Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Biz hala yataktayız bılıyonuzmu
Bu Kızım Elif teyzoslar

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    47,5 KB · Görüntüleme: 38
Bu gecen sene 1 ocakta yaptıgım
Ajandayı karıştırayım biraz
Neler yaşanmış bir bakıyım
gerçekten çok ciddi değişiklikler var içinde...:KK48: Benim tek bir şıkkım var oda 60 kiloya düşülecek işte okadarEn Büyük KK
Kızlar kaç günde bir tartılıyorsunuz ve sabah kslktiginiz zaman ki kilonuza göre mi değerlendiriyor sunuz? :-|
vallah ben hergün tartışıyorum (malesef) kendimi tartıdan alamıyorum bir türlü bigün moralim bozuluyor bigün çok mutlu oluyorum (bugünkü gibi):KK66:
Bu Kızım Elif teyzoslar
çok tatlı yaa maşallah benimde böyle kara bi kızım olur inş (hernekadar sarı olsamda) kara kızlara bayılırım
Günlük ödem dalgası
Kabızlık vs moral bozar gerek yok canım
Dün moral bozdu bugün moral düzeltti kaptan:KK28:

Gün için de neler yedigimi anlatayım kısaca sabahları bazen peynir zeytin yumurta yiyorum ara öğünlerde bazen salata hazırlıyorum bazende meyve akşam yemeğinde yaptığım sulu yemekten bi tabak varsa birazda pilav yiyorum eğer acikirsam 10 dan sonra bazen yoğurt bazen meyve sizce doğru mu yapıyorum eğer yanlış bi şekilde yiyorsam yardimci olursanız çok mutlu olurum; -))

Kızlar kaç günde bir tartılıyorsunuz ve sabah kslktiginiz zaman ki kilonuza göre mi değerlendiriyor sunuz? :-|

Canim.valla ben aslinda haftada bir tartiliodum burda pazartesi persembe olenolunca hergun tartiliomusum gibi oluo

Benimde kizim 4 bucukta uyudu ondan sonra bu saate kadr uyumusuz emzriyorusu sen kilolarimiz yakinmis

Bu Kızım Elif teyzoslar

Bizde aynen berilim ya masallah sipa pek tatli benim kizimin adida elif :KK16:

Canim.valla ben aslinda haftada bir tartiliodum burda pazartesi persembe olenolunca hergun tartiliomusum gibi oluo

Benimde kizim 4 bucukta uyudu ondan sonra bu saate kadr uyumusuz emzriyorusu sen kilolarimiz yakinmis

Bizde aynen berilim ya masallah sipa pek tatli benim kizimin adida elif :KK16:
Evet canım emziriyorum kızım 4. Ayına girecek ve bende çok uykusuz kalıyorum sabahları da spor yapacak halim olmuyor:-(

Gün için de neler yedigimi anlatayım kısaca sabahları bazen peynir zeytin yumurta yiyorum ara öğünlerde bazen salata hazırlıyorum bazende meyve akşam yemeğinde yaptığım sulu yemekten bi tabak varsa birazda pilav yiyorum eğer acikirsam 10 dan sonra bazen yoğurt bazen meyve sizce doğru mu yapıyorum eğer yanlış bi şekilde yiyorsam yardimci olursanız çok mutlu olurum; -))
Cnm genel olarak güzel ama biz mümkün olduğunca akşam yemeğinde karbonhidrat alamamaya çalışıyoruz. Yani ekmek yemiyoruz yani en fazla 1 dilim oda tam buğdaylı yada kepekli yada çavdar. Makarna pilav yememeye özen gösteriyoruz. (Yani bizimde yapamadığımız oluyor ama çok nadir). Karbonhidratlı yemekleride daha çok öğlen tüketmeye çalışıyoruz. 10dan sonra yoğurt yenebilir içine pulbiber limon yada salatalık doğra yada sade ye yada süt iç tarçınlı olabilir ama meyve yemiyoruz. En geç akşam yemeğinden 1 saat sonra oda bir küçük meyve yiyoruz. Ama meyveye düşkünsen gün içinde ara öğünlerde birer tane tüketebilirsin. Sonuçta meyvedede şeker var. Dediğim gibi bende yeniyim ama sana şimdiye kadar öğrendiklerimi aktarmaya çalıştım. Zaten zamabla sende öğreniceksin. Her akşam menü su ve spor bildirimlerimizi yapıyoruz. Sonra birbirimize yorumlar yapıyoruz. Onlarla sende zamanla bilgi sahibi oşursun cnm.

Vayyyy rakibeme bakın hele,maşallahhhhh:nazar:

Ben de kötü kalpliyim:KK53:

Teşekkürler canımmmm:KK200:

İşte benim derdimin tam olarak özetlenmiş halio_OZuhal'im sabah 6'da kalktığım için vücut şiş oluyo ve ben o rakamla bildirime girdiğim için de verdiğimin net miktarını ancak haftasonları görebiliyorum,ama bildirim öncesi gece su içmemeye dikkat edicem ben de artık:KK51:

Canım benim pilav yiyosan lavaşı,lavaş yiyosan pilavı yeme bu matematik bi oturursa çok rahat kilo verirsin:KK19:

Nilüfer bu menüyü çok beğendi:nazar::nazar::nazar:

Sabahı görmezsek gayet hafif canım,afiyet olsun:KK19:

Ben de ekmeği yalnızca kahvaltıda tüketiyorum canım çok mantıklı kararın,akşama genelde sebze ya da ızgara bırakırsan da kilo verme hızın artar:KK19:

Öğün atlama canım benim,hiçbişey yiyesin olmasa bile 1 kase yoğurt ye,sonra yediğin an alırsın böyle alıştırırsan bedenini:KK51:

Azıcık kaçmış mı diycektim amaaaa genel kalori miktarı kurtarıyor,detoks suyu ne canımo_O

Menü çok hafif çok güzel canım:KK19:

Gayet iyi canım o gözleme yerine ekmek tavsiye ederdim ama,afiyet olsunnn:KK19:

Harika canım benim leslie de yaparsan muhteşem olur:KK19:

Beril'im 2008'den beri bir roman üzerinde çalışıyorum ama hepsini delete yapıp,hayatını yazsam satış rekorları kırarım,ne aksiyonlu ne mücadeleli bir hayat amazonum benim:KK48:

Detox suyu içinde nane maydanoz limon vardı Canım

Abla valla zaman yok bebisi yeni getirdik dr dan yine bogaxi kotu olmus ya ben etrafında dondukce velet hasta olup dutuyi lesli yapmaya başlasam bitiremym o yizden iple savusturayim böreği
ya kadar tarif ettim yinede goze batirfiniz yav yemiycem bidaha iste:KK12::KK12:

neeeey kiz yirtilyoz hergunaksam kuru ile pilav bi arada olmasın diyeeee:KK11:

Eeee ne diyelim simdi

Bak kiz sen bana kocisi vurdurursun yenisini de bulamazsin esraya falan çıkarım ha
anaaaaam accuk bisi yefim okadarda tarif ettim az oldugunu gelen geçen vurdu yaaa :KK61::KK61:

Bak sen hele bem deyem senin helvaya makarnaya heeeeeeeh
al bidene daha benden gözleme yemis gelin gelin dovun bunu

güzel

ya abla valla normalde hallediyorum ama iki cocuk bi suru problem ondan saracak yer aruyom adamin 4gunu bos iki gün bizimle aslibdada cirkeflesesim geliyor iste

Ne bileyim ne demek istersin :)

Selamlarrrrrr güzeller
Eve yeni geldim
Sizler neler yapıyosunuz
Menülere dikkat tartıya 2 var
Bu haftaözellikle nilüferle poniden çok güzel sonuçlar bekliyorum
Nehir rabia Kamile melihada şeydada de eminim bu hafta daha fazla verecek
berilceee berilceee
Beril bu hafta listeye gircek varmı güzelim

Cnm genel olarak güzel ama biz mümkün olduğunca akşam yemeğinde karbonhidrat alamamaya çalışıyoruz. Yani ekmek yemiyoruz yani en fazla 1 dilim oda tam buğdaylı yada kepekli yada çavdar. Makarna pilav yememeye özen gösteriyoruz. (Yani bizimde yapamadığımız oluyor ama çok nadir). Karbonhidratlı yemekleride daha çok öğlen tüketmeye çalışıyoruz. 10dan sonra yoğurt yenebilir içine pulbiber limon yada salatalık doğra yada sade ye yada süt iç tarçınlı olabilir ama meyve yemiyoruz. En geç akşam yemeğinden 1 saat sonra oda bir küçük meyve yiyoruz. Ama meyveye düşkünsen gün içinde ara öğünlerde birer tane tüketebilirsin. Sonuçta meyvedede şeker var. Dediğim gibi bende yeniyim ama sana şimdiye kadar öğrendiklerimi aktarmaya çalıştım. Zaten zamabla sende öğreniceksin. Her akşam menü su ve spor bildirimlerimizi yapıyoruz. Sonra birbirimize yorumlar yapıyoruz. Onlarla sende zamanla bilgi sahibi oşursun cnm.
Sağol canım çok yardımcı oldun verdiğin bilgi ile :-))

X