Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kızlar bizim evin kaloriferi yanmıyo arıza varmış eşimde ii için bir günlüğüne şehir dışında. Çocuk var malum ufoda biyere kadar. Biz oğlumla bu akşam eltimde kalcaz. Orda internet yok. Bi yarım saate gideceğiz. Bu günkü menü bildirimimi yarın eve geldikten sonra yapabilirim.
Herkese hayırlı kilo vermeler ve iyi günler diliyorum....

Kesinlikle haklisin canim kilo konusunda tamamen ben merkezli olmak lazim yoksa sonucta uzulen yine biz oluyoruz.Dedigin gibi bazi arkadaslar" ne var canim kilon cok yok hem boyle yuzun daha dolgun daha guzel gorunuyor"diyerek destek olduklarini dusunuyorlar yada moral verdiklerini saniyorlar ama oyle degil.Bide oyle diyenler kendileri bir kilo bile aldiklarinda dilkat etmem lazim cok kilo aldim diyorlar.Beni ancak burdaki kizlar anlarlar.Bide "ama burda ye evde dikkat edersin"diyen arkada ve akrabalarda var.Sanirim verileni reddetmekle yada yiyecegim kadar almakla ise baslamam lazim

Teşekkür ederim canım
Kızlar ben de cumaya göre - 800 üm.
Vayyyyyyy mükemmel ötesi canım Tebrikler. Birinci belli oldu galiba.
Haklısın kaptanim aksine ben hakkında çok iyi şeyler düşündüm çok neşeli fikir fikir birisin.
Çok da güzel moral veriyorsun.

Persembe 75.6

Pazartesi 75.5

Fark -100 gr
Tebrikler canım
Sana kesinlikle hak veriyorum ablacım.
Tamam dinlen bir süre
Ama bizi de unutma arada bir slm ver kendinden haber ver .
İyi olduğunu mutlu olduğunu bilelim.
Sen çok zorlu bir süreçten geçtin bunu çok iyi başardın.
Hiç kimsede olmayan azim enerji mutluluk sende var.
Yanındaki insanlar eşin çocukların gelinin görümcen eltin çok şanslı insanlar çünkü senin gibi kusursuz altın kalpli bir insana sahipler.
İnşallah her şey istediğin gibi olsun.
Kalpten söylüyorum çok Seviliyorsun
Dünya küçük hem de çok.
İnşallah bir gün yüz yüze görüşme fırsatımiz olur.
Lütfen kendine çok iyi bak
Ben de tartıldım
Cuma 89
Bugün. 88.6
Fark -400
Vermiş olmama ragmen gripten mi nedir bir şişkinlik hissi var bende. Belki dün takılan serum ve ilaçlardandır.
Persembeye daha da gider i zaman canim bol bol su tüket .
Tebrik ederim

Aman kalmayin zaten hasta olursunuz Allah korusun.Yarin yazarsin ama misafirlikte fazla kacirmadan geri gel

Sorma gıcık oldum zati

Pilav mı o da bakalım perşembeye kadar daha dikkat (

İkimiz alıp başımızı gitsek mi

Canim niye boyle oldu kiacaba baya bi var aartik su falan mi tuttun acaba.daha perşembeye ddengelersin inşuzulme
Canim ya uzulme

İnşallah tatlım

Kıyamam. Haklısın iyice dinlen

Valla ben seni çok iyi anlıyorum. Kız kızsan nolcak sanki dövcek değilsin ya iyi niyetle zaten. Sevgimdesin. Haa bu arada emziriyorum ya detoks zor

Anacım ağlatacaksınız beni
Kız ölcemmi acaba dedim
Bikaç ay mola vercem okadar

Ben de tartıldım
Cuma 89
Bugün. 88.6
Fark -400
Vermiş olmama ragmen gripten mi nedir bir şişkinlik hissi var bende. Belki dün takılan serum ve ilaçlardandır.
vucut yorgun ya ondandir canim
bir duzel gider o insallah
canimsin ya..............
bence once isik hiziyla zayiflayamayacagimza gore bu isi saglikli yasam olarak dusun
hergecen gun kacamak yapmassan daha bir sevke gelecegine inan
anlik zevkler surekli mutsuzlugun olmasin gerisi gelir
koca bir keki yeyip kendinle vicdan hesabina girecegine bol sulu catur cutur bir elmayi yeyip ayricalikliyim diye dusunsen nasil olur
aman hastalanmayin canim yarin gorusuruz
eltiyin tuzaklarina dusme sakin canim
izne cikmamakla devam et fistik
aynen hepimizi bir arada toplayan sey kilolara karsi yalniz savasamamiz
motivasyonumuzun dusmemesi ve en onemlisi birbirimize karsi sorumlulugumuz

Cuma günkü bildirimden sonra ben de izne ayrılmak istiyorum kaptanım.
nedenki canim en son konustugumuzda boyle birsey yoktu

sende benim senden istanbul çılgınlığı bekliyorum en yakın zamanda

sende benim senden istanbul çılgınlığı bekliyorum en yakın zamanda
ben once kendimden yeni bir cilginlik yapip burayi yaprak dokumunden kurtarmayi bekliyom
seyda ve tüm kizlar 3 yili askin burdayim sayisiz insanla tanistim, sevidik, sevmedik, tartistik, kacctik, küstük kisaca yasama baska bir pencereden baktik.
zuhalin izni nilüferin izne ayrilma istegi benim buralardan cok koptugumu hatirlatti.ben burda olabilseydim belki uhal bu kadar yorulmayacakti, niliferde gerekcesini gosterip izin istemeyecekti.
sanirim geri gelme vakti geldi.zaten baska bir sansimda yok ya gidip takimi dagilmasini bekleyip kapatacam, ya kalip beraber mezuniyeti gorecem.ben kalmadan yanayim ki zaman sikintim var sorun degil halledebilirim.sizde ayni dusuncedeyseniz izin lafini kaldirinkizlar
poni sana izin vermiyorum bilesin.zamanla kaynasip yenlerle yeni bir butun olacaz buna inaniyorum.

Kizlar gunaydin sabah biraz kotuydum ama simdi iyiym.kahvaltimi yaptim evimi toparladim.kizimda uyudu az dinlenip bi leslie ile bulusup gelicem ☺

o çılgınlık iyi olur gerçekten..
bende izne ayrılmıyorum o zaman burdayım evet bende çok koptum burdan zühali belkide bende çok yordum ama burdayım izne falan ayrılmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…