Ablam ve beyaz elbise aşkı

Elti hala kkda dolaşıyor mudur acaba kendinden bahsediyorlar mı diye

Ya madem böyleydi, kadının eşi neden olay çıkardı da bosanmalara geldi laf baya baya haklıymış kadın. Umarım o bosamistir adamı
Bence suç konu sahibindeydi çünkü benim eltim o halde olacak o gitmeden çıkmam derim. Yok eltiye birşey diyemeyiz derlerse de o zaman düğün onun olsun bana eyvallah derim. Konu sahibi saçma bir şekilde suçlu çıkardı kendini. Hem konu açtı diye kocası boşamak istemiş. Bu durumu normal belleyen koca defolup gidebilir demeliydi. Sonu saçma bitti.

Ablanız ve anneniz kıskanç insanlar. Bi arkabamız da çocuklarına ayrımcı davranırdı. Çünkü kızlardan biri göçmen babaya çekmiş çakır gözlü sarı saçlı bi bebekti. Ablası da annenin aynısıydı. çirkin demeyeyim allahın(cc) gücüne gitmesin ama kardeşi gibi dikkat çekmezdi. Annesi de eş dost küçüğü övdikçe kendine benxeyen çocuğa çirkin demişler gibi köpürürdü. siz de muhtemelen o kara kazandan çıkan en akça şeysiniz. denkiniz birini bulmuşsunz. tavsiyem evliliğinize odaklanın. ailenizle mesefe koyun ve önünüze bakın.

Ablami o kadar seviyorumki bilsem ki heves yapmiş kalbinin bu köşesinde uhte kalmiş hic bozulmam inan .Nolucakki o benim ablam

Ablami o kadar seviyorumki bilsem ki heves yapmiş kalbinin bu köşesinde uhte kalmiş hic bozulmam inan .Nolucakki o benim ablam

Bende kızkardeşimi seviyorum en büyük hayali benim düğünümde gelinlik gitmekti. Kaç kere dedi "sen evlen bende gelinlik giycem "diye ama bunu söylerken 9 yaşında filandı.
(Aramızda on yaş var)

Ben 26 da evlenince hayalleri kendi düğününe kaldı. Düğünde beyaz giyilmez ayıptır. Gelin, görümce elti farketmez. Saygısızlık bu. Rol çalmaya çalışmak.

Üstelik abla hanım beyaz elbise hariç taç, çiçek, ayakkabı altına isim yazma, ilk dans gösterisi hatta ve hatta balayı gibi tüm detayları istiyor. Bir içinde kalmayan gerdek mevzusu

Yoksa yoksa ablalarimiz bir mi
Çünkü ben şuan sadece ablamın stresini çekiyorum o da aynı senin ablan gibi evlendi ama düğün yapmadı kutlama yaptı onda da beyaz değil kırmızı giymek istedi bizde kardeşleri olarak davetlilere kırmızı giyinmeyin soft renkler giyinecek herkes diyerek ablamı yine de gelin gibi hissettirdik yani düğünde genel olarak yeşiller maviler ve pembeler vardı ama insanlar gerçekten saygılı olarak soft giyinmislerdi ablam çiçek gibi tek dikkat çeken olmustu ama o şimdi benim düğünümde balık ve beyaz giyinmek istiyor bişey diyemiyorum annem bu tam beyaz değil ki diyo gelinlik değil bunlar diyo Allah'tan balayı ve ayakkabı olayı bende yok anlamıyorum eskiden eltiler gorumceler yapardı bunu şimdi birkaç arkadaşıma derdimi anlattığımda onlarda yakınlarının ablalarinin bu sekil davrandığını söyledi çok garip

Düğün yapma. Ne demek kıskanıyor musun öyle dediğinde düğün benim düğünüm kendi alanımı koruyorum de. Anneni hiç ciddiye alma saçmalıyor. Giyilmeyecek o kadar! Hayret bir şey ya. Ne manyak insanlar var

Bence de. Bunlar ileride evliliğinde de çok sorun çıkarır. Şimdiden gardını alması lazım yoksa çok üzülür

gel sen ilk dansı yap çiçeği de hatta sen at hatta dedim gerdeğe de sen gir benim yerime belki seninki iyi yapamıyordur bir de bunu dene bakalım dedim

bu cümleden sonra size kardeş diyene de sizin düğününüze gelene de yazıklar olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…