Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Valla kisir eksili baharatli guzel olunca dayanamiyorum.En iyisi yememek diye dusundum.Ama eger persembe eksileri gorursem oglen odullendirebilirim kendimi:21:
Ah kuzum Benim en iyi yaptığım şeylerden kısır ve mercimek köfte
Kendi yaptığımı çok severim bende kendimi durduramam diye yapmıyorum

hepinize çok teşekkür ederim. bugününüzü dertlerimle sıktım. yemekten sonra dışarı çıktım. yağmur yağıyordu yürüyüş iyi geldi. daha iyi hissediyorum. hepinizi çok öpüyorum
Kız bişey yazdığınızda özür dilemeyi bırakın ozaman kafam atıyor
Hep diyorum ya biz burda hayatı paylaşıyoruz diye

Gunaydin kizlar kizim yine gec uyudu esimde evde ole iste sabah bende eksi gordum ins. Persembeye devam eder hepiniI cok seviyorum

mstb mstb

Canim hayat erkekleri filan takmak icin coo kisa arada ole banada geliolar arada ki daha 16 aylik evliyim hemen kendimi atiom sokaga yada arkadas yanina eve geliyorum susuyorum o konusursa agzimi aciyorum bi kac gun sonra rahatliyorum...
Bugün herkes atakta heralde
Hadi kızlar perşembe ye eksileri artırın

Kızlar bugün benim takıma katılmamın 1.yıldönümü
Biraz geçmişe gidip, takıma katılmak için başvuru Mesajımı gördüm
Nerdeeeen nereyeee
berilceee berilceee
Beril o zaman bana yaza mezun olursun demişin bak halâ burdayım

O zamanki mesajım ____

Selam, ben 43 yaşında 3 çocuk annesi ve 27 senelik evliyim.boyum 1.70 şu anda 110,kg.
Evlendiğimde 58 kiloydum.arka arkaya 3 çocuk hamileliklerde hep çok Kilo aldım ama 3üncü çocuktan sonra bile75 kg.inmiştim.daha sonra nasıl olduğunu anlamadan almaya devam ettim.Kilo aldıkça bunalıma girdim bunalıma girdikten yemeye devam ettim.zaman zaman sağlıksız diyetler yaptım verdim aldım.en Son iki sene önce tartıda çıktım 123 olmuşum.Sağlıklı beslenerek ve sporla 88 düştüm.hayatımın hatasınıyaparak hem sporu bıraktım(o dönem ameliyat olmuştum)hemde yediklerini dikkat etmedim sonuç geçen hafta bi tartıldım 113 küsür olmuşum . Biraz dikkat etmeye başladım bugün 110,6ya indim.bugün öncelikle KK üye oldum bu sefer çok kararlıyım. Eminim bu sefer başarıcam.Bu yolda hem motivasyon için hemde hırs yapmak için aranıza katılmak istiyorum.Ne dersiniz?

Ah kuzum Benim en iyi yaptığım şeylerden kısır ve mercimek köfte
Kendi yaptığımı çok severim bende kendimi durduramam diye yapmıyorum
Ayy aynen canim bende ikisini cok guzel yaparim cokta severim.Ama dedigin gibi cok yapmamaya calisiyorum.Simdi buraya uye olmasaydim bir tabak kisiri goturmustum coktan ve ardindan yedigime pisman olmustum tabi:KK48:

Nerdeeeen nereyeee
berilceee berilceee

O zamanki mesajım ____

Selam, ben 43 yaşında 3 çocuk annesi ve 27 senelik evliyim.boyum 1.70 şu anda 110,kg.
Evlendiğimde 58 kiloydum.arka arkaya 3 çocuk hamileliklerde hep çok Kilo aldım ama 3üncü çocuktan sonra bile75 kg.inmiştim.daha sonra nasıl olduğunu anlamadan almaya devam ettim.Kilo aldıkça bunalıma girdim bunalıma girdikten yemeye devam ettim.zaman zaman sağlıksız diyetler yaptım verdim aldım.en Son iki sene önce tartıda çıktım 123 olmuşum.Sağlıklı beslenerek ve sporla 88 düştüm.hayatımın hatasınıyaparak hem sporu bıraktım(o dönem ameliyat olmuştum)hemde yediklerini dikkat etmedim sonuç geçen hafta bi tartıldım 113 küsür olmuşum . Biraz dikkat etmeye başladım bugün 110,6ya indim.bugün öncelikle KK üye oldum bu sefer çok kararlıyım. Eminim bu sefer başarıcam.Bu yolda hem motivasyon için hemde hırs yapmak için aranıza katılmak istiyorum.Ne dersiniz?
İyi ki gelmişsin

Ayy aynen canim bende ikisini cok guzel yaparim cokta severim.Ama dedigin gibi cok yapmamaya calisiyorum.Simdi buraya uye olmasaydim bir tabak kisiri goturmustum coktan ve ardindan yedigime pisman olmustum tabi:KK48:
Valla güzelim ne yazıkki ben 1 tabakla tatmin olmuyorum

Nerdeeeen nereyeeet
berilceee berilceee

O zamanki mesajım ____

vay be abla Süpersin nereden nereye gerçekten darısı başımızains bende 50li kilolari görürüm birinci yilimdam once

Neyse az neşem yerine gelsin

Eklentiler

• 20160105_160313.jpg
    20160105_160313.jpg
    31,9 KB · Görüntüleme: 35
Ohhhh sabah sabah güzel bir haber
Demekki yine perşembe güzel bi eksi gelecek canısı
Hadi tatlım tutmayalım seni sen yağ yakmaya devam et :KK48::KK66:

Zuhal'im ben de çok sevindim inşallah,bu ara sporumu da oturttum şükürler olsun inşallah hep böyle devam eder :)
Ohhh ohhhh ne guzel bende atmisim sabitligi ins. Persembeye olur :KK51::KK54:
:21:
Canımmm çok teşekkür ederim,ben de senin eksine çokkk sevindim :)
Nerdeeeen nereyeee
berilceee berilceee

O zamanki mesajım ____

Yaaaa çok duygulandım,ne mutlu sana Zuhal'immmm :)

X