Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Bu hafta iyi bi kilo verirsem beni alin lutfennnn daha dikkat ederim

istanbul tuzla lı muhasebeci akrep yukseleni yay yüzsüz geniş kilolarını bağıra bağıra 107 oldum ben diyen bir
şişmanım :) daha önceleride bir çok kez kilo al ver al ver deneme tahtasına çevirdiğim bi vücudum var eski kickboks milli sporcu şimdilerin obez annesiyim en son geçen sene 20 kilo verip gelinlik giydim 6 aylık bebeğimi bahane edip hepsini geri aldım fazla ayrı kalamıyoruz yağlarımla nede olsa yıllardır benim yakama yapışan hayatta 6 aydan fazla benden ayrı kalmaya dayanamayan yağlarım yaşım 32 nerdeyse lise yıllarımdan berii her yaz zayıflar her kış 2 katı alırım artık belimin ağrısından yürüyemez oldum son 3 aydırda yılbaşı gelsin rejime başlıycam diye kendime telkinde bulunup durdum

Tatlişkom en azından doğum yaptın ve çabucak Kilo vermeye başladın
Bak ben bu yaşta halâ vercem diye uğraşıyom
İnsan geçen senelere çok acıyor ama geçmişi değiştiremiyoz o yüzden zararın neresinden dönmek kârdır

Ole canim simdiki kilolar elifimden hediye ama yinede fit bir vucutken aman yaaa

Tatlım benim profilimdeki kilolara bak
Fazla kilosu olana ayrı bi sempatim var
Tamda doğru adrestesin
Önce ilk sayfadaki kuralları oku kabul edersen bizimlesin

Biz hala yataktayız bılıyonuzmu
Bu Kızım Elif teyzoslar
Ay maşallah pek guzel allah nazardan saklasin
Canim hosgeldin ins daha oncekilerden daha hızlı verir ve hiiiiiiic geri almazsin beraber ce yolumuza devam ederiz ins

Merhaba ablacım.
İnşallah ben izindeyim ama tam gaz devam ediyorum.
Sadece dün gece misafirlikte biraz çerez kuru incir yedim onun dışında kaçamağım yok bantta yürüyorum her gün en az 30 dk :)
Yılbaşından sonra kendime hedef koyup spor listesi yapacağım ve uyacagim :)
Sen nasılsın ablacım.
Gelin ve bebiş nasıl iyiler mi alıstilar mi birbirlerine :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…