Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kızlar
Biraz hayallerinizden beklentilerinizden bahsedin
2016 icin hayallerimi yazayim oncelikle istedigim kiloya ulasmak istiyorum, Allah nasip ederse bebek sahibi olmak istiyorum ve artik Turkiyede şu teror belasi bitsin istiyorum esim polis oldugu icin hep diken ustundeyim cunku.Simdilik aklima gelenler bunlar.

Bu arada Mefkurem abla hayallerinizden bahsedin demiş dun
Benim en büyük hayalim
Kadinin şiddet gormeyip gereken değeri gordugu,polisimizin ve askerimiz şehit olmadigi insanlarimizin en küçük şeylere bile cinnet gecirip insanları katletmedigi
Kaybolan cocuklarin bulunduğunda (artik migdem kaldirmiyor)cinsel istismara ugramadigi herkesin mutlu huzurlu yasadigi bir turkiye,iste benim en büyük hayalim bu onun dişinda Esim ve cocuklarim ile saglikli huzurlu mutlu bir omur geçirmek
Ve son olarak ta 36 beden olmak :))

Canim geçmiş olsun doktora gittinmi niye agriyor gözün acaba
Sagol canim benim.Dun eyeliner surmustum temizleme sutuyle temizlerken biraz gozume girdi ama okadar agritacagini dusunemedim.Anlamadimki mikrop falanmi kapti acaba.Şuan biraz daha iyi.Kucuk bir ilcedeyiz,ilede biraz uzak esimde gece calisiyordu, doktora gidemedim.Sabaha kadar patates koydum,çayla ovdum simdi daha iyi.

Altina imzami atiyorum canim:))

Tam günaydın yazıyodumki saate baktım
Heralde bana akşam kahve içmek yaramıyor
Gece uyuyamadım haliyle geç kalktım

masal3487
Zeynepcim geçmiş olsun cnm

kartanesi58
Rabiam eminim bütün dileklerin için burdaki herkes amin der
İnsan artık habere bakmak istemiyor
Allah eşine, tüm Polis askerlerimizin ve masum halkın Yardımcısı olsun

@seydan94
Şeydacım eğer deliksiz uyumadıysan ozamanda insan yorgun kalkıyor
Yada insanın kafası hep meşgul olunca oda etkiliyor

@poniponna
Ponicim ilk resimlerin aklıma geldi
Ne kadar çok farketmiş tatlım
Orda yorum yapanlar oldumu

Herkese mutlu huzurlu ve kaçamaksız hafta sonları

Tesekkur ederim canim gunaydin bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…