Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Maşallah güzelim eminim kendini daha iyi hissediyorsundur

Bu arada bende 30 dk bisiklet sürdüm
Masallah ablam
Ben yapamiyom diye uzuluyorum ama ameliyat sonrasi bacak guclendirme icin once yuruyus sonra kosu.
Tabiki yuzme cok iyi geliyomus spor manyagi olcam ins belki tam tersi kilo alcam diye uzulurken zayiflarim ama ilk iki ay sıkcam disimi artik

Masallah ablam
Ben yapamiyom diye uzuluyorum ama ameliyat sonrasi bacak guclendirme icin once yuruyus sonra kosu.
Tabiki yuzme cok iyi geliyomus spor manyagi olcam ins belki tam tersi kilo alcam diye uzulurken zayiflarim ama ilk iki ay sıkcam disimi artik
Tatlım hayırlısıyla şu ameliyatı olda
İlk etapta menülerine çok dikkat etmen gerekir vermesende en azından almazsın

Ben iyileşme döneminin çok uzun süreceğini sanmıyorum
Zaten menisküs hiç Problem değil benim eşimde oğlumda oldu
Sadece bağlar olduğu için onu tam bilemiyorum

Zuhal abla kemiklere tuneller acilcakya bnm yeni bagin cabuk kaynamasi icin kemik suyu et falan yemem gerekmis ankaradaki arkadas dedi ama ben kofte haric hayatta yiyemem napcam
Tavuk corbasi falan olurmu sence hem kilo almam bol bol icerim icine tavuk didilmus azcik ta sehriye boyle

Orda kimse yoktu abla sayfayi bitirdim demin .
Bu arada gercekten 2 yer cok zormus ama sevdim burayida
Zamanla tanıştıkça kaynaştıkça daha çok seversin bitanem
Zamanla insan aile gibi oluyor
Bide burda 11 takım yarışıyor ve herhafta farklı bi heyecan oluyor
Yüzdesi yüksek olan takımlar dereceye giriyor
Mesela 2 hafta öncesinde biz 1.olmuştuk
O yüzden birinin artı olması takım yüzdesini kötü etkiliyor
Buda daha çok dikkat gerektiriyor

Tatlım hayırlısıyla şu ameliyatı olda
İlk etapta menülerine çok dikkat etmen gerekir vermesende en azından almazsın

Ben iyileşme döneminin çok uzun süreceğini sanmıyorum
Zaten menisküs hiç Problem değil benim eşimde oğlumda oldu
Sadece bağlar olduğu için onu tam bilemiyorum
Abla bu hafta arar heralde doktor cok heyecanliyom anlatamam bide uyanik olcam ameliyatta oyle yapiyolarmis merak heyecan korku karisik duygular yasiyorum:KK70:
Cesaret ignesi varmis ya hani guluyomussun deli gibi onu esime verselerde evden yapinip gitsem ya

Kendini tanıtırmısın tatlım
Kilon boyun yaşın Kilo geçmişin

Listeye girme konusunda söz veremem çünkü listemiz biraz dolu
Ama liste önemli değil motivasyon için devam ederim dersen seve seve kabul ederiz
Teşekkür ederiiiim:) ben 28 yaşında, 1.62 boyunda 84,5 kilo ve 3 aylık mühendis bir anneyim. Hamile olunca işten çıktım ve hamileyken hareketsizlik de olunca 95 kiloyla doğuma gittim 85 kilo ile geldim doğum yapalı 3 ay oldu ve artık kilo verme zamanım geldi. Bu hafta diyete başladım ama kaçamaklarım oldu yarım kilo verebildim. Beni motive edecekleri düşünürken sizi buldum. Çok mutlu oldum artık sizinle ve azimle devam edebilirim. Bir de hamile kalmadan önce 57 kilo idim

Teşekkür ederiiiim:) ben 28 yaşında, 1.62 boyunda 84,5 kilo ve 3 aylık mühendis bir anneyim. Hamile olunca işten çıktım ve hamileyken hareketsizlik de olunca 95 kiloyla doğuma gittim 85 kilo ile geldim doğum yapalı 3 ay oldu ve artık kilo verme zamanım geldi. Bu hafta diyete başladım ama kaçamaklarım oldu yarım kilo verebildim. Beni motive edecekleri düşünürken sizi buldum. Çok mutlu oldum artık sizinle ve azimle devam edebilirim
M.oldum burada emziren annelerde var çok iyi kilo veren. Düzenli olarak katılım saglarsan sende verirsin mutlaka

Zamanla tanıştıkça kaynaştıkça daha çok seversin bitanem
Zamanla insan aile gibi oluyor
Bide burda 11 takım yarışıyor ve herhafta farklı bi heyecan oluyor
Yüzdesi yüksek olan takımlar dereceye giriyor
Mesela 2 hafta öncesinde biz 1.olmuştuk
O yüzden birinin artı olması takım yüzdesini kötü etkiliyor
Buda daha çok dikkat gerektiriyor
Aaa guzelmis ben listeye girmim ozaman alirsam zarar olur size sirinler koyunde gibi takilayim oyle sevin beni sadece :KK70:

Zuhal abla kemiklere tuneller acilcakya bnm yeni bagin cabuk kaynamasi icin kemik suyu et falan yemem gerekmis ankaradaki arkadas dedi ama ben kofte haric hayatta yiyemem napcam
Tavuk corbasi falan olurmu sence hem kilo almam bol bol icerim icine tavuk didilmus azcik ta sehriye boyle
Cnm kemik haşlayıp suyunu poşetlere ayırıp buzlağa koyarsan her yemeğinin içine biraz eklersin
Ben tavuk çorbasını yaparken derisiz haşlıyorum böylece sıfır yağ oluyor
Un yerinede yulaf kepeği koyuyorum
Bunu gönül rahatlığıyla yiyebilirsin
Hiç şehriyeye gerek yok bence

Teşekkür ederiiiim:) ben 28 yaşında, 1.62 boyunda 84,5 kilo ve 3 aylık mühendis bir anneyim. Hamile olunca işten çıktım ve hamileyken hareketsizlik de olunca 95 kiloyla doğuma gittim 85 kilo ile geldim doğum yapalı 3 ay oldu ve artık kilo verme zamanım geldi. Bu hafta diyete başladım ama kaçamaklarım oldu yarım kilo verebildim. Beni motive edecekleri düşünürken sizi buldum. Çok mutlu oldum artık sizinle ve azimle devam edebilirim. Bir de hamile kalmadan önce 57 kilo idim
57 supermis ya :-) ins tekrar mutlu hissettigin kilona saglikla inersin cnm

Abla bu hafta arar heralde doktor cok heyecanliyom anlatamam bide uyanik olcam ameliyatta oyle yapiyolarmis merak heyecan korku karisik duygular yasiyorum:KK70:
Cesaret ignesi varmis ya hani guluyomussun deli gibi onu esime verselerde evden yapinip gitsem ya
Hiç korkma kuzum demekki lokal anestezi yapacaklar buda ameliyatın çok ağır olmadığını gösterir

X