Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Ay evet ya benim kizda ins zayıf bir anneye sahip olacak burasi sayesinde bu arada karnede 2.olmusum cok şaşırdım

Benim hayatım çok düzenli. Çoluk çocuk yok, yaşadığım şehirde fazla tanıdık yok onun için de çok düzenli bir hayatım var. Önce şehir dışından misafir, sonra burdan misafir, sonra biz gittik derken sonuç bu. Düzenim bozulunca bağırsak problemi de yaşamaya başlıyorum. Hem o hem regl olmam gerekirken 3 gündür gecikti. Bakalım perşembeye Allah kerim..

Tebrikler sefim

Hepiniz bendensiniz gayret edip persembeye eksiye gecicez başka çaresi yok
bu iyi bisi persembeye eksidesin kesin
Perşembeye eksi olmamız şart. İnşallah oluruz..

Vayy yemisin ama ha ben limonlu maydanoz yedim rüyamda şimdi de gerçeğe dönüştürüyorum :):)
Sen diyet psikolojisine iyice girmişsin:))
Canım çok istiyo bi haftadır geçen akşamda görmüştüm rüyamda 69u bi görim hemen yarımda olsa yiğcem vallaha...

Sen diyet psikolojisine iyice girmişsin:))
Canım çok istiyo bi haftadır geçen akşamda görmüştüm rüyamda 69u bi görim hemen yarımda olsa yiğcem vallaha...
Canım inan ödüller artiya sebeb oluyor ben de 75 olunca ödül verecem kendime demiştim yilbasida verdim ödülü arti 1 çıkıyordum bugüne kadar bugün 100e kadar düştü ödül vermem artık kendime :) senin dediğin yemek nasil yapılıyor canim
Gece yediğin limonlu maydonoz şişirmiştir
Dimi canım :):) :)

Yazmaya utandım inanın arti 100deyim persembeye gidecek fazlasıyla

Kizlae bende yazmaya bile elim varmadi
Arti 500 ya cook uzuldum@ariver canim bu ödüller mahvetti bizi ama yilmak yok ve bundan sonra odul modül de yok bana bana
Çok üzgünüm ama çokta hirslandim
Perşembeye kadar ne yapacaginizi çok iyi biliyorsunuz

Bence kötü değil cnm

Allaha şükür bu günü çok etkilememiş dünkü lahmacun mefkuş.

Günaydınnnn. Nasılsın kaptanım
Bu arada ilk bildirim benden gelsin
Perşembe 69.5
Bugün 69
Giden -500

Tebrikler canım süper.

300 gr artıdayım

Günaydın kızlar
Dün sabah -400
Bu sabah +200
Bende anlamadım vallah....
Hayatımda hem diyet hem spor yaptığım halde ilk kez bukadar zor kilo veriyorum. Eskide şıp şıp ayda 8 kilo verirdim.

Gunaydin şekerler, moralim bozuk sabah sabah +300 deyim off moralim bozuldu ya.zaten şu pazartesileri sevmiyorum bide artida oldugumu gorunce gun gecmez artk

Ben zaten dünden sonra eksilerde olmayi beklemiyordum. Artıdayım + 500 ilk kez diyette artı oldu. Bu da bana ders olsun.

Yazmaya utandım inanın arti 100deyim persembeye gidecek fazlasıyla

Kızlar hepinizinki perşembeye kadaf gitmeyecek artılar değil. O yüzden sporu artırın ve akşamları hafif tutmakla hallolur.

Dünkü menüm
Sabah
Beyaz peynir kaşapeyniri
Domates salatalık
2 kaşık menemen
2 dilim ekmek
Akşam
Köri soslu tavuk
Su 3 lt
Spor yok

Şeydam süper menü. Hayranım sana kuzum. Maşallah iradene.

Brn de ödül konusunda yemek yerine 1-2 parça kıyafet daha mantıklı geliyor bana. Ben de 75 i göreğim kendime ödül olarak 1 parça kıyafet koydum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…