Ablam ve beyaz elbise aşkı

Abla türlü deccallikler yapınca sorun yok anladığı dilden laf yiyince kardeş suçlu

Teşekkür ederim tavsiyen için sert bı durum olduğunda annem sürekli bana garip davranıyor
O zaman annenize dugunde gelin harici beyaz giyilmez bu benim düğünüm eger bana saygi duymayacaksaniz gelmeyin kocama da hem beni mahcup edersiniz hem siz dünür olarak rezil olursunuz diyerek konusun bakalim tepkisi ne olacak? Ablaniz ben dugun yapmadim giyemedim derse giyseydin ben mi engel oldum diye cevap verin yani kendinizi savunamiyor olusunuz ailede eziklendiginiz icin ama aşmak sizin elinizde artik yetiskin ve resmi olarak evli bir kadinsiniz kendi hayatinizin sorumlulugunu alin

bence konu güncel aslında; konu sahibi ablasını aradı ve istemediğini söyledi, sonra olaya baba dahil oldu ve konu sahibine arka çıktı. sonrası düğünde belli olur artık.

beyaz giyim deyince terbiyesizlik deccallik ama kocamın altına yat tadına bak diyecek kadar namussuz bir cümle masum mu oluyor
Olay beyaz giyim değil türlü türlü terbiyesizlik ve kötülük. Ayrıca evet balayına bile sulanan ablaya hayırdır istersen kocamla da yat denir. Adamına göre muamele.

Neyse ki baban duruma el atmışta yanında destek olmuş sana . İnşallah ağızlarını açmazlar artık zaten stresli bir olayın içindesin birde annem , ablam dediğin insanlar seni yiyip bitirmeye çalışıyor. Bir daha böyle bir şey yaparlarsa babanla muhattap ol sadece . ikincisi baban madem sana destek olmaya calısyor annene verip boşa gideceğine direk sana versin. Belli ki ablanıda bunları yapsın diye annen veriyor parasını.

Ya bu konu sahipleri neden ortadan kayboluyor anlamıyorum. Girip şurayı güncellemek 5 dakikanızı bile almaz.
Çok haklısınız ama yazamadım düğünü erkene çektik şuanda herhangi bir durum yok sadece canımı sıkan şey şu ki eşimle yüzyüze oturup adamakıllı konuştuğumuzda annemin ona neler dediğini anlattı işte ben takıntılı kıskançmisim zaten yıllardır evde mağdur rolü yapiyormusum hırçınmisim vesvese ediyormusum yıllarca evde kimseyle bir yere gitmiyormusum kendimi kurban psikolojisine sokmusum ablam bana şaka yapmış ama ben hemen ağlamışım balayi olayı zaten ciddi bile degillermis vs vs
Ben eşime ses kaydını göstermedim fakat şimdi bana eşimin ve eşimin ailesinin yanında o kadar iyi davranıyorlar ki sanki gerçekten ben yalancı çıkıyorum
Ses kaydını gostermeyi düşünmüyorum fakat ilerde bir gün kavga etsek ben ağlasam veya sitem etsem eşim annemin dediklerini doğru bilecek yüzüme vurucak şuan herhangi bir sorun yok eşim bunları dediğinde bana çok ciddiymis gibi geldi vs dedim bazı yerlerde d doğru söylediğim konusunda ısrar ettim ama beni şuan resmen yalancı çıkarmak için el üstünde tutuyorlar

Ve evde kimse ile dışarı gitmek istemiyor olmamın sebebi her seferinde kavga ile eve dönüyor olmamız

Bırak evlenene kadar devam etsinler cidden sıkıntılı insanlar

Ablanız beyaz elbise giymeyecek değil mi

Birde bırakın istedikleri gibi davransınlar nasıl olsa gerçek yüzlerine er geç belli ederler.

Annen tam bir şeytan. Al bu bilgi kenarında dursun.

Kızım senin ailen deccal mi? İnsan düşmanına yapmaz yav bunca şeyi. Yerinde olsam evlenir evlenmez komple çıkarırım hayatımdan. Anan da olsa iki yüzlüyse atıcaksan hayatından

Annenize ve ablanız diyecek söz yok, büyük oyuncular

Eklentiler

• 2973F254-207F-432A-A5DF-BC74A31E215E.jpeg
    29,4 KB · Görüntüleme: 66
Canım üzüldüm öncelikle evet beyaz değilde kırık beyaz bir nebze olabilir takma kafaya sen duvagini ya da saçını modern belli edicek sönük kalmiycak şekilde yaptirt. Hatta gelinlik almadiysan onlardan farklı olarak kabarık bir gelinlik tercih edebilirsin.

düğünü erkene çektiğiniz iyi olmuş yoksa bunlar sizin nişanlınız ile aranızı bozmak için yapmayacağı şeyler yok. Saf kötülük resmen. İnsan evladını kötü olsa ele söylemez ya.. Evlendikten sonra sakın görüşmeyin

Evlendikten sonra kendinize eşinizle birlikte mutlu, sıcak bir yuva kurmaya enerjinizi harcayın, çekirdek ailenizi sağlamlaştırmaya bakın. Anne ve ablanıza ise ciddi sınırlar koymanız gerektiğini düşündürdü bana eylemleri. Eşinize sizin hakkınızda söyledikleri hiç normal değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…