Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kolay gelsin tatlım
Biliyorumki senin uyarıya ihtiyacın yok

Yavaş yavaş git bitanem bişey olmaz
Yetistim abla yavaş yavaş geldim çok şükür
Bu gün biraz farklı abla pasta börek yapılmıyor önce kahve ikram ediliyor sonra dışarıdan yemek siparisi veriliyor ardından da sade çay :):) :) o yüzden rahatım ablacım

Yetistim abla yavaş yavaş geldim çok şükür
Bu gün biraz farklı abla pasta börek yapılmıyor önce kahve ikram ediliyor sonra dışarıdan yemek siparisi veriliyor ardından da sade çay :):) :) o yüzden rahatım ablacım
Bu sistemde güzelmiş
Yani hatunlar kendini yormuyor

Kizlar arkadastayim kisir yapacakmis malum bulgur kh.Ama bol yesillikli yaparim dedi, sizce yesemmi yemesemmi yesem kac kasik yemeliyim.Aslinda persembeden once yemek istemiyorum pazarteside artidaydim ne yapsam acaba.

Kizlar arkadastayim kisir yapacakmis malum bulgur kh.Ama bol yesillikli yaparim dedi, sizce yesemmi yemesemmi yesem kac kasik yemeliyim.Aslinda persembeden once yemek istemiyorum pazarteside artidaydim ne yapsam acaba.
Tabiki yemesen daha iyi bide listedesin
Yersen en fazla 2 kş
Akşamıda hafif tut

Bu arada az once tartildim pazartesiyle ayni daha once gun icinde hic tartilmamistim.Tartilmadan once afedersiniz lavaboya gittimde tartildim ama ayni.Sizce gun ici oldugu icinmi boyle oldu.

mefkure farkındayım olması grekende bu aktif misafir olacağım üye olmam sanırım doğru olmaz haftada 4 gün akttif olmakla olsun misafir olarak takılmanında bi zararı yok benim açımdan

Senin sahiplenilmeye ihtiyacın yok ki canım ekonomik özgürlüğü olan güçlü bi kadınsın önce bunu düşün. Eşinle ilgili de kırmamak için el üstünde tutmanı da tasvip etmiyorum annesinden ve senden yüz bulduğu için bunca sene çalışmamış. Yüzüne söylemen gerek bence. Kendine daha çok değer ver lütfen üzme kendini

İşte bazen maddi özgürlük yeterli olmuyor. hani insan manevi olarak da bi destek arıyor ya . özünde iyi adamdır ama bazen sadece iyi olmak yetmiyor

Güzelim sana saldırması sadece kompleksinden belki o bile bunun farkında değildir
Tmm biyere kadar alttan alırsın ama nereye kadar
Sen şefsin kız evdede biraz otoriteyi eline al
Oturt karşına bu sefer sen beni konuşmadan dinliceksin de birazda tehditkar ol
Aslında kv bile bu durumda seni el üstünde tutması gerekir
Saygısız değil ama yeri Gelincede hakkını savun kendine laf söylettirme

amanın o ben konuşurken sessiz duracak mümkün mü. babası bile bişey anlatırken car car car.

Ya sefim senin kiz sekiz yaşında olduguna gore asagi yukarı evlendiginizden berii calismjyo bunun sebebi is begenmemek olamaz resmen istemiyo ay valla zuhal ablanin dedigi gibi seni gaxa getirmek gibi degil ama insan biraz utanir hem çalışma yat evde hemde laf et kiz ezdirme kendini sana hic bişey demeye hakki yok iki buklum utanctan karsinda duracana bide bidi bidimi ediyo Allahim sana geliyorum ne cileliymisin ya iyide guzelim ikinci cicugu niye yaptin bu adamla simdi lohusaliktan yeni ciktin ki psikolojidinden cikamamissin cok zor gerçekten ama bence annenle abin sahiplenmese bile az disini göster bence

ya aslında evlendiğimizden beri değil 13 senedir evliyim. ikinciyi de kızım çok istediği için yaptım. baktım ki bu adamla ha bi çocuklu ha iki çocuklu çok da değişen bir şey yok. en azından manevi olarak onlara tutunurum diye düşündüm sanırım. çocuklar açısından pişman değilim ama tabi zaman zaman böyle sıyırıyorum kafayı

hepinize çok teşekkür ederim. bugününüzü dertlerimle sıktım. yemekten sonra dışarı çıktım. yağmur yağıyordu yürüyüş iyi geldi. daha iyi hissediyorum. hepinizi çok öpüyorum

:KK200:
Günaydın canlarımmm:KK200:

Artıları atmışım bu sabah çoookkk mutluyummm:KK73:

Ohhh ohhhh ne guzel bende atmisim sabitligi ins. Persembeye olur :KK51::KK54:

Oy maşallah kucukmus daha kuzum benim.
Gaz sancısı vardır kuzunun bizim 4 aya kadar sürmüştü benimki dış cikariyor o yüzde huysuz alttan iki diş çıktı düzelir dedim daha da kötü olduk bakalım

Sukur gqz sancimiz olmadi ama arada yapiyo cnm ole ya senin bebis ac aylik :21:

İşte bazen maddi özgürlük yeterli olmuyor. hani insan manevi olarak da bi destek arıyor ya . özünde iyi adamdır ama bazen sadece iyi olmak yetmiyor

amanın o ben konuşurken sessiz duracak mümkün mü. babası bile bişey anlatırken car car car.

ya aslında evlendiğimizden beri değil 13 senedir evliyim. ikinciyi de kızım çok istediği için yaptım. baktım ki bu adamla ha bi çocuklu ha iki çocuklu çok da değişen bir şey yok. en azından manevi olarak onlara tutunurum diye düşündüm sanırım. çocuklar açısından pişman değilim ama tabi zaman zaman böyle sıyırıyorum kafayı

hepinize çok teşekkür ederim. bugününüzü dertlerimle sıktım. yemekten sonra dışarı çıktım. yağmur yağıyordu yürüyüş iyi geldi. daha iyi hissediyorum. hepinizi çok öpüyorum
Ayy canim benim kiz gerçekten cok üzüldüm oyle dusunup duruyorum iyi ol tatlim ya cocuklarinin sana ihtiyaci var en doğrusunu sen bilirsin tabi hayat senin ins guzel olur hersey senin ve çocukların icin

Gunaydin kizlar kizim yine gec uyudu esimde evde ole iste sabah bende eksi gordum ins. Persembeye devam eder hepiniI cok seviyorum

mstb mstb

Canim hayat erkekleri filan takmak icin coo kisa arada ole banada geliolar arada ki daha 16 aylik evliyim hemen kendimi atiom sokaga yada arkadas yanina eve geliyorum susuyorum o konusursa agzimi aciyorum bi kac gun sonra rahatliyorum...

X