Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Perşembe menüm
Sabah
1 dilim çavdar ekmeği
2 kk lokum kıvamında peynir
Çay
Ara yarım kase yoğurt
Öğle
1 kase taze fasülye
1 kase pancar salatası
1 bardak ayran
Ara
1 Rmut
2 mandalina
2 Salatalık
Akşam
1 kase tarhana Çorbası
3 lt su.

Perşembe menüm
Sabah
1 dilim çavdar ekmeği
Çay
Ara yarım kase yoğurt
Öğle
1 kase taze fasülye
1 kase pancar salatası
1 bardak ayran
Ara
1 Rmut
2 mandalina
2 Salatalık
Akşam
1 kase tarhana Çorbası
3 lt su.
Oy oy uzun zamandir ilk defa bu kadar dolu gördüm listeyi hep iki tek sey oluyordu
berilceee berilceee sen bize bir kurşun döktür kaptanım. Bize ne oluyor böyle? Bugün bildirim günü kızların nerdeyse Yarısı gelmedi. Bildirim yapmadı. Çok disiliplinli bir grubunuz var diye millet bize gelmek isterdi önceden.
Evet ya bize bişeyler oldu az kuralları katilastirsakmi bilmiyorum bizim icinde iyi olur mesela listede cis olanlar mesela uc gun ve haftada 500 g da az verenleri uc haftada diskalifiye etsek o oooo bu durumda ilk ben diskalifiye olurum haftalardir 500 den fazla olmuyo
Ay nebiliyim bi tartismaya acalim durumumuzu bi ceki düzen verelim belki basta ben olmak üzere herkes toparlanir bence kurallarda bi degisime gidelim sıkılaştıralim

berilceee berilceee sen bize bir kurşun döktür kaptanım. Bize ne oluyor böyle? Bugün bildirim günü kızların nerdeyse Yarısı gelmedi. Bildirim yapmadı. Çok disiliplinli bir grubunuz var diye millet bize gelmek isterdi önceden.
Canim aSlinda bunun sebebi benim
Yazdim saniyordum onudami unutmusum
Biz bugunden Liste yapiyoz diye ziyaretci okuyucu cok oluyor
Bende wasapp grubundakilere bana mesaj Atin dedim
Burdada yazdim diye hatirliyom özel yazin diye
Listeyi saklama gibi bir huy cikti bende cunkü Mimik farkla derece kaybedince acabalar artti icimde

Oy oy uzun zamandir ilk defa bu kadar dolu gördüm listeyi hep iki tek sey oluyordu

Evet ya bize bişeyler oldu az kuralları katilastirsakmi bilmiyorum bizim icinde iyi olur mesela listede cis olanlar mesela uc gun ve haftada 500 g da az verenleri uc haftada diskalifiye etsek o oooo bu durumda ilk ben diskalifiye olurum haftalardir 500 den fazla olmuyo
Ay nebiliyim bi tartismaya acalim durumumuzu bi ceki düzen verelim belki basta ben olmak üzere herkes toparlanir bence kurallarda bi degisime gidelim sıkılaştıralim
Ben onceye Gore Daha cok gelmeye calisiyom
Gülsümün pc si Tamirde
Zuhal izinli
Melike izinli
Nilüfer tasiniyor
Seydan nisan dügün telasesinde
Ben allahligim su ara
Geriyede yük size kaldi
Ama toparlanacaz merak etmeyin
Kurallari bende dusundum yarin bildirimden sonra siki yonetim istetse 3 kisi olalim

Gülsümün pc si Tamirde
Zuhal izinli
Melike izinli
Nilüfer tasiniyor
Ben allahligim su ara
Geriyede yük size kaldi
Kurallari bende dusundum yarin bildirimden sonra siki yonetim istetse 3 kisi olalim
Valla kaptanım bana sıkı yönetim sart diskalifiye korkusu var bende o yüzden sıkı sarılır napar eder veririm o kilolari bi cok arkadaşta ayni dusunuyodur eminim cunku alıştık buraya kendi adıma

Canim aSlinda bunun sebebi benim
Yazdim saniyordum onudami unutmusum
Biz bugunden Liste yapiyoz diye ziyaretci okuyucu cok oluyor
Bende wasapp grubundakilere bana mesaj Atin dedim
Burdada yazdim diye hatirliyom özel yazin diye
Listeyi saklama gibi bir huy cikti bende cunkü Mimik farkla derece kaybedince acabalar artti icimde
Kaptanim whatshap a bende gelmek istiyorum nasil yapcaz

Gülsümün pc si Tamirde
Zuhal izinli
Melike izinli
Nilüfer tasiniyor
Ben allahligim su ara
Geriyede yük size kaldi

aynen öyle canım şu telaş bi bitsin rahatlicam yine de elimden geldiğince burda olmaya çalışıyorum ilgilenmeye çalışıyorum sıkı yönetim şart bencede

Perşembe menüm
Sabah
1 dilim çavdar ekmeği
Çay
Ara yarım kase yoğurt
Öğle
1 kase taze fasülye
1 kase pancar salatası
1 bardak ayran
Ara
1 Rmut
2 mandalina
2 Salatalık
Akşam
1 kase tarhana Çorbası
3 lt su.

menünün kalabalıklığına gel :)
güzel güzel sevdim bu menüyü ne güzel ya meyve yiyosun ben hiç yiyemiyorum

Iyi aksamlar
Menum biraz sacma oldu odul gunumbugun abandim kh ya:)

Sabah
Karisik sandvic
Cay

Ogle 3 minik donat

Aksam 1 tabak kiymali makarna
Bol su

Spor 50dk yuruyus
Su 3 biter
Yarindan so ra tam hiz devam insallah

sıkıntılı menü hiç söylemiyorum farkındasındır zaten

Bugun uzu zamandir giymedigim pantolonumu giydim gayet rahat oldu cok sevindim:KK55:

buna sevindim bu sana inşallah motive olur

60. Günün Menüsü:
Sabah:
Yarım simit.

Öğlen:
1 tabak etli kuru fasulye, 4 yk yoğurt.

Akşam: 2 elma, 1 bardak tarçınlı süt.

Su: 2.5 litre anca olur
Spor yok maalesef.

bence güzel menü yarım simit sabah yemişsin diğer öğünlerin hafif öğlen ekmek yok bence güzel fıstık afiyet olsunn

38. Gün menüm

Öğle, 2 d kızarmış ekmek, 1 yumurta,5 zeytin, 1 kk peynir, domates,1 mandalina

Akşam, yarım tabak taze fasulye, 1 kase yoğurt, 2 dilim tam b ekmeği, turşu

Su 2 lt yakın

Spor Hııt kardiyo (20 dk ama çok yorucuydu 1 saat spor yapmış gibiyim :KK6:)

yemeklerde sorun yokta sabah nerde kuzum bide 4 dilim ekmek fazla bence yarım tabak taze fasulyenin yanında hadi ekmeği seviyosan bir dilim ye bi kaşık daha taze fasulye ye gerekirse ekmek doyurmaz ben buna inanıyorum :)
bide su az gerçi bende öyleyim ama ikimizin ortak hatası suya her zaman alıştırmak lazım bünyeyi bunların dışında menü güzel genel olarak

Menum
Sabah
Bi dilim ekmek
Iki h.yumurta
Domates salatalık
Marul 3'5 zeytin

Ara 2-3 fistik 1elma

Ogle
1balik salata

Aksam
Fırında karnabahar salata yogurt

Gunun en berbati bi dilim gullac

Spor jillian level1 30dk
Su 3 lt

bilemedim valla baktım sen güllaç yazınca şimdi tatlı olarak düşündüğümüzde ciddi şekilde az kalorisi var 129 kalori
eh hafif bi tatlı zaten çokta yememişsin ee menüde bi sabah ekmek var bence canın tatlı istediyse eğer yiyebiliceğin en iyi tatlılardan birini yemişsin bence sana sıkıntı yaratmaz o güllaç hiç kötü deme menüne

menü: s11abah 2 dilim çavdarlı ekmek beyaz peynirli yağsız tost
öğle tavuklu salata
ara 1 galeta+1 elma
akşam 1 kase pırasa çorbası
su 4 lt
spor yok

sana hayranım su konusunda da menü konusunda da lafım yok

Canlarım günaydın:KK200:
Biliyorsunuz çok yoğun bir taşınma telaşı içindeyim.Haftaya da internetim taşınacak bir hafta kadar olmayacak net.Menü paylaşımı yapamıyor,katılım sağlayamıyorum.2 ayım doldu.Sizce bu süreç geçene kadar izin mi almalıyım,yoksa 2 hafta beni böyle idare eder misiniz?Kaptanımla konuştum o da takımla karar vermemi istedi,fikirlerinizi bekliyorum.Özledim hepinizi:KK200:

Canlarım günaydın:KK200:
Biliyorsunuz çok yoğun bir taşınma telaşı içindeyim.Haftaya da internetim taşınacak bir hafta kadar olmayacak net.Menü paylaşımı yapamıyor,katılım sağlayamıyorum.2 ayım doldu.Sizce bu süreç geçene kadar izin mi almalıyım,yoksa 2 hafta beni böyle idare eder misiniz?Kaptanımla konuştum o da takımla karar vermemi istedi,fikirlerinizi bekliyorum.Özledim hepinizi:KK200:
Bence sakoncasi yoksa kaptanım acisindan izne syrilma menulerii noy et gitdihin zaman iki uc gne bi yaz ayrilirsan koparsin gibi geliyor bana yani hepimiz oyleyiz aslinda

X