Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Mrb kizlar gec kaldım bugun giremedim bi türlü tabi duz gezince işler birikti bide ben cocuklara yemek yedircem diye bsya vakit hsrciyorum ama cok şükür bugun cok cok iyil er gidup bulasugimi yikiyayim makinaya atmadim deli gibi bi s uru çıktı nryse bazen bulasik yıkarken kafam dağılıyor nedense iyi geliyo sonrada azcik ip atlayayim oglan uyudu hadi görüşürüz

Bnde memnun oldum nehir evli misin
Evet canım 8 aylık kızım var
Tam günaydın yazıyodumki saate baktım :KK48:
Heralde bana akşam kahve içmek yaramıyor
Gece uyuyamadım haliyle geç kalktım

masal3487 masal3487
Zeynepcim geçmiş olsun cnm

kartanesi58 kartanesi58
Rabiam eminim bütün dileklerin için burdaki herkes amin der
İnsan artık habere bakmak istemiyor
Allah eşine, tüm Polis askerlerimizin ve masum halkın Yardımcısı olsun

@seydan94
Şeydacım eğer deliksiz uyumadıysan ozamanda insan yorgun kalkıyor
Yada insanın kafası hep meşgul olunca oda etkiliyor

@poniponna
Ponicim ilk resimlerin aklıma geldi
Ne kadar çok farketmiş tatlım
Orda yorum yapanlar oldumu

Herkese mutlu huzurlu ve kaçamaksız hafta sonları
Günaydın dünyanın en tatlı en güzel pamuk kalpli ablası :KK68::KK68::KK68:

Mrb kizlar gec kaldım bugun giremedim bi türlü tabi duz gezince işler birikti bide ben cocuklara yemek yedircem diye bsya vakit hsrciyorum ama cok şükür bugun cok cok iyil er gidup bulasugimi yikiyayim makinaya atmadim deli gibi bi s uru çıktı nryse bazen bulasik yıkarken kafam dağılıyor nedense iyi geliyo sonrada azcik ip atlayayim oglan uyudu hadi görüşürüz
Merhaba canım kolay gelsin sana .
Nasılsın pek gorunmuyorsun

Evetttt kızlar
Bence bu takıma hiç haftasonu uyarısı yapmaya gerek yok
Eminim kimse rehavete düşmeden atlatacak
Pazartesi güzel eksilerle gelecek

Günaydın herkese bugünde yoğun bi gün beni bekliyor..
Dunkü kına düğün karışımı geceden ( korse de var :KK48:)
Eki Görüntüle 1733431 Eki Görüntüle 1733432
kız poni baya hod ni bayan olmuşsun millet ne dedi yazsana kız bende koye gittim ya cok zayofladigimi söylediler cok hosuma gitti

Bu arada Mefkurem Mefkurem abla hayallerinizden bahsedin demiş dun
Benim en büyük hayalim
Kadinin şiddet gormeyip gereken değeri gordugu,polisimizin ve askerimiz şehit olmadigi insanlarimizin en küçük şeylere bile cinnet gecirip insanları katletmedigi
Kaybolan cocuklarin bulunduğunda (artik migdem kaldirmiyor)cinsel istismara ugramadigi herkesin mutlu huzurlu yasadigi bir turkiye,iste benim en büyük hayalim bu onun dişinda Esim ve cocuklarim ile saglikli huzurlu mutlu bir omur geçirmek
Ve son olarak ta 36 beden olmak :))
Rabiacim nasıl güzel şeyler hayal etmissin
Merhaba canım kolay gelsin sana .
Nasılsın pek gorunmuyorsun
canım nedense yetisemiyorum ya ne işe guce nede kafamdakilere

B burcugncy masal3487 masal3487 artık listedesiniz canlarım
O yüzden verdiğiniz yada aldığınız her Kilo takımı etkiliyor
Artık Daha çok dikkatli olun

S sevilumut
Sihirli elma Sihirli elma
Kızlar heralde bu hafta deneme süreniz doluyor
Ona göre çok dikkat edin

Elif Berra Elif Berra
Elifcim sen ne zaman başlamıştın buraya

S.a kizlar
Dun Esim yanginda telefonunu islatmis teli bozuldu yapilana kadar benimkini kullanacakbem başka kullancagim ama eski biraz googla girmiyor tabiki Esim evde olunca menulerimi eksiksiz bildirwcem yine.fazla giremem haber edeyim dedim size zaten en fazla 1 hafta yapilmazsa telefon alacak haberiniz olsun canlarim

S.a kizlar
Dun Esim yanginda telefonunu islatmis teli bozuldu yapilana kadar benimkini kullanacakbem başka kullancagim ama eski biraz googla girmiyor tabiki Esim evde olunca menulerimi eksiksiz bildirwcem yine.fazla giremem haber edeyim dedim size zaten en fazla 1 hafta yapilmazsa telefon alacak haberiniz olsun canlarim
Daha kötü bişey olmasında cnm bu önemli değil

Kız senin paketin bitince sana vermiyordu tlf nu
Sende ona vermeseydin yada eskiyi verseydin
Dışarda internet kullanacak değilya :KK48:

Hayır abla ya bence gerek var cunku ben bu sabah bi kiloya yakin artidaydim
Dün çokda kötü değildi sanki menün
Yola gidip geldinya şişlik de olabilir
Belki orda fazla su içememişindir
Bugün yarın akşamları sıfır karbon yap eminim pazartesiye gider

Kızlar tekrar söylüyom bu hafta çok dikkatli olmalıyız. Bu hafta bildirimler perşembe yapıldığı için bizim 1 günümüz fazlaydı diğer takımlara göre ama haftaya 1 günümüz az olacak

Havadisler sendeymişde hiç anlatmıyon Kızzz
Ne dediler nasıl tepki verdiler

İş konusunda olduğu kadar olsun cnm
Kendine Stress yapma
Bak benimde işim var ama ben tlf başındayım :KK48:
ecet abla daha once bi bayramda giydigim elbiseyi gitdim ki bsn bile rahatsız oldum bollugundan onceki giydigimde sirtimsan y anlarimdan yağlarım portluyodu ki 12 kilo oldu herkeste farketti hatta gorumcem ya sen cok vermissin yuzun çökmüş gibi bi ifade kullandi b a kalim 60 lara inince nolcak tabi bu gzla cozuttum diyecem ama meyve disibda abartmadim aslında regl olacam bugun yarin belki oyuzden bukadar art J çıktım sabah cok moralim bozuldu ins pzt twmizleyebilirim de 73 u görmeyi cok istiyorum bu hafta

Dün çokda kötü değildi sanki menün
Yola gidip geldinya şişlik de olabilir
Belki orda fazla su içememişindir
Bugün yarın akşamları sıfır karbon yap eminim pazartesiye gider

Kızlar tekrar söylüyom bu hafta çok dikkatli olmalıyız. Bu hafta bildirimler perşembe yapıldığı için bizim 1 günümüz fazlaydı diğer takımlara göre ama haftaya 1 günümüz az olacak
haklısın abla su icemedim ondanda oldu belki şimdiye kadar hic kh almadım aksamda olmayacak ins kuru fasulye yapmama rağmen

ecet abla daha once bi bayramda giydigim elbiseyi gitdim ki bsn bile rahatsız oldum bollugundan onceki giydigimde sirtimsan y anlarimdan yağlarım portluyodu ki 12 kilo oldu herkeste farketti hatta gorumcem ya sen cok vermissin yuzun çökmüş gibi bi ifade kullandi b a kalim 60 lara inince nolcak tabi bu gzla cozuttum diyecem ama meyve disibda abartmadim aslında regl olacam bugun yarin belki oyuzden bukadar art J çıktım sabah cok moralim bozuldu ins pzt twmizleyebilirim de 73 u görmeyi cok istiyorum bu hafta
Yavaş yavaş gardrobu boşaltman gerekecek anlaşılan
Yaza kadar incecik olup yeni ciciler alırsın

Hiç Moral bozmuyoz cnm
Reglide etkiler
Biraz dikkat edersen yine perşembeye güzel bi eksi görürsün

X