90'dan 55'e sağlıklı,neşeli bir yoldayım ;)

offf bugün neden bölee yaa... kursumda daha başlamadı başlasa ona göre düzenimi oturtsam.. taa 21 ekimde açılcak.. evde biraz çalıştım sabah ama tabii ağrılardan dayanamadım .. evi toparlıyım dedim ama onuda yarım yamalak .. seneye şöylee zayıflayıp bidee sınavı kazansam üstüne bide atansam..
fazla hayal kurdum sanırım neysee sıraya koydum hepsini hepsi sırayla ..
olcak olcakk önemli olan inanmak ve hedefe konsantre olmak sonuç beni mutlu edicek eminim ..

neysee bu hafta sonu düğün muhabbeti varr ..
3 gün 3 gece :S 4 günde yiğenim evlenicek eh düz hesap 4 gün düğündeyim
haftayada istanbuldayım düğünde..
bütün yaz bomboştu herkes bu haftada toplanmış düğün için ..
neysee bari şölee 1 kilo daha versemde düğünde ölee dolansam ... bakalım tabii kısmet

bu arada akşam yemeğimide yedim ve yemek faslını kapadım ..

2 yk taze fasulye
1 adet kabaklı peynirli fırın yemeği yağsız ..

akşama gene 1/2 yarım armut yerim artık..

şu ağrılarım bir azalsa ..soğuklarda yavaş yavaş gelmeye başladı eskisi gibi değil akşamları ,üşüyoruz artık.. teras keyfimde bitti , yaza elvedaa

Kendimi aldatılmış hissediyorum Günlüğün hayırlı olsun

saoll tatlımmmm vallaa hani evinde durmayan teyzeler vardır günün yarısından fazlasını komşusunda geçirir bende kendimi ölee hissediyorum kilo verimimi bile ilk senin günlükte duyuruyorum .. arada aklıma geliyo burası

bu arada 100 gram daha verdim sanırım kilo durmasını kırdım iki günde 200 gram verdim bunada şükürr 2 haftadır sabittim

bu arada 100 gram daha verdim sanırım kilo durmasını kırdım iki günde 200 gram verdim bunada şükürr 2 haftadır sabittim
Çok tebrik ederim canım benim. Bu aralar ben de duruyorum yerimde. Sabredeceğiz sonra da inecek tekrar. Hem 200 gr 200 gr derken bi bakmışsın hedeflediğin kilodasın
Dün bi akrabamızla konuştum onun oğlu 20 kilo vermiş. Ama bazen sporu da yapıp diyeti de yaptığı halde 1 ay kilo veremediği olmuş ama sabırla devam etmiş tekrar vermeye başlamış. Şöyle düşünmeliyiz durakladığında demekki geri kilo almamız da zor olacak verdiklerimizi almayacağız. O çocukta mesela o 20 kiloyu geri almamış hiç. Hem şok diyetler yapıp bir anda kilo veren insanlar hemen geri alıyorlar biz yaşam biçimimizi değiştiriyoruz

aynen ölee tatlım yavaş olsun kesin olsun geri almayalım en önemlisi o.. yoksa çok aldım verdim çok yoruldum artık verdikten sonra korumak istiyorum hamile bile kalsam sağlıklı bir şekilde kilo alıcam sonra aynen vericem kafaya koydum artık salmak yok kendimi..

Ay inş. Bak çok heyecanlandım hamilelik diyince. İnş. her şey istediğin gibi olsun

bugün sularr akmıyodu çokk zor oluyo yaz günüde sabah 8 den beri yok fenalık geçirdim resmen
neysee yok daha fazla can sıkmıycam.. bugünkü menüm

sabah 1 kk peynir
5 y zeytin
1/2 domates
1 kızarmış ekmek

ara 1/2 şeftali

öğlen 1 orta boy kabak fırında peynirli
3 yk taze fasulya

ara yeşil çay ,sade türk kahvesi

akşam 1 orta boy kabak lor peynirli fırında..
3 yk taze fasulye

biliyorum 2 gündür aynı yemeği yiyorum ama su yoktu malum bide ev hanımlarının kaderi kalan yemekleri yemek sanırım yarına daha güzel bir menüylee geçiririm umarım .. 2 lt su içtim bu arada ..

Son düzenleme:
vallaa ne yazıcağımı şaşırdım 300 gram vermişim nasıl mutlu oldum nasıl mutlu oldumm tartıda tam 83 ü gördüm... 2 haftadır kilom sabitti şu üç günde mahşallah normale döndü kilo verimim 3 günde toplam 500 gram verdim çookkkkk mutluyum çok

Bundan sonra hızlı hızlı gidecek kilolar canım . Çok tebrik ederim. yakın bir zamanda 79 u göreceksin inanıyorum.

İlahi benzetmede dünya markasısın. Çok güzel gidiyorsun, kilo vermen durdu ama hiç pes etmedin. Şimdi de karşılığını alıyorsun

İlahi benzetmede dünya markasısın. Çok güzel gidiyorsun, kilo vermen durdu ama hiç pes etmedin. Şimdi de karşılığını alıyorsun

öyleyimdir patentimi alıcam saol tatlım bölee bölee gidicek napalım metabolizma ortada ...gram gram derken kendi günlüğünde dediğin gibi bir bakmışsın 50 lerdeyizz

oyyy nasıl yorgunum bugünnn .. sözde kuaföre falan gittim... bakım yaptırdım mı hayır ama annem saç baş pedikür manikür tepeden tırnağa bakıma soktu kendini olsun vallaa beklediğimede değdi.. arada yaptırıyo ama vallaa kadınlara moral oluyo resmen gençleşti .. bu arada ben ne yaptım çıktım azıcık çarşıda gezdim sağa sola bakındım ... ama bişey almadım çünküüüüü daha istediğim kiloda değilim.. son bahar vitrinlere de gelmiş çookk güzel şeyler var ama daha yakışmıyolarr seneye bu zamanlarr yapıcam alışverişimi doya doyaa ....

bu arada bugünkü menüm ;

sabah : 1 kk peynir
4 adet zeytin
1 kızarmış ekmek
domates

ara türk kahvesi, yeşil çay

öğlen fırında yağsız domatesli soğanlı palamut buğlama toplamda 45 gram falan yemişimdir..

ara 1 küçük elma

akşam : 4 yemek kaşığı taze fasulye
1 kk peynir
3 zeytin

akşam da maden suyu içerim herhalde.. su bugün fazla içemedim şuana kadar 1.5 lt..... bakalım 2 ye tamamlarım ..

bu arada buraya yazmak için 3 gün bekledim sanırım artık söleyebilirim işee yaradığını düşünüyorum.. elma sirkesi ve su içtim sabahları o metabolizmamı hızlandırdı .. kahvaltıdan 10 dk sonra yarım su bardağı ılık suya 1 tatlı kaşığı içtim .. işe yarıyo sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…