Ablam ve beyaz elbise aşkı

Öyle oldu gibi çünkü araba da yok piyasada olan altınlarını bozdurdu bı araba aldılar ama eniştemin oldu o arabada ablamın değil yani
Böyle bir durumda ben ablamı sevindirmek isterdim açıkçası ne düğünü olmuş altınlar gitmiş araba desen eşine ait giysin beyaz ne olacak yani vallahi ben anlamıyorum bakın bu beyaz giymeme olayını

Böyle bir durumda ben ablamı sevindirmek isterdim açıkçası ne düğünü olmuş altınlar gitmiş araba desen eşine ait giysin beyaz ne olacak yani vallahi ben anlamıyorum bakın bu beyaz giymeme olayını
Mesele elbise değil. Konu sahibinin ailesi evlerden uzak olsun. Konu sahibine yıllardır dünyayı dar ediyorlarmış.

Balayına tabii ki yalnız gidin balayı da yapmadıysa sonra kocasıyla yalnız gitsin AA aaa beyaz giyme konusunda ben müsamaha gösterirdim ama balayı da pes yani

Ablanız değil düşman mübarek.Enişteniz de tam beleşçi damattan nasıl faydalanırız diye plan yapmış.Emin olun balayına sizle gelseler ellerini ceplerine atmazlar zengin damat var ya parayı sokaktan topluyo zaten ödesin nolucak derler.Anneniz de zaten sizin mutluluğunuzu istemiyo sanki bu nasıl bir kötülük.Allah yardımcınız olsun ancak baştan sınırını çizin sonra her şeyi senden ve eşinden bekleyecekler.

Ya çalışsalar kendileri de birikim yaparlar yazın 3 4 ay çalışıp kışın yatıyor adam ablamda aynı kredilerden geçiniyorlar yazın ödüyoruz diyorlar ama hep babamlar destek veriyor babamın ufak tefek işleri var onu yapıyor babam harçlık verir gibi 200 300 cebine kistiriyor benim eşimin inanın elleri nasirdan sepsert çocukluktan beri tarladir hayvandır hep babasına annesine yardım etmiş kardeşleri de aynı ellerinden belli çalışıp da bu duruma geldikleri ki hala çalışıyorlar açıkça elleri de çok bol bana ne istersen o olcak kızım çekinme diyorlar

Valla o krizi geçirerek çok iyi yaptın biz burda rahatladık da, bence eşine bundan sonrası için daha fazla detay verme hakim olmasın bu olaya. Ses kaydı falan dinletme yani, seni seven zaten sözüne güvenir ihtiyaç duymaz ona. 2 gün sonra bi kavgada senin annen ablan böyle yaptı ben böyle böyle yaptım çok mu şeklinde bi psikolojiye girebilir, insanoğlu çiğ süt emmiş çok ciddiyim nolur nolmaz. Umarım mutlu olursunuz eşinle

Geceden beri bunu düşünüyorum ayakkabısına takisina kadar beyaz almayi düşünüyor resmen ve annem çok güzel olur taç da al gibi destek veriyor resmen çıldırıcam
Taç da alır takarsa gerçekten gülünç duruma düşecek. Oğlu falan varsa sünnet düğünü yap orda giy gelinliğini benimkinde değil komik duruma düşersin de. İlla beyaz giyineceksen öyle yap ama gelinlik gibi kabarık tüllü olmasın de. Bi orta yolu bulun mantıklı düşünemiyor sanki ablanız.

İster anlayin ister anlmayin bu evrensel bir gorgu kuralı ,internette yabanci videolarda bile çok elestiriliyor. En bilinen ornegide prenses diananin dugununde adamin sevgilisinin beyaz etek ceket giymesi.bak elbise bile degil beyaz etek ceket ve tek giyen o kadin.yani ozguvenle degil daha cok karsi tarafin cekememezligiyle bir ilgisi var .

Ablanla acikca seni dugunumde istemiyorum de hatta nisanlin arayip beyaz giyeceksen gelme desin .bu aileleyle zaten iliskilerin hic bir zaman normal yurumez birak inceleihi yerden kopsun zaten bir gun kopacak

Kız iyi dayanıyorsun ben ciddi ciddi kavga ederdim heralde. Bu ne böyle ayyyyy

Sjsjssjjs sizle balayına mı gelecekler? Nee? Skdkdkdk
Peki nasıl gelmeyi düşünüyorlarmış parayı senin eşin mi ödeyecekmiş? Ajsjsjs Ay nasıl insanlar,nasıl kafalar Yarabbiiii

Ne münasebet ? Kendine kocası masraf yapmadı diye kardeşinin dügününenmi çöreklenecek ? Konu sırf elbise değil, dans provaları, gelin çiçeği hatta masraflarını onların karşılaymak istedikleri bir balayı var , korkulurki gerdeğede içimde kaldı kaldı bende sizle geliyim diyecek bir potansiyel

Evet diğer yorumları okuyunca gördüm

Normal beyaz giymenin dışına çıkıp abla olayı gerçekten abartmış. benim lafım çok farklı bi kesime

Afedersin ama ablası da 2.evliliğinde koca uğruna her haltı kabul etmeseydi. Ablaya her şey müstehak. Bu kafadaki insanlara ne acırım ne sevindiririm. Banane. İlk kez yapılana hata 2.kez yapılana başka bir şey denir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…