Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Ama kaptanım Mefkurem o kadar çok emek sarfediyor ki bize sen daha iyi biliyorsun. Bu bence mefkureme haksızlık

Kızlar kahvaltıya misafirim gelecek ben hazırlığa başlıyorum
Öğleden sonrada eltimin oğluna ev görmeye gidecez
Bugün pek gelemem
Herkese kolay gelsin

Yoğun bir mefkuş. Misafir olunca kaçamak olabiliyor. Aman mefkuşum dikkat et. Bir küçük hata sen daha iyi biliyosun benden bizi bazen 1 hafta geriye taşıyor.

Tamam o zaman ablam ben ole anlamisim
Üzüldüm bende Özür dilerim
Şaşırdım zaten anladigim burda en yakın olduğum kişisin
Yorum işi de sana kalmış yapmanız isterim ama sen bilirsin

Canım pilav hariç kusursuz bir menü ama sporun nerdeeeee
Günaydın herkese bugün erkenciyim ben regl oldum sonunda ama felaket ağrım var
Geçmiş olsun canımmm,ayağını sıcak tut
Günaydin kizlar bende erkenciyim bugun.
Günaydın canım
Günaydın laaar hanımlar güzel bir gün olsun ins daaa ben ilk kacamagimi yaptim kucuk bi çörek yedim ama diger ogunlerde telafi edicem ons
Spor yaparsan uçar gider canım
Günaydınnnnn 9.takımın güzel hatunları

Pazar tuzaklarına düşmediğimiz bir gün diliyorum herkese
Günaydın canımmmm,sana da iyi pazarlar

Kızlar kahvaltıya misafirim gelecek ben hazırlığa başlıyorum
Öğleden sonrada eltimin oğluna ev görmeye gidecez
Bugün pek gelemem
Herkese kolay gelsin
Yoğun bir gün olacak gibi,Allah kolaylık versin canım
gunaydin meleklerim
gecikmelide olsa birinciligimiz ve 4.takimin rövansini aldiginiz icin tesekkür ederim kocamannnnnnnnn tebrikler fistiklarim
Bu hafta da 1.'lik alıcaz inşallahhhh berilceee canım asıl biz sana ve Mefkurem e teşekkür ederiz,o toplantı hepimizi inanılmaz motive edip harekete geçirdi
gelelim bana cuma pek birsey yemedim dunde sadece bir kac yudum corba ictim su bile icemiyorum keske hep boylemi olsakkkkkkkkk

onun haricinde pazartesine bir is acilisimiz var allah utandirmasin bizi
Allah hayırlı kazanç versin canım yeni iş yerine,gribine de şifa versin
ha bu arada hepinize tek tek teskkürler ne zaman size takilsam tarti asagiya dogru donuyor
Ben de o toplantıdan beri sporuma tekrar başladım ama özellikle son tartıdan beri hiç bırakmadım;birbirimizi bırakmayalımmmmmm takımcaa
Günaydın 9. Takımın fıstıklsrı.
Hepinize musmutlu pazarlar dilerim.
Günaydın canımmmm,mutlu ve kaçamaksız pazarlar

Kaptanım yapıcı tavrından dolayi teşekkür ederim.senin enerjin çok güzel yaaa

Gunaydin kizlar hastalara gecmis olsun. Tabiki bu saatte kalkmadim 8 bucukta kalktim esimle kahvalti yaptik temizlik yaptim aksama misafirim var yemekli kizim tekrar uyuunca yemege giriscem kacamaksiz ve bol hareketli birgun olucak ins. Sporada yarin tam anlamiyla basliyorum hepinie soz veriyorum sozumu tutmazsam istediginiz cezaya raziyim.

Kız korkudan sütü kahvaltıda icemedim şimdi içiyorum
Şimdi dedim masal pusuda bekliyor yine mi kahvaltıda içtin şu sütü diye ağzıma tavayla vurur
Yok tatlim bende bu sabah kahvaltida proteinin dibine vurdum resmen,yogurt,peynir,yumurta bir sutum eksikti ama icmedim ara ogunde daha tok tutuyor diye onermistim ama nasil seviyorsan oyle devam et tatlim.

Aaa oylemi bilgilendirdigin icin cok tesekkur ederim canim ozaman ben bundan sonra bir meyve bir bardak sutle ara ogunumu yapayim olur herhalde

Aynen cnm bende ilk kez bu kadar aktif yazıyorum buraya. Aslında bölgesel değil kilom ama sanki bacak ve popoya göre üst bir tık fazla gibi hissediyorum. Genelde öyle olmadığını söylüyolar inş onlar haklıdır:))))

Benim de üst daha geniş canım 1 beden farkediyor altla

Aslında belimdebariz bi fark yada bedeb farkı yok ama göğüslerim biraz büyük ondan dolayı bir beden atabiliyorum kıyafetlerde malesef bu kezde bele bol oluyo kıyafetler ama burada okilolar gideceeeeekkkkkkk
Ben de aynı canım;o yüzden de üst bedenim hep alttan bir beden daha büyük oluyo kıyafetlerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…