90'dan 55'e sağlıklı,neşeli bir yoldayım ;)

geldim tatlım ...:KK16::KK16:
vallaa verelim şu kiloları .. çok tıkındım istanbulda düğün evinde kaldık vee herkess yemek yedirmeye çalıştı bende o gazla bıraktım.. bu sabah kalktığımdada hastalanmıştım baya karnım şiş 1,3 almış görünüyorum ama şişlikmi nedir bilmiyorum .. :26:bakalım bir kaç güne anlarız :KK66::KK34:
Şişkinliktir inş. canım. Hoş geldin :KK1: Hadi bakalım kolay gelsin bize

günlükçüm şu son 1 haftadır acayip bir maratondayım hiç doğru dürüst oturmadım desem yalan olmaz ..
pc başında bile sabit duramıyorum 5 dk.. bahar temizliği başladı şimdide ..

bu işin en güzel tarafı spor yapmamak için bahanem var :KK36::KK9::KK9::KK9:

neden hiç sevmiyorum şu sporu bir türlü anlamıyorum ... tek başıma canım çok sıkılıyo ,spor salonuna da gitmeye üşeniyorum..
havalar iyiyken her gün yüzüyodum ama artık deniz havasıda kaçtı..
havuza yazılcam sanırım bu ayın sonunda ..
kursum başlayıncada sabah akşam yürüyerek gitmeyi planlıyorum evle kurs arası baya var ...
inş gider şu kilolar yemek yönünden sıkıntım yok zaten hep yediğim şeyleri yiyorum gene ..
ölee kısıtlamıyorum kendimi ama kilo fazla olunca insan sabırsızlaşıyo zamanla, hemen gitsin istiyo ...
bugün değişik ruh hali içindeyim vesselam :KK31:

selam.. :KK3:
bugün normal kiloma döndüm, hemde hasta olmama rağmen..:26:akşamlarıda şekerli çay falan kaçırdım üstelik..
bakalım bu hafta ondan pek yazmadım buralara haftaya artık daha sıkı bir şekilde takibe devam.. :KK51:

merhaba günlükçümm ...
hastalığımın son günlerindeyim ve 81.4 olmuş bulunmaktayım :KK16::KK16: 82 de takılmıştım ondanda kurtuldum sonunda ...:KK76:
79 u da bir görsem sonra 69 derken 59 olsam :KK52::KK52::KK52::KK52:
hayali bilee çoookkkkk güzel .. :KK16:

yeme düzenim bu aralar dengesiz tatlı krizim yok ama yanımda birisi birşey yerken canım çekiyo ve ucundan azıcık yiyorum hemen ..:KK17:
ama akşam yemeklerim aynı şekilde hafif geçiyorum bazen salata ağırlıklı bazen sebze aç kalmıyorum ama karnımıda tıka basa doldurmuyorum ..:18:
ölee yani bırakmak yok aynen devammm :KK34::KK54:

oyy oyy ooyy bana yine yollar göründü yarın balıkesir yolcusuyum eşimin arkadaşı evleniyo ..inşallah bu sefer bu gidişimden kilo almadan dönerim hazır 80,1 de olmuşum 79 u da görmek istiyorum bir an öncee :KK31::KK31:

bu hafta düzgün bir diyet yapamadım bahar nezlesi oldum ve ilaç falan aldığımdanyemek düzenim değişti baya...ipin ucunu kaçırdığım anlarda oldu avuç avuç fındıkta yedim çekirdekte.. (fındıklar giresundan tazecik gelince dayanamadım napıyım :KK17:baktım fındıktan kendimi alamıycam 10 kilo fındığı kırdım vee hepsini rondoda parçaladım anneme falan dağıttım kek için kurabiye için falan .. yoksa dayanamam yerim diğer sebepte buu :KK9::KK9:) akşam yemeği pek yiğemedim genelde ...3 ten sonra anca 1 grisini 1 salatalık falan onlarıda zor yuttum burnum tıkalı olunca yemek yemek midemi bulandırıyo nefesim kesiliyo.. ama sıvı baya tükettim .. nane limondan tut papatya çayına kadar bilimum çoğu çayı içtim.. bugün daha iyiyim ama fazla duramıycam buralarda.. valiz hazırlamam gerekiyo .. haftayada dişçiye gidicem istanbulaa .. yokk yani leyleği falanda havada görmedim ama 3 haftada bu kadar geliş gidiş dengemi bozdu ... diyeti falan düşünemiyorum pek.. Allahtan midem küçülmüşte belirli bir lokmadan sonra yiyemiyorum.. ben unutsam midem unutmuyo anlıyacağın..:KK34:

oyy oyy ooyy bana yine yollar göründü yarın balıkesir yolcusuyum eşimin arkadaşı evleniyo ..inşallah bu sefer bu gidişimden kilo almadan dönerim hazır 80,1 de olmuşum 79 u da görmek istiyorum bir an öncee :KK31::KK31:

bu hafta düzgün bir diyet yapamadım bahar nezlesi oldum ve ilaç falan aldığımdanyemek düzenim değişti baya...ipin ucunu kaçırdığım anlarda oldu avuç avuç fındıkta yedim çekirdekte.. (fındıklar giresundan tazecik gelince dayanamadım napıyım :KK17:baktım fındıktan kendimi alamıycam 10 kilo fındığı kırdım vee hepsini rondoda parçaladım anneme falan dağıttım kek için kurabiye için falan .. yoksa dayanamam yerim diğer sebepte buu :KK9::KK9:) akşam yemeği pek yiğemedim genelde ...3 ten sonra anca 1 grisini 1 salatalık falan onlarıda zor yuttum burnum tıkalı olunca yemek yemek midemi bulandırıyo nefesim kesiliyo.. ama sıvı baya tükettim .. nane limondan tut papatya çayına kadar bilimum çoğu çayı içtim.. bugün daha iyiyim ama fazla duramıycam buralarda.. valiz hazırlamam gerekiyo .. haftayada dişçiye gidicem istanbulaa .. yokk yani leyleği falanda havada görmedim ama 3 haftada bu kadar geliş gidiş dengemi bozdu ... diyeti falan düşünemiyorum pek.. Allahtan midem küçülmüşte belirli bir lokmadan sonra yiyemiyorum.. ben unutsam midem unutmuyo anlıyacağın..:KK34:

düğün var diye kaçamak yok:KK20::KK20::KK20:

hmmmm bizim hatunlar burdaymış demek yakaladım siziiiiii :))

hehe sen kaçak biz kaçak :) vallaa nerelerdeyim bende bilmiyorum çekirge hesabı bugün burda yarın başka yerde bana 24 saat yetmiyo :KK53:

düğün var diye kaçamak yok:KK20::KK20::KK20:

yok yok canım zaten eşim balıkesirli benim onlarda kalıcaz yemeği gene kendim yapıcağımdan yeme düzenim pek bozulmaz anca yolda işte yediklerimi dengelemem lazım ...

Son düzenleme:
nasılsınız bayanlar hafta güzel başladı mı?

dün yollardaydım kuzucum gene ..düğüne gitmiştim hafta sonu dün döndük ..
bugün anca fırsat buldum oturdum pc başına .. perşembe günüde istanbul da dişçimle randevum var..:18:
o kadar yola nasıl gidicem onu mu düşüniyim yoksa çenem olduğu gibi kist olmuş ondanmı tırsıyım bilemedim ölee oturuyorum evde .. :KK31:

bu arada kilo almamışım 80 kiloyum tam

başlangıç tarihim 12.08.2013 kilo 90
28.09.2013 kilo 80

1,5 ayda 10 kilo verdim bundan sonrası yavaş gider büyük ihtmal ...
artık kafamda oturttuğumdan neyi nasıl yemem gerektiğini öğrendim ondan stres sıkıntı yapmıyorum .. bakalım 70 ne zaman olucam yavaş olsun sıkıntı yok sağlıklı olayımda .. haftaya ölçümlerimide yaptırıcam .. bütük ihtimal onlarda düzgün çıkıcak çünkü hiçç halsiz ve yorgun hissetmiyorum kendimi adet düzensizliğim vardı .. hattaa 4 ay hastalanamadığım günler bile olmuştu.. adet günlerim bile düzene girdi 2 ci hastalığım geçti günler bile sekmedi 1 gün sadece erken oldum o da ay dönümünden dolayı normal.. iyiyim ben yani günlükçüm.. burayada gün gün neler yediğimi pek yazamıyorum 2 haftadır rejim yemeği olarak yapmıyorum.. normal eve ne pişiriyosam ondan yiyorum ve ona göre dengeliyorum kendimi.. sabah en yoğun ve enerjiye ihtiyacım olan saatler olduğundan en çok o öğüne yükleniyorum öğlen baklagil yada protein ağırlıklı akşamsa sebze ve salata türü ve çorba tabi.. aralarda bazen meyve yedim bazen soda içtim sade bazende ayran içtim .. şunu yemeliyim içmeliyim demedim pek ..zaten canım o an onları istediğinden ben emre itaat ettim sadece .. vücudum artık saatlere göre kendi sinyal veriyo şş karnım acıkır gibi oluyo bişeyler atıştır diyo ..
:KK34:

Son düzenleme:

28.09.2013 kilo 80

artık kafamda oturttuğumdan neyi nasıl yemem gerektiğini öğrendim ondan stres sıkıntı yapmıyorum .. bakalım 70 ne zaman olucam yavaş olsun sıkıntı yok sağlıklı olayımda .. haftaya ölçümlerimide yaptırıcam .. bütük ihtimal onlarda düzgün çıkıcak çünkü hiçç halsiz ve yorgun hissetmiyorum kendimi adet düzensizliğim vardı .. hattaa 4 ay hastalanamadığım günler bile olmuştu.. adet günlerim bile düzene girdi 2 ci hastalığım geçti günler bile sekmedi 1 gün sadece erken oldum o da ay dönümünden dolayı normal.. iyiyim ben yani günlükçüm.. burayada gün gün neler yediğimi pek yazamıyorum 2 haftadır rejim yemeği olarak yapmıyorum.. normal eve ne pişiriyosam ondan yiyorum ve ona göre dengeliyorum kendimi.. sabah en yoğun ve enerjiye ihtiyacım olan saatler olduğundan en çok o öğüne yükleniyorum öğlen baklagil yada protein ağırlıklı akşamsa sebze ve salata türü ve çorba tabi.. aralarda bazen meyve yedim bazen soda içtim sade bazende ayran içtim .. şunu yemeliyim içmeliyim demedim pek ..zaten canım o an onları istediğinden ben emre itaat ettim sadece .. vücudum artık saatlere göre kendi sinyal veriyo şş karnım acıkır gibi oluyo bişeyler atıştır diyo ..

tebrikler canım çok sevindim:KK9::KK9::KK9:

günaydınnn...

bu sabah gözümü açtım her yer karanlık kış gelmiş resmen.. hava buz gibi ..

neyse kalktım kahvaltı hazırladım falan bu arada ;
kahvaltıda
yarım domates
1 kk peynir
3 y zeytin
1 dilim çavdar ekmeği ince kızarmış..
çok zor yuttum havadanmıdır nedir hala uykum varr .. :KK68:

28.09.2013 kilo 80

maşallah sana başlangıç kilomuz aynı nerdeyse:) bir ayda 10 kiloyu nasıl verdin hayret ettim valla ben 1,5 aydır anca 5 kilo gitti :44:

X