Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Aman dikkat edin. Bende de kliptik tonsilit var. Sık sık antibiyotik kullanmaktan karaciğer enzimlerim yükseldi. Doktora gitmeden kullanmayin. Ben kullandım kendime zarar vermişim.

geçmiş olsun benden çok antibiyotik kullanan bir insan varmıdır acaba 21 yaşındayım daha maşallahım var o konuda
şöyle diyim ben küçükken ayda 2 kutu antibiyotik içiyordum bağdemciklerim sürekli şişyordu şimdi yılda 3 defa falan oluyo sağolsun onda da artık tedaviyi ezbere biliyorum doktora ihtiyacım yok tedaviyi bırak kendim bakıp teşhis edip başlangıçtamı ilerledimi falan anlayabiliyorum

geçmiş olsun benden çok antibiyotik kullanan bir insan varmıdır acaba 21 yaşındayım daha maşallahım var o konuda
şöyle diyim ben küçükken ayda 2 kutu antibiyotik içiyordum bağdemciklerim sürekli şişyordu şimdi yılda 3 defa falan oluyo sağolsun onda da artık tedaviyi ezbere biliyorum doktora ihtiyacım yok tedaviyi bırak kendim bakıp teşhis edip başlangıçtamı ilerledimi falan anlayabiliyorum
Ben cok hastalanırım ama antibiyotik icin acele etmem
Kendim bilirim atlatıp atlatamayacamı

Ben cok hastalanırım ama antibiyotik icin acele etmem
Kendim bilirim atlatıp atlatamayacamı

Küçükken ben çok ağır hasta oluyomuşum zaten depo iğneleri vuruldum annem illalah etmiş artık tam iyi oluyomuşumm hadii hoppa tekrar hasta oluyomuşum:KK70: bağdemciği de aldıramamış kadın doktor alınırsa iltihap direk ciğerlere inebilir demiş
şimdi artık biliyorum ne zaman ağırlaşcağını ne durumda olduğunu falan eskisi gibi çok hasta olmuyorum dikkat ediyorum tabii

Kızlar sizden fikir almak istiyorum.
Bu sene kpssye hazirlanmayi düşünüyordum
Eşimden is teklifi geldi.
Gel sen kpss stresine atanma stresine girme ben sana bir bebek giyim mağazası açayım onu işlet.
Hem kizindan da ayrı kalmak zorunda olmazsın dedi..
Bir yandan mantıklı geldi bir yanim da tuhaf. .
Fikirleriniz benim için önemli.

Kızlar sizden fikir almak istiyorum.
Bu sene kpssye hazirlanmayi düşünüyordum
Eşimden is teklifi geldi.
Gel sen kpss stresine atanma stresine girme ben sana bir bebek giyim mağazası açayım onu işlet.
Hem kizindan da ayrı kalmak zorunda olmazsın dedi..
Bir yandan mantıklı geldi bir yanim da tuhaf. .
Fikirleriniz benim için önemli.

valla canım benim bence imkanınız varsa niye olmasın ki yerinde olsam mantıklı bakardım bu işe sanırım

valla canım benim bence imkanınız varsa niye olmasın ki yerinde olsam mantıklı bakardım bu işe sanırım
Çok şükür canım yaza doğru elimize para gelecek.
Eşim bu şekilde degerlendirmek istiyor.
Aslında bana da mantıklı ve daha rahat geliyor.
Düşündüren kısmı mesela haftanın 6 günü çalışacağım sabah 8 akşam 7 8e kadar.
Bu beni çok yıpratmaz mi.
Ya da sıkıldım diyelim ne olacak.
Annem de yalnız ben yanında dururum işin olduğunda ben bakarım diyor.
Rahatlayip evet okur diyorum

Çok şükür canım yaza doğru elimize para gelecek.
Eşim bu şekilde degerlendirmek istiyor.
Aslında bana da mantıklı ve daha rahat geliyor.
Düşündüren kısmı mesela haftanın 6 günü çalışacağım sabah 8 akşam 7 8e kadar.
Bu beni çok yıpratmaz mi.
Ya da sıkıldım diyelim ne olacak.
Annem de yalnız ben yanında dururum işin olduğunda ben bakarım diyor.
Rahatlayip evet okur diyorum

bencede daha rahat ve mantıklı bide kendi çocuğun hastalandığında bişey oldu onun başında durabilirsin kimseden izin alma zorunluluğu duymadan
ayrıca sıkılmak o zaman her işten sıkılırsın sıkılmak diye bakma

X