Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Acaba bunu kabakla denesek nasıl olur
Ben normalde kabağıda yumurtalı sosla kızartıp üzerine domatesli soğanlı sos yapıp kaşarla fırına veriyodum
Bide kızartmadan yumurtalı sosla fırınlayıp sonra domates sos döküp tekrar fırınlasak
Bence güzel olur
Aslinda bir cok seyi kizartmak yerine firinlamayi aliskanlik haline getirmek lazim.Ben genelde oyle yapiyorum,karniyarigin patlicanini bile asla kizartmam firinlarim cokta guzel olur.Aynen anlattigin tarif firindada cok ama cok guzel olur bence.Tepsinin altina yagli kagitta serince yapismasin diye cok yag koymayada gerek kalmiyor.

Ilk kilo bildirimi benden olsun:))
Gecen persembe:69.7
Bugun:69.2
Fark:-500
Cok mutlu oldum normalde pazartesileri ya artida yada sabit olurdum.Insallah cumaya kadar daha cok vermis olurum.
Tebrik ederim canım çok güzel :)
Günaydın canlarım:KK200:
Yine bir pazartesi klasiği,600 gr artıdayım çözemedim ben bu olayı:KK43:Cumaya inşallah eksiyim canlarım:KK51:
Canım benim Günaydın .
Kuzum sana hep diyom erken tartilinca fazla çıkıyor uyandıktan sonra en az 1 saat geçmeli
Bak ben yarım saat önce uyandım yarım saat daha geçmesini bekliyorum
Ama uyanınca tartildim yine aradaki farkı soylicem sana

Tebrik ederim canım çok güzel :)

Canım benim Günaydın .
Kuzum sana hep diyom erken tartilinca fazla çıkıyor uyandıktan sonra en az 1 saat geçmeli
Bak ben yarım saat önce uyandım yarım saat daha geçmesini bekliyorum
Ama uyanınca tartildim yine aradaki farkı soylicem sana
Aaa gercektenmi bende gozumu acip tartiya cikiyorum ya lavabodan sonra :KK70:

Yok arkadaş tartı manyak gibi. Hiç aynı sonucu göstermiyor bir çıkıyorum farklı inip çıkıyorum yine farklı.
Artı 300 üm
Haftasonu dikkat etmeme rağmen yine arti valla cildiracam moralim alt üst oldu sinirden patlayacak gibiyim takıldım kaldım 7lere

Ilk kilo bildirimi benden olsun:))
Gecen persembe:69.7
Bugun:69.2
Fark:-500
Cok mutlu oldum normalde pazartesileri ya artida yada sabit olurdum.Insallah cumaya kadar daha cok vermis olurum.
Çok güzel cumaya çok iyi bi sonuç bizi bekliyor :KK9:
Günaydın canlarım:KK200:
Yine bir pazartesi klasiği,600 gr artıdayım çözemedim ben bu olayı:KK43:Cumaya inşallah eksiyim canlarım:KK51:
Oh oh iyi bu hafta ben yeneceğim gayret etmezsen :KK48::KK19:

Herkese günaydın.
Çarşamba:84,5
Bugün:83,7
Giden:800
Eskiden daha hareketli olduğum için daha çabuk kilo verirdim şimdi emzirirken hep oturduğum için çok zor gidiyor:KK43:
Daha ne olsun ya
Tattiyi kıracam sanırım birazdan

Yok arkadaş tartı manyak gibi. Hiç aynı sonucu göstermiyor bir çıkıyorum farklı inip çıkıyorum yine farklı.
Artı 300 üm
Haftasonu dikkat etmeme rağmen yine arti valla cildiracam moralim alt üst oldu sinirden patlayacak gibiyim takıldım kaldım 7lere
Farklı gösteriyorsa pili zayıflamış olabilir mi??

X