Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kızlar gardrobunuzda en büyük beden elbiseniz kaç beden?

Ben 95 kilo olunca 54 beden kot etek almıştım çuvalımsı birşeydi,utanarak giymiştim o_O
Benim çoğunluk 48 di
Bi düğün için 50 beden almıştım dar geldi
Daha büyük beden kıyafet almak istemedim yaklaşık 2 sene yi 2 pantolon 2 lastikli etekle geçirdim

Günaydın herkese

Mutsuz ama kararlı bi sabahtan merhaba
Kaç gündür tartılmıyodum nihayet tartıyla yüzleştim
Yine 1 haftada nekadar çok Kilo alınır rekorunu kırdım
Ama vazgeçmek yok
Size hergün Kilo bildirimi yapıcam ki kendimi kontrol altında tutayım
Geçen hafta 73.7 yi görmüştüm
Şu 1 haftadır işin suyunu çıkarınca bugün itibariyle 78.9
Benim adım Zühal se haftaya 74 é düşerim inşallah
Allah yardımcımız olsun
Günaydın abla. Bence tartinin ayarları bozuk.
Haftada 5 kilo olman için günlük 7000 kalori alıp bunları hiç harcamaman gerek.

Ben 95 kilo olunca 54 beden kot etek almıştım çuvalımsı birşeydi,utanarak giymiştim o_O
44 benim en büyük .
XXL şimdi XL a düştüm 1 ocak hedefini tutturursam L olurum

Günaydin herkese ben önceden söylemiştim gelinlik giyeceğimi hedefime ulaşınca, eşimde damatlık giyecek fotoğraf çektireceğiz :KK53::KK70: bu aktiviteyi kendi memleketlerimizde yapmamaya karar verdik rezil oluruz filan :KK48: tatile gittiğimiz yerde yapacağız benim yaza kadar 21 kiloyu vermem lazım
Yaza daha çok var verirsin.

Günaydın herkese

Mutsuz ama kararlı bi sabahtan merhaba
Kaç gündür tartılmıyodum nihayet tartıyla yüzleştim
Yine 1 haftada nekadar çok Kilo alınır rekorunu kırdım
Ama vazgeçmek yok
Size hergün Kilo bildirimi yapıcam ki kendimi kontrol altında tutayım
Geçen hafta 73.7 yi görmüştüm
Şu 1 haftadır işin suyunu çıkarınca bugün itibariyle 78.9
Benim adım Zühal se haftaya 74 é düşerim inşallah
Allah yardımcımız olsun
Ablam toparlarsin lutfen kendini birakma ama bence sen cok sok diyet yapma az ama dengeli git bana kuziyodun patates falan yapma salin metoyu hizlandiracak seyler ye ic

Hamile elbisrlerim haric 46 suan boyum kisa ama ben biraz sikiyim galiba ins 65 te 40 giyerim gibi geliyor bana

Meliha sen ne ara uyudun ne ara uyandın buraya mesaj yazdın

Benim öyle bi uyu bi uyan :))

Salı menüm
Sahur 1 dilim ekmek 1 Parça beyaz peynir 1 Parça dil peyniri
Iftar 6 adet Brüksel lahanası 1 dilim ekmek 1 Parça beyaz peynir 1 B ayran 1 elma

Menün güzel

Bu arada Günaydın herkese
Günaydın. Nasıl oldun

Günaydin herkese ben önceden söylemiştim gelinlik giyeceğimi hedefime ulaşınca, eşimde damatlık giyecek fotoğraf çektireceğiz :KK53::KK70: bu aktiviteyi kendi memleketlerimizde yapmamaya karar verdik rezil oluruz filan :KK48: tatile gittiğimiz yerde yapacağız benim yaza kadar 21 kiloyu vermem lazım

Verirsin hafteda 1 versen çoktan gider

Bu arada benim dolabımdaki giysilerin en büyüğüm 46 şu an giyebildiklerim. En küçük 36 hamilelikten önce giydikleri... arada giyip bakıyorum olmayınca ne zaman giyebilirim diye hırslanıyorum. Haftaya işe başlıyorum ve kendimi kapıp koyvermeyeyim ve zaten kıyafetim çok yok eskiler daha çok onlara girmeliyim diye kendimi adapte etmek için yeni kıyafet almıyorum.

Bu arada benim dolabımdaki giysilerin en büyüğüm 46 şu an giyebildiklerim. En küçük 36 hamilelikten önce giydikleri... arada giyip bakıyorum olmayınca ne zaman giyebilirim diye hırslanıyorum. Haftaya işe başlıyorum ve kendimi kapıp koyvermeyeyim ve zaten kıyafetim çok yok eskiler daha çok onlara girmeliyim diye kendimi adapte etmek için yeni kıyafet almıyorum.
Mesleğin ne canım

Ablam toparlarsin lutfen kendini birakma ama bence sen cok sok diyet yapma az ama dengeli git bana kuziyodun patates falan yapma salin metoyu hizlandiracak seyler ye ic

Hamile elbisrlerim haric 46 suan boyum kisa ama ben biraz sikiyim galiba ins 65 te 40 giyerim gibi geliyor bana
Yok cnm kendimi bırakmıyom

Kız ben emzirmiyomki
Bu kadar yemekten sonra vücudu arındırıp dinlendirmem lazım
Bi kaç günlük detoksun zararı olmaz

X