Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

25 yaşındayım, 86 kilolardan 67 kilolara düşüp sonrasında dikkat etmeyip 75'leri gören şahane bir kişiliğim:))

Bu ara tek derdim kilo oldu, boyum 168. Bu ara 2 kg verip üzerine 3 kg alıyorum. Çok sıkıldım bu durumdan umarım tez zamanda üzerime yapışan kilolardan kurtulurum.:)

Dün mağazadan bir şeyler baktım, aynada kendimi görünce bu iş böyle olmaz dedim kendi kendime, bugün sil baştan başladım bakalım devamı gelir umarım:)
Tekrardan hosgeldin canım. Ben Nehir
22 yaşındayım boylarimiz aynı.
Kilomuz da yakın inmek istediğimiz kilo da aynı sanırım hadi inşallah veririz :)

25 yaşındayım, 86 kilolardan 67 kilolara düşüp sonrasında dikkat etmeyip 75'leri gören şahane bir kişiliğim:))

Bu ara tek derdim kilo oldu, boyum 168. Bu ara 2 kg verip üzerine 3 kg alıyorum. Çok sıkıldım bu durumdan umarım tez zamanda üzerime yapışan kilolardan kurtulurum.:)

Dün mağazadan bir şeyler baktım, aynada kendimi görünce bu iş böyle olmaz dedim kendi kendime, bugün sil baştan başladım bakalım devamı gelir umarım:)
Tekrar hoşgeldin ben kamile canım
O bizsiz yapamaz merak etme gelir yakında :KK69:
ay ins Mefkurem Mefkurem Mefkusuuuuuum cok ozledik dayanamazsin sen bize hadi bekliyoruz

ya tam kilo vermeye karar verdim, evde ki tartı bozuldu. Yakınlarda da tartılacağım bir yer yok. Valla sinir oluyorum ya. Aksilikler hiç mi bırakmaz peşimi:KK43:((((

Yooo yooo gayet dikkat edicem bugun ☺
Yok ortak sen ye ya alimallah bebis ac falan kalir zqyiflar pastalar çikolatalar seni çağırıyor hem diyetde neymis ye sen yeee:KK53::p:KK70:
Kızlar ceza sistemimiz vardı ne oldu sanki artık ceza verilmiyor önceden mefkus abla veriyordu şimdi görev bize kaldı cıs gorduklerimize verelim kızlar.
verelim canim gordugumuz menuye ceza versin ilk yazan diğerleri artirip yada onaylasin:KK11::KK49:

Günaydın canm resimdeki se n misin

Evet cnm benim 8 aylik hamile suratim ben ve esim cnm :KK76:

Yok ortak sen ye ya alimallah bebis ac falan kalir zqyiflar pastalar çikolatalar seni çağırıyor hem diyetde neymis ye sen yeee:KK53::p:KK70:
verelim canim gordugumuz menuye ceza versin ilk yazan diğerleri artirip yada onaylasin:KK11::KK49:

Seni yenicem kamile seni yenicem... bebisim ac kalmaz saglikli beslensem.bile :KK49::KK45::KK55:

X