Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kızlaarrrrrrr hadi bugünü iyi değerlendirip yarın sabah gülelim inşallah

Bu arada mefkuşum Mefkurem Mefkurem hedef kiloma ulaşınca beni yollayacakmısınız. Ben çok alıştım size
Inşallah melihacim yarina eksi olalim ins bolbol
Yok kiz gitme hedefini revize et en kotu daha zayıf olursun daha yavas gidersin az az verirsin olmami Mefkurem Mefkurem yanlis bi tio verdim galiba kafami kiracan biliyomda bukiz gitmesin ya burdan cok ax kaldi seviyom bu sefi hos benim daha en az16 kilo var ondan rahatım daha kovamaxlar diye
Ay cok guldum kendime yaaaa :KK70: sana farkli bisi mi yazcaktim ki acaba :KK3:
bak aklini basindan almisim Vahsi cazibemle:KK15::KK36:

Yok kiz gitme hedefini revize et en kotu daha zayıf olursun daha yavas gidersin az az verirsin olmami Mefkurem Mefkurem yanlis bi tio verdim galiba kafami kiracan biliyomda bukiz gitmesin ya burdan cok ax kaldi seviyom bu sefi hos benim daha en az16 kilo var ondan rahatım daha kovamaxlar diye

Kız kamile seviyom seni :KK15:

Hedef kilon kaç canım az mı kaldı :)

3.5 kg kaldı tatlım

Canımsın valla ben de sizi sevdim

Kızlar önceki mesajları alıntı yapamadım
İyi dilekleriniz için herkese ayrı ayrı teşekkür ederim

Bu arada yarın tartı var heralde kimse kaçamak yapmıyodur

Ben sabah hayal kırıklığı yaşadım 2 gündür Pro yaptım doğru dürüst eksi olmamış, çok az
Anlamadım
Ablacımm çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin.

AdaisyLove AdaisyLove canım Rabbim miniğinin çok daha güzel günlerini göstersin bu arada pastada harika görünüyor ellerine sağlık :)

mstb mstb şefim maşallah sana sen çok güçlü bir kadınsın Rabbim güç kuvvet versin Inşallah. Eşinin iş görüşmesinde bir haber var mı?

@poniponna canım geçmiş olsun.

-Bin muhtesem gunes- -Bin muhtesem gunes- badimm nasılsın canımm nasıl gidiyor?

AdaisyLove AdaisyLove canım Rabbim miniğinin çok daha güzel günlerini göstersin bu arada pastada harika görünüyor ellerine sağlık :)

mstb mstb şefim maşallah sana sen çok güçlü bir kadınsın Rabbim güç kuvvet versin Inşallah. Eşinin iş görüşmesinde bir haber var mı?

Çok da umutlu değil tatlım yaşını sorun etmişler 42nin içinde. Olmadı artık oğlanı büyütecek :KK66:

Selamlarrrrrr kızlar

Hastanedeyim Eşimi bşraz önce odaya getirdiler uyuyor şimdi

mstb mstb
Meliha çok sevindim bebeğim inşallah iyi haberlerini bekliyoruz

AdaisyLove AdaisyLove
Nehirim dişiniz hayırlı olsun inşallah bir ömür eşinle çocuğunla mutluluklar
Geçmis olsun ablacım. Allah sana kolaylık versin.

Selam kızlar. Okuldan gelfim. Ama moralim bozuldu. Sabah tartılayım dedim. Pazartesi ile aynıyım. Gram yok fark. Bu gün boş dersimde yürüdüm. Bakalım yarına faydası olacsk mı.
Ya problem etme. Bazen yavaşlıyor kilo vermek. Bir hafta az verirsin diger hafta çok verirsin..

fazlasıyla almışsın aklımı tüm mesajları sen yazdın diye okudum galiba :KK70::KK30:

Kiz bende seni seviyorum nehirim gerçekten :KK200:

Daaa sen bana bugun bisürü eziyet ettin senin pastayi gorunce coka canim cekti tatli krizine girdim resmen ama cok şükür gecti bidaha öyle resimler koyma burda iradesiz bi kadi var haberin Olsun
Kız sen uzaktan gördün de Canın çekti ben ne yapıyım nerelere gideyim şimdi damla çikolata ile süsledim her saniye gözümün önünde nerelere Gidem kacam vay basimaaaaaa :mad::KK70:

Canım benim çok teşekkür ederim
Sen nasıl oldun nasılsın
Canımmmm... bakalım bi yaklaşıyım hedefe olmazsa öyle yaparım. İyi fikir
Bence de öyle Yap birakmayiz seni kilo aldiririz sana haa agitmemen için :KK15::KK15::KK200:

Kız sen uzaktan gördün de Canın çekti ben ne yapıyım nerelere gideyim şimdi damla çikolata ile süsledim her saniye gözümün önünde nerelere Gidem kacam vay basimaaaaaa :mad::KK70:

Canım benim çok teşekkür ederim
Sen nasıl oldun nasılsın

Bence de öyle Yap birakmayiz seni kilo aldiririz sana haa agitmemen için :KK15::KK15::KK200:

Kız yok kilo almiim :mad: tamam kalayım

@mtsb canim hayırlısı olsun yapacak bisey yok dediğin gibi oglani buyutuversin artik aklin bakicida falan kalmasin napalım

Yani. Bugün daha iyimserim :)

Menüyü yazayım birazdan misafirler gelir fırsatım olmaz
Sabah uyanınca 1 bardak süt
1 haşlanmış yumurta 1 kk peynir 6 zeytin domates salatalik
Ara 1 elma
Öğlen şiş tavuk kemiksiz 1 kupa ayran 3 yk salata
Aksam 6 yk taze börülce 1 kase cacik çok haşlanmış yağsız tavuk @poniponna :KK51::KK45:
Su 2 lt
Spor yok malesef
mstb mstb

X