Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

hep gül melegim saglam bir kahkaha 8 kaloriymis biliyonmu
Aaaa catlayana kadar gulesim geldi :)
Süper gidiyorsun abla gelsin eksiler :)
İç bitanem
Niye ağrıyor acıktınmı bişeymi dokundu
Eşim ptlican salatasina çok sarımsak koydu abla rahatsız etti beni kramp giriyor resmen

Anladım canim. Hakkında hayırlısı olsun bitanem

İstiyorum valla deli miyim neyim

Şefim birşey sormak istiyorum iki çocuk arasında 8 yaş var senin nasıl oluyor iyi mi kötü mü ??

Zorlukları var tabi. Her şeyi oturtmuşken uykusuz geceleri unutmuşken sil baştan yapıyorsun. Ama kızım bana acayip yardımcı. Küçük anne gibi. Ben yemek yaparken o avutuyor. Sen de daha tecrübeli ve esnek oluyorsun. İyi yani

Canim benim ins allah kıymetini bilecek birinu versin of bazense evleniyozda ne oluyo diyom ben ya neyse
Akşam az ama hadi bu hafta olsun sen yinede metoyu alıştırma sonra sikinti oliyo azcik yiyince
Menü
Sabah
1 has yumurta
3 kk peynir
1 dilim ekmek
Ara Türk kahve
Öğlen
1 kase yoğurt
3 kaşık yulaf ezmesi
Aksam
5 ızgara köfte
Salata
1 dilim ekmek
Su 2 lt
Spor 40 dk yuruyus
Guzel menu canim

Ben bi menü paylaşayım şarjım bitmeden size de yorum yapcam )

Sabah 7 30
1 haşlanmış yumurta 1 kk peynir 5 zeytin 3 dal marul 1 dlm tb ekmeği

Ara 2 adet hurma

Öğlen 12.00
1 kase tarhana çorbası 1 tabak etli bezelye 5-6 kaşık hoşaf
Ara 1yarım portakal

Akşam 5 kaşık mantar sote bol salata
Spor 20 dk yürüyebildim başım çok ağrıyordu
Su 3 lt sonra unuttum saymayı. Su kaynağı oluşcak midemde

Ay demin 3-5 de çubuk kraker tırtıkladım kızımdan

Nilüferimmm
Allah kadir kıymet bilenler nasip etsin cnm
Aşk hikayelerine hiç dayanamam
Love story de ne diyodu kadın
Aşk asla pişman olmamaktadır
Dürüstlük,merhamet,sözünün eri olmak,sahip çıkmak,emek;bunlar aşktan çok daha kutsal ve erdemli duygular Zuhal'im sen daha iyi bilirsin tecrüben çok ciğerim;Allah helal süt emmişleri çıkarsın karşımıza hepimizin
Oy,oy,oooyyyy;bunca zamandır gördüğüm Zuhallerin en muhteşemini bu hafta görüyorum maşallah canım sana
Menü
Sabah
1 has yumurta
3 kk peynir
1 dilim ekmek
Ara Türk kahve
Öğlen
1 kase yoğurt
3 kaşık yulaf ezmesi
Aksam
5 ızgara köfte
Salata
1 dilim ekmek
Su 2 lt
Spor 40 dk yuruyus
Süper canım herşey harikasın
Anladım canim. Hakkında hayırlısı olsun bitanem
Amin canımmmm
Canim benim ins allah kıymetini bilecek birinu versin of bazense evleniyozda ne oluyo diyom ben ya neyse
İçinde zorluk olmayan hiçbirşey yok canımmmm,kader neye takdir etmişse kolaylığını da beraber versin Allah inşallah

@poniponna kiz ben sana yapma Diyorum zevkinede eger benim oglan sıkıntılı olmasaydi bende yapardim özellikle kizima bi kiz kardes benim kiz kardesim yok eksikligini cok hissediyorum onun olsun ve hamileyken niyetimde vardı bi kiz daha olana kadar falan diyodum ama iste kuzucum boyle olunca mecburen noktaliyorum yanlis anlama az kafa bulayim dedim senle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…