Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

sendemi grip oluyon yoksa salgin herkese ugruyor
halsizsen hic spor yapma daha kotu yorma kendini

Yok canim grip degilde dun aksam.mideme bisi dokundu yada midemi usuttum kusa kusa oldum diyebilirim. Bi halsizlik vardi ama gecince sporumu yaptim

Kızlar sizden fikir almak istiyorum.
Bu sene kpssye hazirlanmayi düşünüyordum
Eşimden is teklifi geldi.
Gel sen kpss stresine atanma stresine girme ben sana bir bebek giyim mağazası açayım onu işlet.
Hem kizindan da ayrı kalmak zorunda olmazsın dedi..
Bir yandan mantıklı geldi bir yanim da tuhaf. .
Fikirleriniz benim için önemli.
bence cok mantikli canim bazen bende diorum kendi isim olsa cnm sklinca birakip birine ciksam devlet memurlugu ole olmuo kole gibi calisip 2 kurus kazaniosun hos onada sukut bulamayanlar var ama durum ole yani. Esimde bi dukkan acmak istio bole tuhafiye veya cocuk giyim buyuk giyim ama basinda duracak kimse yok anneler cesaret edemio bende calisiorum. Ama bence dusunme cok mantikli bi dusunce

canım ben öyle diyetlere karşıyım bence uzak dur inan adını bile ilk defa duyuyorum ama vücudunun herşeye ihtiyacı var bunu unutma

Demet akalin mi ne yapiomus cnm bende sabah face de okudum vay tarzi bisi sanirim cok ilgimi cekmedi ben ole diyetlerin zararli oldugunu dusunuyorum herbalife filan...

Gel sen kpss stresine atanma stresine girme ben sana bir bebek giyim mağazası açayım onu işlet.
Bence kpss ye çalış derim. Haftada 2 gun tatil. Sabah 8 akşam 5.
Sigortası vergisi kirası elektrik su derken baya gideri oluyor aslinda. Ama tabi takdir senin.

Yok canim grip degilde dun aksam.mideme bisi dokundu yada midemi usuttum kusa kusa oldum diyebilirim. Bi halsizlik vardi ama gecince sporumu yaptim

bence cok mantikli canim bazen bende diorum kendi isim olsa cnm sklinca birakip birine ciksam devlet memurlugu ole olmuo kole gibi calisip 2 kurus kazaniosun hos onada sukut bulamayanlar var ama durum ole yani. Esimde bi dukkan acmak istio bole tuhafiye veya cocuk giyim buyuk giyim ama basinda duracak kimse yok anneler cesaret edemio bende calisiorum. Ama bence dusunme cok mantikli bi dusunce

Demet akalin mi ne yapiomus cnm bende sabah face de okudum vay tarzi bisi sanirim cok ilgimi cekmedi ben ole diyetlerin zararli oldugunu dusunuyorum herbalife filan...

valla canım ben hiç birini bilmiyorum tavsiye de etmiyorum iyi bişey değil bence öyle diyetler vücuda çok zararlı olduğuna inanıyorum

bencede daha rahat ve mantıklı bide kendi çocuğun hastalandığında bişey oldu onun başında durabilirsin kimseden izin alma zorunluluğu duymadan
ayrıca sıkılmak o zaman her işten sıkılırsın sıkılmak diye bakma
O da doğru

İşte öyle düşününce mantıklı geliyor
Bence kpss ye çalış derim. Haftada 2 gun tatil. Sabah 8 akşam 5.
Sigortası vergisi kirası elektrik su derken baya gideri oluyor aslinda. Ama tabi takdir senin.
Bu da doğru.
Eşim mali müşavir bunları hesaplamistir herhalde :)

Teşekkür ederim canım

Vayyyyyyy mükemmel ötesi canım Tebrikler. Birinci belli oldu galiba.

Haklısın kaptanim aksine ben hakkında çok iyi şeyler düşündüm çok neşeli fikir fikir birisin.
Çok da güzel moral veriyorsun.

Tebrikler canım

Sana kesinlikle hak veriyorum ablacım.
Tamam dinlen bir süre
Ama bizi de unutma arada bir slm ver kendinden haber ver .
İyi olduğunu mutlu olduğunu bilelim.
Sen çok zorlu bir süreçten geçtin bunu çok iyi başardın.
Hiç kimsede olmayan azim enerji mutluluk sende var.
Yanındaki insanlar eşin çocukların gelinin görümcen eltin çok şanslı insanlar çünkü senin gibi kusursuz altın kalpli bir insana sahipler.
İnşallah her şey istediğin gibi olsun.
Kalpten söylüyorum çok Seviliyorsun
Dünya küçük hem de çok.
İnşallah bir gün yüz yüze görüşme fırsatımiz olur.
Lütfen kendine çok iyi bak :KK200:

Persembeye daha da gider i zaman canim bol bol su tüket .
Tebrik ederim

Canım teşekkür ederim.
Mefkuş için söylediklerinde sonuna kadar haklısın.

aslinda kisiye gore degisir
eger sicak parayi seviyorsan gunluk para tabiki iyi
isin var cik git, canin ister gec ac arada buda lüksü insanin kendi isi olunca
gerekirse cocugun anan dananda yanina gelir kim ne diyecek
ama is oflas ederse zarar edersem kiralar fayis artarsa vs.........diye dusununce o zaman kötü
sen birdusun esin destek veriyorsa dene gerekirse

aaaaaaaa yaptinmi hadi masallah brcum

Canım bence çok güzel bir fikir.
İyi bir yer bulursunuz. Neden olmasın. Doğtu sećimlerle iş yapar bence.

Canım teşekkür ederim.
Mefkuş için söylediklerinde sonuna kadar haklısın.
Sağol canım
aslinda kisiye gore degisir
eger sicak parayi seviyorsan gunluk para tabiki iyi
isin var cik git, canin ister gec ac arada buda lüksü insanin kendi isi olunca
gerekirse cocugun anan dananda yanina gelir kim ne diyecek
ama is oflas ederse zarar edersem kiralar fayis artarsa vs.........diye dusununce o zaman kötü
sen birdusun esin destek veriyorsa dene gerekirse

aaaaaaaa yaptinmi hadi masallah brcum
Evet kaptanim ya bence de ben kabul ediyim bu İsi.
Zaten bütün gün evde oturmuş sıkılıyorum bari iki insan yüzü görürüz
Canım bence çok güzel bir fikir.
İyi bir yer bulursunuz. Neden olmasın. Doğtu sećimlerle iş yapar bence.
Ben de öyle düşünüyorum canım eşim gelsin birazdan konusacam kabul ederim

Sabah klasik kahvaltim
Ara 1 elma
Öğlen 3 buget derisi alınmış 1 kase yoğurt
Aksam 1 tabak etli bamya 4 yk nohutlu bulgur pilavı yoğurt.
Su 2lt olur.
40 dk yürüyüş

Slm kızlar geri geldim. Arızayı yapmışlar geri evime geldim. Eşim olmadığı için eltimlerde geldi. Onların evi sobalı olduğu için ve bizim evde çok sıcak olduğu için burda kalcaz.
Neyse nerde kalmıştık??
İnanın bugün diyete dair hiçbişey yapmadım. Elim ayağım titriyor bişey yemedim çünkü. Sabah 9da yaptığım kahvaltının üstüneyim bi arada yarım muz yedim.

Münüm
Sabah
Bi çay kaşığı tereyağına bir yumurta
Bir dilim beyaz peynir
5 zeytin
Yarım domates
yarım bardak süt
1.5 dilim çavdar

Ara yarım muz

Öğle yok (olması gerek biliyorum)

Ara yok (bununla olması gerekti)

Akşam
Bi veya iki kase çorba
Salata
(Belki bi dilim ekmekte yerim)

Gece meyve yerim
Su bi lt anca ama iki lt olacak
Spor yok

Bugün oğlum doğduğundan beri hiç olmadığı kadar huysuzdu. Bütüngün ağladı ve ağladım diyebilirim. O yüzden hiç bişey yiyesim gelmedi.

Münüm
Sabah
Bi çay kaşığı tereyağına bir yumurta
Bir dilim beyaz peynir
5 zeytin
Yarım domates
yarım bardak süt
1.5 dilim çavdar

Ara yarım muz

Öğle yok (olması gerek biliyorum)

Ara yok (bununla olması gerekti)

Akşam
Bi veya iki kase çorba
Salata
(Belki bi dilim ekmekte yerim)

Gece meyve yerim
Su bi lt anca ama iki lt olacak
Spor yok

Bugün oğlum doğduğundan beri hiç olmadığı kadar huysuzdu. Bütüngün ağladı ve ağladım diyebilirim. O yüzden hiç bişey yiyesim gelmedi.
Canım meyveyi çok geç yeme istersen ..
Bir de çorbanin ne çorbası olduğunu yazarsan dahaniyi yorum yaparız
Ama akşam çok hafif kalmış öğlen bişey yememis sin çünkü
Onun disinda iyi

Kizlar birazdan misafirlige gidecegim orda menumu yazamayacagim icin simdi yazayim.

SABAH: 7.30 da 5 tane zeytin, peynir, yarim simit, bir bardak yesil cay.

Ara ogun:10.30 on tane findik kavrulmamis.

ÖĞLE: Etli patates yemegi, 2 tane kozlenmis biber(yazdan yapip dondurucuya atmistim) salata.

AKSAM: Daha yemedim arkadas manti yapmis.iki kasik manti, bol yogurt ekleyip yerim uzerine tereyagi gezdirmeden naneli.Eger kacirir daha fazla yersem yazarim.

X