Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Günaydın canlarım:KK200:
Bahsetmiştim ev arıyorum ve 15'ine kadar sürem var diye.dün o kadar güzel bir ev buldum ki;hem 2 yaşında bina,hem içi pırıl pırıl,hem kirası makul,hem güvenlikli yani her anlamda içime sinen bir ev.Ev sahibiyle gezdik beğendim.Ben beğendim tutucam,bi annemleri arayıp dönüyüm size dedim.Eve geldim annemleri aradım,sözleşmeyi yapalım diye ev sahibini aradım ki evi verdim sizden önce döndü dün bakanlar dedi yani o kadar kısa bir sürede oldu ki şok oldum kızlar.İnanılmaz moralim bozuldu.Yani muhakkak her şerde bir hayır var ama,ne biliyim ya içime çok sinmişti :KK61:

Bahsetmiştim ev arıyorum ve 15'ine kadar sürem var diye.dün o kadar güzel bir ev buldum ki;hem 2 yaşında bina,hem içi pırıl pırıl,hem kirası makul,hem güvenlikli yani her anlamda içime sinen bir ev.Ev sahibiyle gezdik beğendim.Ben beğendim tutucam,bi annemleri arayıp dönüyüm size dedim.Eve geldim annemleri aradım,sözleşmeyi yapalım diye ev sahibini aradım ki evi verdim sizden önce döndü dün bakanlar dedi yani o kadar kısa bir sürede oldu ki şok oldum kızlar.İnanılmaz moralim bozuldu.Yani muhakkak her şerde bir hayır var ama,ne biliyim ya içime çok sinmişti :KK61:
Daha güzeli gelecek eminim ben

Inşallah daha iyi evlerde oturacaksın Nilüfer im.

Nilüfercim hakkında hayırlısı. Vardır herşeyde bir hayır canım.

Canım benim Inşallah en güzelini bulursun.

Güzel bir haftasonu olmasını diliyorum kızlar. Gerçi güzel başlamadı pek içimiz yanıyor Rabbim Ankara'daki eylemi yapan kim varsa bin türlü belasını versin. Yaralılarımıza yardım etsin. Ölülerimize rahmet eylesin. Rabbim hepimizi korusun. Çok zor sabah sabah kimlerin içi yandı. Rabbim ülkemizi bölmeye çalışanlara fırsat vermesin.

öncelikle hoşgeldin tatlım menülerini bilemiyorum ama 4.5 kilo verdiğine göre çok kötü olduğunu düşünmüyorum neyse inşallah bu takımda hem motivasyonunu bulursun hemde güzel kilolar verirsin

ınş canım.tesekkurler

Canım boyun uzunmuş bu çok büyük bir avantaj.

ah canım 90 kılo olunca boyunda pek onemı kalmıyoro_O
hoşgeldın dıyen herkese tesekkurler ..hoşbulduk kızlar...menu paylaşıyor musunuz.paylaşıyorsanız dunku menumu vereyım
sabah bır yumurta bır dılım tam bugday ekmeği peynır domates salatalık
oğlen dışardaydım bır tombık doner yedım malesef
akşam bır tabak barbunya salata
sadece sabahları ekmek yıyorum onund ısında yemıyorum..spor yapamadım çunku 9da carsıya cıktım eve geldığımde 5tı....saatlerce yurudum dıyebılırım

Daha güzeli gelecek eminim ben

Inşallah daha iyi evlerde oturacaksın Nilüfer im.

Nilüfercim hakkında hayırlısı. Vardır herşeyde bir hayır canım.

Canım benim Inşallah en güzelini bulursun.
Canlarım ev tuttum az önce.Hepinize dua ve dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Gerçekten de daha güzeli oldu bir tık daha fazla oldu kira ama öbür evden gerçekten çok daha güzel.Ama her şerde bir hayır vardır bu bina yeni 1 yaşında daha ve pırıl pırıl.Şimdi işte 22'sinde giricem oraya en yoğun günler bunlar,bu hafta interneti de oraya taşıtıcam ama telefondan elimden geliğince giricem kuzular.Bu yoğun günler bi geçsin kasım başı gibi Allahın izniyle herşey oturacak inşallah sağolun canlarım:KK200:

Canlarım ev tuttum az önce.Hepinize dua ve dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Gerçekten de daha güzeli olu bir tık daha fazla oldu kira ama öbür evden gerçekten çok daha güzel.Ama her şerde bir hayır vardır bu bina yeni 1 yaşında daha ve pırıl pırıl.Şimdi işte 22'sinde giricem oraya en yoğun günler bunlar,bu hafta interneti de oraya taşıtıcam ama telefondan elimden geliğince giricem kuzular.Bu yoğun günler bi geçsin kasım başı gibi Allahın izniyle herşey oturacak inşallah sağolun canlarım:KK200:
Çok sevindim cnm
Kasım bası gelmezsen o yepısyenı evini çamurlu çizmeyle kirletirim haaaa
Arada gel ama özlerim bak

Canlarım ev tuttum az önce.Hepinize dua ve dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Gerçekten de daha güzeli oldu bir tık daha fazla oldu kira ama öbür evden gerçekten çok daha güzel.Ama her şerde bir hayır vardır bu bina yeni 1 yaşında daha ve pırıl pırıl.Şimdi işte 22'sinde giricem oraya en yoğun günler bunlar,bu hafta interneti de oraya taşıtıcam ama telefondan elimden geliğince giricem kuzular.Bu yoğun günler bi geçsin kasım başı gibi Allahın izniyle herşey oturacak inşallah sağolun canlarım:KK200:
Hayırlı olsun canım. Gül'e Gül'e otur İnşallah.

Çok sevindim canım ya gerçekten her serde bi Hayır varmış bak daha güzeli oldu sana hep güzellikleri getirsin buev inş

Herkese selamlar.en sonunda gelebildim.ben telden giriyodum tele virus bulasinca hicbiryere giremedim.esimde cok yogun anca ayar yapabildi.hala takima girme adayimiyim.lutfen cevap evet olsun ben yanliz kilo veremiyorum

X