Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kızlar bir derdim var bölümüne konu açtım bakıcımız la ilgili. Fikirlerinizi merak ediyorum

Yani açıkçası bence bakıcıyla ciddi ciddi konuşman gerek böyle olmaz sonuçta ikiside küçük çocuk ne biliyim başlarına bişey gelebilirdi bence ciddi olarak yaptığının yanlış olduğunu gerekirse merdivenler pis kalsın onun çocuğun yanından ayrılmaması gerektiğini söylemelisin güzel bir dille kimseyi kırmadan

En Büyük TÜRKİYE9.TAKIM 435. ETAP TAKIM İÇİ DEĞERLENDİRMEEn Büyük TÜRKİYE
BİRİNCİ:nazar::nazar::nazar:Gingercookie
İKİNCİ:nazar::nazar:Seydan94
ÜÇÜNCÜ:nazar:Elifce80

KIZLAR TEBRİK EDERİM:KK9::KK9::KK9:

kahvelibayan kahvelibayan canım geçen perşembe ve cuma 2 gün menü bildirmediğin için 1 sarı kartın olmuş oluyor bu hafta mesaj sayın 60 ı geçerse sarı kartın silinecek bilgin olsun
@poniponna canım seninde mesaj sayın 35 in altında olduğu için sarı kart vermek durumundayım senin içinde aynı şey geçerli bu hafta 60 ı geçerse mesaj sayın silinecek kartın
Peki anladim canim elimdn geldigince burdayim zaten insallah msj sayim 60i gecer
gingercookkie gingercookkie @seydan94 @elifce80 tebrik ederi m kizlar
selammmm kızlar ben geldimm :))) vatsapta olmayanlar bilmiyordur benim pc arızalıydı malesef ondan dolayı burdan katılım yapamadım ama menümü vatsap gruptan bildirdim sürekli bundan sonra burdayım yine çook özledim hepinizi
seydacım ellerine sağlık tatlım herşeyi güzel idare etmişsin geçmişi okuyamadım ama sana güveniyorum :) ben yardımcılık görevimi sana devrettim biliyorsun iş dolayısıyla ilgilenemeyeceğim takımla bitanem
Bizde seni ozledik tatlim tekrar donmene sevindim

slm kızlar
kızım yarın krese baslıyor bende yuruyus yapmaya...bu hafta 1.5 kılo vermeyı hedeflıyorum ınş basarabılırım
bırdr sıfır kacamak
ınş basarabılırım. e okadar yurudukten sonra kaçamak yapamaz ınsan koyar herhalde bunun ıcınmı yurudum dıye

Kızlar bir derdim var bölümüne konu açtım bakıcımız la ilgili. Fikirlerinizi merak ediyorum

arkadasım bende konunu okudum sımdı...benım kızımda var 2 yasında...şimdi dusundum aynı olay benım basıma gelse dıye....haklısın bend ekızardım cunku 7 yasda kuçuk...hanı ne bıleyım 15-16 olurda bı on dakıka mecbur kalırsan bırakırsın ama 7 yas cok kucuk....bence tatlı dılle soylemesın

63. Günün Menüsü:
Sabah: 2 dilim ekmek, 2 kk peynir, 5 zeytin, salatalık-yeşillik, 3 yk domates sosu, 1 çk tereyağı.

Ara: 1 avuç kabak çekirdeği.

Öğlen: 1 kase tarhana çorbası, 2 etli biber dolması (bulgurla yapıldı), 1 bardak ayran, yeşillik.

Ara: Türk kahvesi.

Akşam: 1 kase tarhana çorbası, 2 ceviz.

Su: 2.5 litre anca olur
Spor yok.

63. Günün Menüsü:
Sabah: 2 dilim ekmek, 2 kk peynir, 5 zeytin, salatalık-yeşillik, 3 yk domates sosu, 1 çk tereyağı.

Ara: 1 avuç kabak çekirdeği.

Öğlen: 1 kase tarhana çorbası, 2 etli biber dolması (bulgurla yapıldı), 1 bardak ayran, yeşillik.

Ara: Türk kahvesi.

Akşam: 1 kase tarhana çorbası, 2 ceviz.

Su: 2.5 litre anca olur
Spor yok.
Bence cok guzel pazarolmasina ragmen menun guzel olmus

slm kızlar
kızım yarın krese baslıyor bende yuruyus yapmaya...bu hafta 1.5 kılo vermeyı hedeflıyorum ınş basarabılırım
bırdr sıfır kacamak
ınş basarabılırım. e okadar yurudukten sonra kaçamak yapamaz ınsan koyar herhalde bunun ıcınmı yurudum dıye
Basarirsin canim yeterki kendineguven inan gerisi geliyor sporuda ihmal etme

X