Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Sagol fıstığım

Kolay gele bebısim

Nilüferim spora baßlıyacağım insallah. Bu gün eşimle evi sildik süpürdük. Hafta içi daha çok vaktim kalsın diye. Yarından itibaren yürüyüşlere geri döbeceğim.

Ben de yarın başlıyacaģım burcu. Ben seni takip ederim kuzum.

Bende de alt öğle nilüferim. Üstüm L alt XL veya bazen XXL düşün. Bir de 2. Doğumdan sonra hiç göbeğim yoktu o bana miras kaldı.
Benim çok yakın bir arkadaşımın senin gibi Elif'im,ikimiz de aynı kilodayız ama o benden zayıf duruyo çünkü insan karşıdan yürürken bel üstü göze çarpıyor önce.Bir de mesela doğru kesim bir etek direk alt bölgesi büyük olanı kurtarır ama üst bölge olunca onu kurtarmak çok zor oluyo
Moralim çok bozuk +800 deyim yuruyuse çıktım
Canım moralini bozma ben de bu sabah +400 gördüm ama haftasonları normalden daha çok uyuduğumuz için ödem oluyo normal.Ben de hemen acil eylem planı yaptım.Bugün bol tempolu bir spor yapıp,akşam öğünüme de yalnızca protein+sebze koydum.Bol da su içiyorum sabahtan beri atıcaz merak etme
Nilüferim spora baßlıyacağım insallah. Bu gün eşimle evi sildik süpürdük. Hafta içi daha çok vaktim kalsın diye. Yarından itibaren yürüyüşlere geri döbeceğim.
Temizlik bile hareket Elif'im spor kadar olmasa da spor yerine geçer inşallah;ben toplantıdan beri yapıyorum ama özellikle son tartıdan sonra hiç bırakmadım okul açıldığından beri doğru düzgün yapamamıştım ben de,gel beraber dönelim sporlu günlerimizeee

Menü bildirmeyenler
berilceee @seydan94 @mstb Sihirli elma @elifce80 B burcugncy

Paul üyeliğini mi dondurdu?gören var mı kızlar
Dün çok hastaydım. Yeni yeni ayağa kalktim. O hasta halimle yatılı misafirim geldi. Kendileri yaptı herşeyi.
Dünkü menum
Kahvsltı
1 dilim ekmek 1 yumurta domates yesillik
Öglen 1 dilim ekmek 1 dilim peynir

Akşam yarim kase mercimek çorbası
3 kaşık et kavurma
2 kaşik pilav

Su 1 litre. 40 dak yüruyüş.
Su içemefim. Hastayım afedersiniz midem bulanıyor.

Çok sağol. Doktora gidip gece. Atesim 39 du. Öksurükte coktu. İğne yaptılar. Şimdide afedersin balgamlı öksüruk var. Perişan etti beni. Zencefil alip dediğini de yapayım.

Ben de yarın başlıyacaģım burcu. Ben seni takip ederim kuzum.

Tamam canim anlastik

Ya bu esleri Nasıl buldunuz abi ya....
Benimkinin kullanma klavuzu vardıda benmı görmedim

Valla benimkide ole canim ya ise gitmese oda yardim edio en azindan supuruo ben siliom.yada tam tersi cocuga bakio ben bi komsuya gidiom geliom..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…