Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Günaydın kızlar
Tabiki çooookkktan kalktım iş güç derken giremedim. Eşim yoktu bugün geliyo o gelmeden bütün işimi bitireyim dedimde.. Bugün benim doğum günüm. Ama kutlama falan yapmicaz ben rica ettim herkesten pasta falan istemem dedim. Bugüb olabildiğince sikkat etmem lazım. Hepinizi öpüyoruuuummmmm

Dogum gunun kutlu olsun ins. Pasta almazlar supriz yapip ben sadece uflemekle kalmistim ne kadar kotu ya herkes yemisti

Dogum gunun kutlu olsun canim.Saglikli,mutlu,guzel yillarin olsun.Kutlama pasta istemiyorum ama hediye alabilirsiniz deseydin:))

Mutlu yıllar canımm:)

Yok ortak sen ye ya alimallah bebis ac falan kalir zqyiflar pastalar çikolatalar seni çağırıyor hem diyetde neymis ye sen yeee
verelim canim gordugumuz menuye ceza versin ilk yazan diğerleri artirip yada onaylasin
Evet canım bence de çünkü herkes saldı.
Yeni arkadaşlar da geldi ceza ile daha bi pekisir :):)
Nehiiir kiz nerdesin görünmüyon mangal mı yapiyon yine
Allah seni..
Hahahahhaah guldurdun beni kız Allah iyiliğin versin.
Yok mangal yapmıyorum çat kapı misafir geldi kahveye şimdi gittiler onlarla ilgileniyordum :) sen ne yapıyorsun bakalım.
Haftaya seni rakip kestim gözüme bilesin

kızlar akşama yine misafirim var bunaldım ha
Ben de bunaldim misafirlerden misafirlikten canım.
Şimdi gitti misafirlerim annemin günü var evimin yakınlarında Restaurant'ta yapıyorlar gel dedi şimdi oraya gidecem.
Açlıktan bayilacam şu an.
Sabahtan beri koştur koştur bittim tükendim. .......

Yeni gelen arkadaşlar söyle bir bilgi veriyim size.
Geçen haftaya kadar listesinde cıss olana ceza veriyorduk.
Yediği şeyin kalorisi kadar yapabileceği bir spor yapıyordu.
Cezaları mefkurem abla veriyordu şu an o yok.
Motive açısından ceza sistemine devam edelim bence.
berilceee
@poniponna
F Fittek
mstb
kartanesi58
@-bin muhteşem gunes-
@elifce80
@seydan94
G goodidea

ay valla çocuk görme işi bitseydi bi

bence çok mantıklı ama bende bu kapsama giriyor muyum

Dogum gunun kutlu olsun ins. Pasta almazlar supriz yapip ben sadece uflemekle kalmistim ne kadar kotu ya herkes yemisti
Çok tşkler cnm benim. Eşim pasta almış yiyeceksin diyo. Neyseki bir çatalda anlaştık.
S sevilumut canım dogun günün kutlu olsun hayırlı ömrün olsun sağlıklı mutlu huzurlu
çoookkk teşekkür ederim cnm bnm
Dogum gunun kutlu olsun canim.Saglikli,mutlu,guzel yillarin olsun.Kutlama pasta istemiyorum ama hediye alabilirsiniz deseydin:))
çok tşkler cnm. Desim demezmiyim ama karşımda yine bi pasta var
Mutlu yıllar canımm:)
Çok teşwkkürler cnm:)
ay sorma gitsin...
bana uyar zaten bugün serbestim 3 mile leslieyle başlicam birazdan gecede mekik...

Günaydın herkese. Eşimin iki dersi boş kızımız a bakacak ben yuruyuse çıkıyorum
ooooooooo sendeki motivasyondan gozlerim yasardi baby
@berilce yedimmmm başka bir şey yoktu çünkü. POğaçadan başka. Marketler saat 10 da açılıyor. Ama hiç ekmek yemeyeceğim daha. Bol su içecem yarım saat yürüyeceğim.
kiz 5 dakikada cevap yazdim sana mesaj saatine bak
ne cabuk yedin
yarim saat hangi tempoda yurursun bilmem ama ortalama 120 kalori yakarsin
sence bir simit icin yetermi
434 kalori ettigine gore simit senin yarim saat yurumen belki vicdanini rahatlatir ama yedigini yakmaz
belkide kizacaksin bu mesaja ama gercek bu canim
Günaydın 9.takım :) Beni berilce davet etti. Daha önce yarışmalara katılmıştım, şu an durumum ne bilmiyorum :)
Umarım bir sorun çıkmaz, aranıza katılırım
ismin yabanci gelmiyor 3.takimdandin degilmi
önemli olan hangi etapta nasil gittigin
izinlimi gittin yoksa diskalifiyemi onu bilmemiz lazim
diskalifiye listesine bir bak adin varmi
kacinci etapti bide ona bakalim
bu arada hosgeldin canim
ye Burcucum sen ya hatta bugun bi bol yagli kizartma sonra borek sutlac baklava falan sut olsun canim kesinlikle bebisini ve seni düşünüyorum

Günaydın kaptanim kolay gelsin aman tatilde bebelere yedurecem diye kendini unutma
ah kendimi issiz bir yerde unutabilsen ne guzel olacak ama
devami gelmeli canim cok es gecen biri degilim bilesin
Hadi inşaallah ara ara motivasyonum düşsede buranın sayesinde 11 kilo verdim ben 100 günde. Düzenli olarak buraya katılım saglarsan verebilirsin
peki gitmelerine tamam denseydi kac kilo alirdin
her 5-6 kilo bir beden ediyor ne guzel iste ki senin menuleri biliyoz unutmadik
daha bir saglam gitseydin kac kilo olurdu acaba
@seydan94 neredesin canım menü bildirmedin dün
dun sunumu vardi
sonra haber alamadim insallah kotu birsey yoktur
Kızlar çikolata falan yiyor musunuz?
ne diyon kiz sen beni kalptenmi goturecen yoksa ekran arkasinda sacimi basimimi yolduracan
o ne ne isi var bizim midede hatta lugatta
Evet canım.
Abur cubur hamur işi tatlı yasak onlar cıss oluyor yemiyoruz
aslinda sonuclarina katlanacaksaniz yeyinde goreyim bi kelebek
Kızlar ceza sistemimiz vardı ne oldu sanki artık ceza verilmiyor önceden mefkus abla veriyordu şimdi görev bize kaldı cıs gorduklerimize verelim kızlar.
cezalari tek elde topladim
kim ne yerse o kadar spor cezasi verecem
1 simite yarim saat yuruyus olmayacak buda
ya tam kilo vermeye karar verdim, evde ki tartı bozuldu. Yakınlarda da tartılacağım bir yer yok. Valla sinir oluyorum ya. Aksilikler hiç mi bırakmaz peşimi((((
bence yenisini al tartilar uzun sure kullanildiginda hassasiyetleri bozuluyor
Pasta pek sevmem canim. Cikolata suab evde yok olsa mutlaka yerdim
o zaman ne yapiyoz almiyoz paramizi cebimizde biriktirip incelince alis verise harciyoruz
nice mutlu yillara canim
yeni yasin mutluluk getirsin sana
Normal hayatta bitter daha saglikli cnm ama diyetteykende bitter diyip guvenip yememek lazim belki haftada 1 yada 2 kare filan
aynen katiliyorum
ay bende sistim sizin bu misafirlerden
evde yokum deyin yaaaaaaaaa
cuma dereceye gore yeni seyler var kafamda zaten
mekigi hemen yapsan vucut sicakken daha fazla yag yakarsin ya hani

Arkadaşlar bencede ceza sistemi devam etsin ama bu menü yaziyorya en az kiloyu veren bence onu kaldirakim arkadaşlar bence pek bietkisi olmadi gruba en iyisi ceza vermek aninda ciss yyapanlara falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…