelinin geldiği yoldan giriş yapmıştı. Hatta yanlış hatırlamıyorsam kaynı da beyaz takım giymişti.

9 sene önceki konuyu nasıl bu kadar detaylı hatırlıyorsunuz? Vayy bee! :)

gözümün önüne roman sünnet anneleri geldi :)

Konu sahibi niye boşanmamis böyle bir adamdan. Niye kavga oluyor anlamadım . Eltinin kocası mi yoksa

Konu sahibi niye boşanmamis böyle bir adamdan. Niye kavga oluyor anlamadım . Eltinin kocası mi yoksa
Yok aşkım konu sahibi hamileydi ve düşük riski vardı. Fotoğrafları attığı için kocası boşanmaya varacak kadar büyük olay çıkartmıştı. Hatta durum o kadar ciddiydi ki yasak olmasına rağmen site yönetimi konuyu sildi.

Aman Allahım e ondan elti kendi düğünü gibi giyinebiliyor . Nerede bir aileden kaynaklı sorun varsa orada gerçekten eşlerden birinin sevgisizligi , akilsizligi oluyor . Inşallah bosanmistir

görmüs kadar olup soka bile girdim sagolasin

Aynen öyle gelin yolundan da el ele yürümüşlerdi.
9 sene önceki konuyu nasıl bu kadar detaylı hatırlıyorsunuz? Vayy bee! :)
Eşi benzeri yok çünkü. Konu sahibinin eltisi kimsenin duysa inanmayacağı birşeyi yapmıştı çünkü.
gözümün önüne roman sünnet anneleri geldi :)
Hah öyle işte. Gelinin tacı minicik, eltinin tacı ekzosfere kadar çıkıyordu

Yuh taç, çiçek buketi nedir. Amma belli etmişler kıskançlıklarını. Hiç mi biri dememiş olmaz napıyorsunuz diye

Ya madem böyleydi, kadının eşi neden olay çıkardı da bosanmalara geldi laf baya baya haklıymış kadın. Umarım o bosamistir adamı

Yaaa o o konuyu ben de hatırlıyorum hatta fotoğrafları da görmüştüm. Ama boşanma olayına kadar gittiğini hatırlamıyorum. Keşke konu sahibi gelse güncelleme yapsa. Eşten ve eş ailesinden kurtuldum diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…