Ablam ve beyaz elbise aşkı

Kostüm Balosumu bu yahu. Dügunde beyaz giyilmez, bu yabanci ülkelerdede, heryerdede ayni olan bir görgü kuralidir.

Ne bileyim ya, bunca laftan sonra evine barkına bile gitmemesi lazım. Ama düğünden sonra ilk abla gider sanırım eve de.
Kendi evi iyi kurulamamıştır, hevesini alır belki.

Eşine de sürekli sikayetlenme ailem böyle babam şöyle yaptı bilmem ne diye . Çözdük kendi aramizda kendilerince bizle tatil yapacaklarmış sacmalamislar babam kızdı de kapat konuyu . Sakin ses kaydı falan dinletme bunlar nasıl bir aile der. Bu olayı da unutma bence annen ve kız kardeşine gardin olsunc

Ne bileyim ya, bunca laftan sonra evine barkına bile gitmemesi lazım. Ama düğünden sonra ilk abla gider sanırım eve de.
Kendi evi iyi kurulamamıştır, hevesini alır belki.
Abla eve her geldiğinde en az bir eşyayı " çeyizimde bu yoktu" diyerek götürür. Konu sahibi bir gün bakar ki abla kanepeyi sirtlanmış götürüyor.

Merhaba canım. Ses kaydını aldın ama sakın eşine dinletme. Ne insanlar bunlar der. Konu açılırsa çözmeye çalıştığını söylersin hallettim de dersin. Çünkü adamın maddi durumu filan konu olmuş adamın midesi bulanır. Sakın eşine dinletme. Bunun dışında kendini ezdirme. Umarım eşin ailesi iyidir onlardan yüzün güler ama kardeşini anneni düğünden sonra sakın yüz verme ablacım. Böyle devam et şu anda taviz verme sakın.

Bunun sizin düğününüz olduğunu ve beyaz ve tonlarının giyecek kişinin sadece siz olduğunu tekrar söyleyin. Sizi dinlemeyip bildiğini okursa ona kırılacağınızı söyledin. Bunlara rağmen dinlemiyorsa gerçekten canınızı boş yere sıkmayın. Gelen kişiler gelinin siz olduğunu zaten bilecek, kendisini anlamsız bir duruma sokacak kişi kendisi.

Devlet bahçelinin insanı durduk yere gaza getiren bi sözü vardı İşte cesaret, işte fazilet, işte feraset, işte fedakarlık, işte mertlik işte adam gibi adamlık diyerek okudum Nihayet aileden normal bir tepki geldi geçmiş olsun babanla ilişkini arttır dertleş sanki onların hakkından o gelebilecek gibi

Valla böyle ablam olacağına hiç olmasın gerçekten çok saçma balayına sizinle gitmek istemek ne gel bide ortamına yat istersen diyeceksin böylesine

Balayına da beraber gitmek istemişler ayrıca dans provası falan yapiyormus neyine takilmasin

Aayyyy ben bu olayı nasıl kaçırdım, varmi bir link bir resim

Linkini bulamadım ama olay bayağı kaosluydu belki konu bile silinmiş olabilir. Çünkü konuyu eltisi falan bulmuştu bayağı bir sıkıntılıydı eşiyle başı derde falan girmişti

Neyse konu dışından banlanmayayım da konu sahibinde de bir iki bir şey söyleyeceğim bundan sonra süreci bence babanızla yönetmeniz sizin hayrın olacak bir de benim anlamadığım babanız nadem annenizin size para vermediğini çeyiz almadığını biliyor niye direkt size para vermek yerine niye annenize veriyordu bile bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…