Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

berilceee berilceee izinlerin en az iki hafta OLDUĞUNU bilmiyordum. Sen yazınca öğrendim. Şimdi ben cuma gecesi yola çıkacağım. Pazartesi gece geleceğim. Cuma yola çıkmadan menümü yazsam pazartesi gece de o günün menüsünü yazsam Salı günü sabah tartı sonucunu yazsam olur mu? 3 gün için 2 hafta izin çok geldi bana . Motivasyonum çok düşecek gibi geliyor bana. 3 gün beni idare ederseniz çok mutlu Olacağım. Ama son karar tabi ki senin ne dersen ben onu yapacağım.

kızlar gunaydın
dıyetım guzel gıdıyor ama evde spor yapmayı boşladım gbı sankı....1 ayda sıkıldım nasıl devam etcem bılmıyorum...yurumek ıstıyorum ama çoçukla olmuyor...sporsuzda kılo verılmıyo

Spor olsun garı azda olsa

Ben dr a gıttık sandım.dunku yazdıklarından sonra balım

Çok hafıf olmuş

Corba ıyı olmuş
Bu menün genelınde güzel zaten

Çorbayı merak ettım burda soguk olunca hava degısık çorbalar dırek sınyal edıyorum bana
Senın etıformları galetayı sevmedım göremedim
Gerısı süper

Emınmısın

Oooo çok guzeldır
Istedıgın meyveyle yap yakışır tok tutar

Tamam canım
Ama bıldırım yap olurmu
Dönüşün bellımı

Doktora yeni gittim daha Beril cim. Kontrolüm Kasım'da. Yinelerse gideceğim. İnşallah yaşamam. Aslında biraz da kendim kaşıntım. Perşembe günü nöbet çıkışı eve gitmeden salona gittim. Cuma desen öyle. Galiba biraz fazla yüklendim kendime. Şimdi düşünüyorum da.

kızlar gunaydın
dıyetım guzel gıdıyor ama evde spor yapmayı boşladım gbı sankı....1 ayda sıkıldım nasıl devam etcem bılmıyorum...yurumek ıstıyorum ama çoçukla olmuyor...sporsuzda kılo verılmıyo
Teyzemin kızı Küçükken uyguladığım taktik top oynamak ama topu hep uzak köşelere atmak. O topun Peşinde koşarken zaten perişan oluyor çok fazla geçmeden yorgunluktan uyuyakalıyordu. Sonra biz istediğimizi yapıyorduk.
Evde spor kesinlikle bana göre değil bunu anladım. Koşu bandı minder dumble seti step aleti mekik aleti Wii Fit Wii RESORT hepsi var. Kullanacak adam yok. Salonun verdiği disiplin farklı. Leslie falan deneyebilirsin. Ama bence bu işi sen Mefkurem Mefkurem abla ile Konuş. O Maşallah çok güzel devam ediyor.

berilceee berilceee izinlerin en az iki hafta OLDUĞUNU bilmiyordum. Sen yazınca öğrendim. Şimdi ben cuma gecesi yola çıkacağım. Pazartesi gece geleceğim. Cuma yola çıkmadan menümü yazsam pazartesi gece de o günün menüsünü yazsam Salı günü sabah tartı sonucunu yazsam olur mu? 3 gün için 2 hafta izin çok geldi bana . Motivasyonum çok düşecek gibi geliyor bana. 3 gün beni idare ederseniz çok mutlu Olacağım. Ama son karar tabi ki senin ne dersen ben onu yapacağım.
Balim sen persembe bildirim yaparsan bu arayi idare ederiz
Sen karar ver yeter

Doktora yeni gittim daha Beril cim. Kontrolüm Kasım'da. Yinelerse gideceğim. İnşallah yaşamam. Aslında biraz da kendim kaşıntım. Perşembe günü nöbet çıkışı eve gitmeden salona gittim. Cuma desen öyle. Galiba biraz fazla yüklendim kendime. Şimdi düşünüyorum da.
Kizinca kizdi diyonuz
Az yeyip spora abanmayin kizlar
Sagkikli olalim önce
Bir Daha cok dikkatli ol lütten

X