Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kimler saldi kizz soyle bakalim:)))
Evet canım bence de çünkü herkes saldı.
Yeni arkadaşlar da geldi ceza ile daha bi pekisir :):)

Allah seni..
Hahahahhaah guldurdun beni kız Allah iyiliğin versin.
Yok mangal yapmıyorum çat kapı misafir geldi kahveye şimdi gittiler onlarla ilgileniyordum :) sen ne yapıyorsun bakalım.
Haftaya seni rakip kestim gözüme bilesin

ooooooooo sendeki motivasyondan gozlerim yasardi baby

kiz 5 dakikada cevap yazdim sana mesaj saatine bak
ne cabuk yedin
yarim saat hangi tempoda yurursun bilmem ama ortalama 120 kalori yakarsin
sence bir simit icin yetermi
434 kalori ettigine gore simit senin yarim saat yurumen belki vicdanini rahatlatir ama yedigini yakmaz
belkide kizacaksin bu mesaja ama gercek bu canim

ismin yabanci gelmiyor 3.takimdandin degilmi
önemli olan hangi etapta nasil gittigin
izinlimi gittin yoksa diskalifiyemi onu bilmemiz lazim
diskalifiye listesine bir bak adin varmi
kacinci etapti bide ona bakalim
bu arada hosgeldin canim

ah kendimi issiz bir yerde unutabilsen ne guzel olacak ama

devami gelmeli canim cok es gecen biri degilim bilesin

peki gitmelerine tamam denseydi kac kilo alirdin
her 5-6 kilo bir beden ediyor ne guzel iste ki senin menuleri biliyoz unutmadik
daha bir saglam gitseydin kac kilo olurdu acaba

dun sunumu vardi
sonra haber alamadim insallah kotu birsey yoktur

ne diyon kiz sen beni kalptenmi goturecen yoksa ekran arkasinda sacimi basimimi yolduracan
o ne ne isi var bizim midede hatta lugatta

aslinda sonuclarina katlanacaksaniz yeyinde goreyim bi kelebek

cezalari tek elde topladim
kim ne yerse o kadar spor cezasi verecem
1 simite yarim saat yuruyus olmayacak buda

bence yenisini al tartilar uzun sure kullanildiginda hassasiyetleri bozuluyor

o zaman ne yapiyoz almiyoz paramizi cebimizde biriktirip incelince alis verise harciyoruz

nice mutlu yillara canim
yeni yasin mutluluk getirsin sana

aynen katiliyorum

ay bende sistim sizin bu misafirlerden
evde yokum deyin yaaaaaaaaa

cuma dereceye gore yeni seyler var kafamda zaten

mekigi hemen yapsan vucut sicakken daha fazla yag yakarsin ya hani

Evlendigimden beri 1 tane cikolata abur cubur almadim sagolsun esim torba yorba alio alisverise gidince ama yemicem iradeliyim....

Cocuk gormeye geliolar napim kaptan ya

Yeni gelen arkadaşlar söyle bir bilgi veriyim size.
Geçen haftaya kadar listesinde cıss olana ceza veriyorduk.
Yediği şeyin kalorisi kadar yapabileceği bir spor yapıyordu.
Cezaları mefkurem abla veriyordu şu an o yok.
Motive açısından ceza sistemine devam edelim bence.
berilceee berilceee
@poniponna
@kkkmevsim5
mstb mstb
kartanesi58 kartanesi58
@-bin muhteşem gunes-
@elifce80
@seydan94
@goodidea

Bence de. O bi yaptırım aracı da oluyordu. Ceza almaktan da yemeyeyim diyorsun çoğu zaman. Yoksa amaaannn bi lokmadan nolcak deyip salarız. Ceza olsun katılıyorum

Günaydın kızlar
Tabiki çooookkktan kalktım iş güç derken giremedim. Eşim yoktu bugün geliyo o gelmeden bütün işimi bitireyim dedimde.. Bugün benim doğum günüm. Ama kutlama falan yapmicaz ben rica ettim herkesten pasta falan istemem dedim. Bugüb olabildiğince sikkat etmem lazım. Hepinizi öpüyoruuuummmmm

Mutlu ve incecik yıllarrrrr

Arkadaşlar bencede ceza sistemi devam etsin ama bu menü yaziyorya en az kiloyu veren bence onu kaldirakim arkadaşlar bence pek bietkisi olmadi gruba en iyisi ceza vermek aninda ciss yyapanlara falan

Bence de kimseye faydası olmadığı gibi sadece takip edene ayrı külfet ama az kg verene mesela günlük spor cezası olabilir

Kız salmadım ama çakıldım kaldım ;(

Canim emin değilim.ama sanirim bende sabit cikacam yarin ama.inan hiicccc moralimi bozmuyorum.obur hafta veririm inşallah her hafta vereceğiz diye bi kural yok sunuda anladim.ben 1 hafta çok iyi veriyorum bi hafta çok az veriyorum durmak yok melihacigimmm yola devam ceza konusunda da sana katiliyorum aurica

Bence de kimseye faydası olmadığı gibi sadece takip edene ayrı külfet ama az kg verene mesela günlük spor cezası olabilir

Canim bende salan birini gormedimdd o yüzden sordum:))

Yok kızlar benim bu aralar hiç moralim yok kendimi tutamıyorum. Valla saklamıyorum sizden ben bugün saçmaladım yemek konusunda. Yemekte mantı, tavuk göğsü ve lahana çorbası çıktı. Yedim hepsini. Ben ne yapıyorum böyle. Vallahi ya çok sinirliyim şu anda.:KK11:

Yok kızlar benim bu aralar hiç moralim yok kendimi tutamıyorum. Valla saklamıyorum sizden ben bugün saçmaladım yemek konusunda. Yemekte mantı, tavuk göğsü ve lahana çorbası çıktı. Yedim hepsini. Ben ne yapıyorum böyle. Vallahi ya çok sinirliyim şu anda.:KK11:
Sen baştan pes ediyorsun. Ben de gittiğim yerde mantı olursa sadece salata yiyporum. Mesela yemekte yarın arnavut ciğeri var ve çok severim ama yemeyeceğim. Keza yanındaki tatlıyı almayacağım bile. Sen eğer kararlı olmazsan daha çoookk moralin bozulur ve sinirlenirsin. İrade de güç xe sensin. Bi tercih yapacaksın. Ya sevdiğin şeyleri yiyerek kilolu olacaksın ya da biraz fedakarlık yapıp incecik olacaksın. Karar senin

Canim emin değilim.ama sanirim bende sabit cikacam yarin ama.inan hiicccc moralimi bozmuyorum.obur hafta veririm inşallah her hafta vereceğiz diye bi kural yok sunuda anladim.ben 1 hafta çok iyi veriyorum bi hafta çok az veriyorum durmak yok melihacigimmm yola devam ceza konusunda da sana katiliyorum aurica
Biz senle rakiptik dimi. Rakip rakip sabit takılacağız desene :))))

Canim yaa çok.üzüldüm şuan hemen toparla lütfen bak ben seni çok takdir ediyorum çok güzel kilolar verdim sen eğer dur demezsen arkasi gelir inan yazik olur emellerine:KK43:(

Kizz ben seni meliha sandim.ya allah allah nasil karistirdim.ya sende toparla canim benim hemen

Kizz ben seni meliha sandim.ya allah allah nasil karistirdim.ya sende toparla canim benim hemen
Olsun tatlım. Ben toparlanık vaziyetteyim aslında iyi de kilo verdim. Hala kaçamak yok ama neden böyle oldu anlamadım. Pazartesi çıkan anlamsız 1200 artı gittti ama 70 e çakıldım. Veririm veririm ben. Sen merak etme. Aslında işyerindeki diyetisyenim de gayet sağlıklı beslendiğimi söyledi. berilceee berilceee 35 dk sonraki spor yağ yakıyor dedi. Sanırım sporumu azalttım. Çok yoruluyorum ama bu 70 canımı sıktı. Spora hız vercem artık

Menümü bildireyim
Sabah saat 10.00 da
1 kase yoğurt 2 ceviz 5 kuru kayısı
Kan vermeye gittiğim için geç ve böyle oldu
Öğlen 1 kase buğdaylı yoğurt çorbası 2 köfte 2 kaşık patlıcan yemeği
Akşama sadece salata düşünüyorum

Su 2.5 lt tamamlarım
Spor 30 dk yürüyüş

Günaydın kızlar
Tabiki çooookkktan kalktım iş güç derken giremedim. Eşim yoktu bugün geliyo o gelmeden bütün işimi bitireyim dedimde.. Bugün benim doğum günüm. Ama kutlama falan yapmicaz ben rica ettim herkesten pasta falan istemem dedim. Bugüb olabildiğince sikkat etmem lazım. Hepinizi öpüyoruuuummmmm
Doğum günün kutlu olsun :KK9::KK9:

Ya evet bende kaç kilo verdim acaba diye düşünüyordum:KK70::KK70: yok bugün son artık.:KK43:
Canım bizim menülere bak burda. Tecrubeli arkadaşların menü yorumlarina bak. Hamur, şeker ve fazla tuzu hayatindan çıkarmaya bak. Mesele kendine ölçüler koy. Ben mesela sebze yemeği ve kuru bakliyat yersem ölçüm vardır 1 kase tam doldurmam. Pilav yemem hastada bir gun yersem de 1-2 kaşığı geçmem. Sende sinırla kendini. Hep beraber zayıflayalım.

Yeni gelen arkadaşlar söyle bir bilgi veriyim size.
Geçen haftaya kadar listesinde cıss olana ceza veriyorduk.
Yediği şeyin kalorisi kadar yapabileceği bir spor yapıyordu.
Cezaları mefkurem abla veriyordu şu an o yok.
Motive açısından ceza sistemine devam edelim bence.
berilceee berilceee
@poniponna
@kkkmevsim5
mstb mstb
kartanesi58 kartanesi58
@-bin muhteşem gunes-
@elifce80
@seydan94
@goodidea
Ceza-ödül sistemi her zaman işe yarar. Ben varım bi dönem kendim bu şekilde baya kilo vermistim.

Canım bizim menülere bak burda. Tecrubeli arkadaşların menü yorumlarina bak. Hamur, şeker ve fazla tuzu hayatindan çıkarmaya bak. Mesele kendine ölçüler koy. Ben mesela sebze yemeği ve kuru bakliyat yersem ölçüm vardır 1 kase tam doldurmam. Pilav yemem hastada bir gun yersem de 1-2 kaşığı geçmem. Sende sinırla kendini. Hep beraber zayıflayalım.
Ya bir ara ne güzel yapıyordum ama dün akşam ve bugün bozdum. İnşallah zayıflayalım ya. Millet ne güzel incecik, tiril tiril geziyor. Her kıyafeti bulup giyiyor. Üzülüyorum ya:KK43:

ooooooooo sendeki motivasyondan gozlerim yasardi baby

kiz 5 dakikada cevap yazdim sana mesaj saatine bak
ne cabuk yedin
yarim saat hangi tempoda yurursun bilmem ama ortalama 120 kalori yakarsin
sence bir simit icin yetermi
434 kalori ettigine gore simit senin yarim saat yurumen belki vicdanini rahatlatir ama yedigini yakmaz
belkide kizacaksin bu mesaja ama gercek bu canim

ismin yabanci gelmiyor 3.takimdandin degilmi
önemli olan hangi etapta nasil gittigin
izinlimi gittin yoksa diskalifiyemi onu bilmemiz lazim
diskalifiye listesine bir bak adin varmi
kacinci etapti bide ona bakalim
bu arada hosgeldin canim

ah kendimi issiz bir yerde unutabilsen ne guzel olacak ama

devami gelmeli canim cok es gecen biri degilim bilesin

peki gitmelerine tamam denseydi kac kilo alirdin
her 5-6 kilo bir beden ediyor ne guzel iste ki senin menuleri biliyoz unutmadik
daha bir saglam gitseydin kac kilo olurdu acaba

dun sunumu vardi
sonra haber alamadim insallah kotu birsey yoktur

ne diyon kiz sen beni kalptenmi goturecen yoksa ekran arkasinda sacimi basimimi yolduracan
o ne ne isi var bizim midede hatta lugatta

aslinda sonuclarina katlanacaksaniz yeyinde goreyim bi kelebek

cezalari tek elde topladim
kim ne yerse o kadar spor cezasi verecem
1 simite yarim saat yuruyus olmayacak buda

bence yenisini al tartilar uzun sure kullanildiginda hassasiyetleri bozuluyor

o zaman ne yapiyoz almiyoz paramizi cebimizde biriktirip incelince alis verise harciyoruz

nice mutlu yillara canim
yeni yasin mutluluk getirsin sana

aynen katiliyorum

ay bende sistim sizin bu misafirlerden
evde yokum deyin yaaaaaaaaa

cuma dereceye gore yeni seyler var kafamda zaten

mekigi hemen yapsan vucut sicakken daha fazla yag yakarsin ya hani
Kaptanim öldürme bizi korktum şimdi e planlar yapıyorsun bakalım :):)
Söylemem valla taşa tutarlar :):) yani canım kaç gündür listede börek çörek pirimc pilavi görüyorum. Benim de motivasyonum düştü azcık
Bence de. O bi yaptırım aracı da oluyordu. Ceza almaktan da yemeyeyim diyorsun çoğu zaman. Yoksa amaaannn bi lokmadan nolcak deyip salarız. Ceza olsun katılıyorum
Aynen canım katılıyorum sen de sıkma canını. Vücut makine değil duracak bir dönem sen de pes etmeyeceksin sana yenilip mecbur düşecek kilolar:)
Menümü bildireyim
Sabah saat 10.00 da
1 kase yoğurt 2 ceviz 5 kuru kayısı
Kan vermeye gittiğim için geç ve böyle oldu
Öğlen 1 kase buğdaylı yoğurt çorbası 2 köfte 2 kaşık patlıcan yemeği
Akşama sadece salata düşünüyorum

Su 2.5 lt tamamlarım
Spor 30 dk yürüyüş
Çok iyi canım akşam az ama yarın tartı var diye sorun değil
Ceza-ödül sistemi her zaman işe yarar. Ben varım bi dönem kendim bu şekilde baya kilo vermistim.
Aynen öyle canım biz de ceza varken daha disiplinli oluyorduk

X