abim ve ailesi

Yahu sen arababa sahip cikmiyorsun ki. Niye veriyorsun niye abin pasa yengem Sultan mi hem kendi arabalari hem senin araban onlarin hizmetinde.

Annenle babanı tebrik ediyorum klasik okuduğumuz oğlunun ve gelininin beklentileri karşısında süklüm püklüm olup yapanlardan değiller
niNe yaptıklarını bilen insanlar

Bunu doğru demiş
o zaman ailemin faizle aldığı evde de oturmasınlar.

Yahu sen arababa sahip cikmiyorsun ki. Niye veriyorsun niye abin pasa yengem Sultan mi hem kendi arabalari hem senin araban onlarin hizmetinde.
sahip çıkıyorum zaten sürekli almıyor satmam da dedim daha ne yapayım ki. sürekli onlarda değil ama ayda 1 alsa huzurum gidiyor

doğru maalesef annem çok yüz verdi. asla önünü alamadı şimdi de böyle. ben Nişanda dahi istemedim kaynanasını söyledim gelmesin diye yengeme de. çocuklara baksın o dedim. eve geldiklerinde de odamdayım. zaten 3 aydır aile evinde yaşıyorum. evlendiğimde de önünü alacağım ama nasıl olacak bilmiyorum.

Ne demek nasıl olacak? Hadi onlar yüzsüz, siz neden pasifsiniz?. Alemin yüzsüz arsızı bitmez, siz deli olacaksınız.

işte oturuyorlar. sıkıntı burda zamanında faiz diye ağlaması altında yatan şey dini hassasiyetleri mi? araba alırken o kediler faizsiz miydi? yoksa yengemin ev alırsak çalışmak zorunda kalırım neden derdim olsun durumu mu. neden yıllardır ev alma lafı yokken annem babam tazminat alınca ortaya çıktı gayet açık bence. oturdukları evi üstüne almak istiyorlar. kaç kere annem dedi gidin evimden o zaman gitmiyorlar.

Ne demek nasıl olacak? Hadi onlar yüzsüz, siz neden pasifsiniz?. Alemin yüzsüz arsızı bitmez, siz deli olacaksınız.
işte ben olamıyorum ya öyle arsız deli olamıyorum. ama bu olanları gördükçe aile huzurum için uzak durmam lazım.1 abim var sadece o da böyle çıktı şansıma.

işte ben olamıyorum ya öyle arsız deli olamıyorum. ama bu olanları gördükçe aile huzurum için uzak durmam lazım.1 abim var sadece o da böyle çıktı şansıma.
Olacaksınız. Başka çaresi yok. Siz deli değilsiniz diye bunlar patron olmuş başınıza. Suç sizde.

Olacaksınız. Başka çaresi yok. Siz deli değilsiniz diye bunlar patron olmuş başınıza. Suç sizde.
evet annem de böyle diyor keyfimin paramın kahyası olmuşlar diye. yani benim kaynanam bana evimden çık git dese ben giderim. yengem gitmiyor. ben de evlilik aşamasındayım hiçbir talebim olmadı. bunlar böyle. eminim mutsuz olsam en çok onlar sevinir.

Yapmışsınız ki olmuşlar.

evet maalesef annemin babamın suçu hep. evlendiklerinde ben daha lisedeydim. sonra başka şehre gittim. ektiklerini biçiyorlar olan benim huzuruma oluyor.
Sizde de onların rüzgarı var. Ne demek benim evime de gelirler. Kaynananızın verdiği evde bunları ağırlamayın.

Sizde de onların rüzgarı var. Ne demek benim evime de gelirler. Kaynananızın verdiği evde bunları ağırlamayın.
sanırım iplerin artık tamamen kopması gerekiyor durum bunu gösteriyor. ama yine belki düzelir kafası işte. maalesef bu kafam kötü olmayalım kafam beni çok üzecek belli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…