Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Güzel bir haftasonu olmasını diliyorum kızlar. Gerçi güzel başlamadı pek içimiz yanıyor Rabbim Ankara'daki eylemi yapan kim varsa bin türlü belasını versin. Yaralılarımıza yardım etsin. Ölülerimize rahmet eylesin. Rabbim hepimizi korusun. Çok zor sabah sabah kimlerin içi yandı. Rabbim ülkemizi bölmeye çalışanlara fırsat vermesin.

Amin allahım. Çok üzücü rabbim böğle insanlara fırsat vermesin. Çok uzücü.

Canlarım ev tuttum az önce.Hepinize dua ve dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Gerçekten de daha güzeli oldu bir tık daha fazla oldu kira ama öbür evden gerçekten çok daha güzel.Ama her şerde bir hayır vardır bu bina yeni 1 yaşında daha ve pırıl pırıl.Şimdi işte 22'sinde giricem oraya en yoğun günler bunlar,bu hafta interneti de oraya taşıtıcam ama telefondan elimden geliğince giricem kuzular.Bu yoğun günler bi geçsin kasım başı gibi Allahın izniyle herşey oturacak inşallah sağolun canlarım:KK200:

Nilüferim çok sevindim senin adına. Hadi çabucak yerleş ve gel buraya. Ozledik kuzum sımsıcsk sohbetini.

arkadaslar cevap alamadım menulerı yazıyor musunuz

Canım her gün akşam toplu halde menü içtiğin su ve sporu yazıyordun.

Canlarım ev tuttum az önce.Hepinize dua ve dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Gerçekten de daha güzeli oldu bir tık daha fazla oldu kira ama öbür evden gerçekten çok daha güzel.Ama her şerde bir hayır vardır bu bina yeni 1 yaşında daha ve pırıl pırıl.Şimdi işte 22'sinde giricem oraya en yoğun günler bunlar,bu hafta interneti de oraya taşıtıcam ama telefondan elimden geliğince giricem kuzular.Bu yoğun günler bi geçsin kasım başı gibi Allahın izniyle herşey oturacak inşallah sağolun canlarım:KK200:
Hayırlı olsun çok sevindim :)

Kazadan sonra annemin zoruyla biraz yemiştim. Ama devam edemedim. Tok tutması açısından da pek bir fark hissetmedim açıkçası.
Daha çok bağırsak çalıştırdığı için diyetlerde öneriliyormuş almış bulundum 200 gr bi denicem bakalım. Canım sen kaza mı yaptın Rabbim bi daha yaşatmasın.

Kızlar sabahtan beri okuldayım canım çıktı.
8 ders kursum vardı. Üstüne de kendi veli toplantım sonra da kızımın ki. Canım çıktı bu gün.
Canım yorucu bi gün olmuş Rabbim yardımcın olsun.

Aminnn çok acı çok :KK43:

33.gün menüm

Sabah,1 avuç fındık, 1 b elma suyu

Öğle,2 yumurta,2 kk peynir, 2 d ekmek,domates,salatalık,2 incir

Akşam, 1 dilim börek, 2 b vişne kompostosu

Su,1.5 lt
Spor,1 saat 15 dk yürüyüş

Kızlar!
Keten tohumu hakkında bilgisi olan var mı?
Canım ben tok tuttuğunu duyduğum için almıştım bir faydasını göremeyince bıraktım.
Gözün aydın canim, güle güle otur.
arkadaslar cevap alamadım menulerı yazıyor musunuz
Yazıyoruz canım, içtiğin su miktarını ve yaptığın sporu da yazıyoruz.
Herkese selamlar.en sonunda gelebildim.ben telden giriyodum tele virus bulasinca hicbiryere giremedim.esimde cok yogun anca ayar yapabildi.hala takima girme adayimiyim.lutfen cevap evet olsun ben yanliz kilo veremiyorum
Canım sen iki hafta boyunca sadece 400 gr.
Kızlar sabahtan beri okuldayım canım çıktı.
8 ders kursum vardı. Üstüne de kendi veli toplantım sonra da kızımın ki. Canım çıktı bu gün.
Baya yoğun bir günmüş,yarın dinlenirsin artık

DİYETİMİN 54.GÜNÜ

Bugünkü menüm şöyleydi:

-KAHVALTI:
*
Menemen+2 dilim çavdar ekmeği+1 kk peynir

-ARA ÖĞÜN-1:
*
8-10 badem+1 elma

-ÖĞLE YEMEĞİ:
*
1 kase pirinç lapası+yoğurt

-ARA ÖĞÜN-2:
*
1 bardak sütle yapılmış nescafe+form tatlı bisküvi

-AKŞAM YEMEĞİ:
*
1 kase mercimek çorbası+1 tabak patlıcan yemeği

SPOR:
*
Ev toplama akşama kadaro_O
*Suyu hesaplayamadım ama çok içtim canlar:KK57:

Hayırlı olsun canım. Gül'e Gül'e otur İnşallah.

Çok sevindim canım ya gerçekten her serde bi Hayır varmış bak daha güzeli oldu sana hep güzellikleri getirsin buev inş

Nilüferim çok sevindim senin adına. Hadi çabucak yerleş ve gel buraya. Ozledik kuzum sımsıcsk sohbetini.

Hayırlı olsun çok sevindim :)

Canlarım hepinize çok teşekkür ederim,ev tutulma olduktan sonra bugün akşama kadar ev topladım kafam rahatlayınca,maddi olarak ocağa kadar beni sarsacak bir sürece girdim emlakçı komisyonu+depozito+kira+nakliye+elektrik-su-doğalgaz açtırma derken oy oy oy ocağa kadar birkaç ayda ancak toparlarım gibi geliyor.Allah kazancımıza bol bereket versin de sağlık olsun da ödenir geçer birkaç ay sıkar altı üstü,Allah ağız tadı versin en mühimi o kuzular demi:KK51:

Kızlar bir ay önce ne kadar çok azimliydiniz size hayran kalmıştım. Nerede bu azimli kızlar! Huuuu :KK67:
Ay hala buradayız ins bu hafta bi takim icin super bi hafta olacak bu haftasonu sessizliği bence

Canlarım hepinize çok teşekkür ederim,ev tutulma olduktan sonra bugün akşama kadar ev topladım kafam rahatlayınca,maddi olarak ocağa kadar beni sarsacak bir sürece girdim emlakçı komisyonu+depozito+kira+nakliye+elektrik-su-doğalgaz açtırma derken oy oy oy ocağa kadar birkaç ayda ancak toparlarım gibi geliyor.Allah kazancımıza bol bereket versin de sağlık olsun da ödenir geçer birkaç ay sıkar altı üstü,Allah ağız tadı versin en mühimi o kuzular demi:KK51:
Allah verir canım ins olan maddi sıkıntı olsun Allah baska manevi , ailevi sıkıntı vermesin gerisi çözülür ins once sağlığın huzurun olsun borç nasilsa kazanılır odenir

Menum
Sabah
Iki d ekmek
1h yumurta
Salatalik yogurt

Ogle
Elim büyüklüğünde iki kaburga kozlemesi yani mangalimsi bisey oldu
Iki d ekmek

Aksam
1kase Çorba 1kase yogurt

Su az oldu bilmiyorum ne kadar
Spor yok

33.gün menüm

Sabah,1 avuç fındık, 1 b elma suyu

Öğle,2 yumurta,2 kk peynir, 2 d ekmek,domates,salatalık,2 incir

Akşam, 1 dilim börek, 2 b vişne kompostosu

Su,1.5 lt
Spor,1 saat 15 dk yürüyüş
Aslında cok kotu degil ama borek tercihini aksam kullanman ve kompostoda seker olmasi olmamis bence canim
DİYETİMİN 54.GÜNÜ

Bugünkü menüm şöyleydi:

-KAHVALTI:
*

-ARA ÖĞÜN-1:
*
8-10 badem+1 elma

-ÖĞLE YEMEĞİ:
*

-ARA ÖĞÜN-2:
*

-AKŞAM YEMEĞİ:
*

SPOR:
*
pirinc lapasini odem icinmi yaptin tatlım

55. Günün Menüsü:
Sabah:
2 dilim çavdar ekmeği, domates-salatalık, 3 yeşil-2 siyah zeytin, roka.

Öğlen:
4 yk. Pilav, 1 tabak etli bamya, 4 yk. yoğurt.

Akşam üzere:
2 top dondurma :KK43: (Yılın son dondurması)

Su 2.5 litre.
Spor: 45 dk. 4,7 km yürüyüş.

Not: kötü bir menüydü yarın telafi edilecek Inşallah.

55. Günün Menüsü:
Sabah:

Öğlen:

Akşam üzere:

Su 2.5 litre.

Aksam dondurma olmasa iyiymis ama sporun cok güzel

Oncelikle hosgeldin takima kimse yok galiba ben cevap veriyim.menuler ictigin su yaptigin spor hepsi yaziliyo.ilk sayfayi okursan takim kurallari yaziyo canim

Canım her gün akşam toplu halde menü içtiğin su ve sporu yazıyordun.

Canım ben tok tuttuğunu duyduğum için almıştım bir faydasını göremeyince bıraktım.

tesekkurler kızlar
bugunku menum sabah bır dılım tam bugday ekmeği bır yumurta domates peynır salatalık
oğlen barbunya yoğurt
akşam sardalye salata ( ekmek yok tabıkı ama baya yedım o_O)
spora gelınce bugunu sadece 100 mekık ve 100 egzersız basen hareketıyle kapatıyorum...saatlı yapamadım malesef

Kızlar menüm
Sabah
Beyaz peynir
Tel peynir
Domates salatalık
2 kaşık menemen
2 yeşil zeytin
Akşam
1 küçük parça et
1 tabak karnıbahar
1 kase yoğurt
Su 2 lt
Spor yok

Kesinlikle. Eve gelince o gazla bu hafta ku temizliği de bitirfim. Bir tek tarıns banyom kaldı temizlenecek. Pazar günü bol bol dinleneceğim.

DİYETİMİN 54.GÜNÜ

Bugünkü menüm şöyleydi:

-KAHVALTI:
*

-ARA ÖĞÜN-1:
*
8-10 badem+1 elma

-ÖĞLE YEMEĞİ:
*

-ARA ÖĞÜN-2:
*

-AKŞAM YEMEĞİ:
*

SPOR:
*

Canım menün düper bu yoğunlukta.

Sağlık olsun kuzum. Gerisini bir şekilde halledersin. Rabbim bol kazanç versin.

Menum
Sabah
Iki d ekmek
1h yumurta
Salatalik yogurt

Ogle
Elim büyüklüğünde iki kaburga kozlemesi yani mangalimsi bisey oldu
Iki d ekmek

Aksam
1kase Çorba 1kase yogurt

Su az oldu bilmiyorum ne kadar
Spor yok

Menü güzel canım afiyet olsun.

55. Günün Menüsü:
Sabah:

Öğlen:

Akşam üzere:

Su 2.5 litre.

O kadar da degil.
Yarın rahatla telafi edersin.
Kızlar menüm
Sabah
Beyaz peynir
Tel peynir
Domates salatalık
2 kaşık menemen
2 yeşil zeytin
Akşam
1 küçük parça et
1 tabak karnıbahar
1 kase yoğurt
Su 2 lt
Spor yok

Şeydam menü süper. Afiyet olsun.

tesekkurler kızlar
bugunku menum sabah bır dılım tam bugday ekmeği bır yumurta domates peynır salatalık
oğlen barbunya yoğurt
akşam sardalye salata ( ekmek yok tabıkı ama baya yedım o_O)
spora gelınce bugunu sadece 100 mekık ve 100 egzersız basen hareketıyle kapatıyorum...saatlı yapamadım malesef
Canım sabah ogle guzelde aksam cooook fazla olduysa biliyorsun herseyin fazlasi yaga gidiyor

Kızlar menüm
Sabah
Beyaz peynir
Tel peynir
Domates salatalık
2 kaşık menemen
2 yeşil zeytin
Akşam
1 küçük parça et
1 tabak karnıbahar
1 kase yoğurt
Su 2 lt
Spor yok
Takimin Superstarisin tam anlamıyla tatlim

Bu günkü menüm
Sabah 8.00
1 kk peynir
1 domates
Maydanoz
1 dilim ekmek

Ara 17.00
3 sarma

Akşam 19.00
1 servis kaşığı mantar sote
Bol salata

2 litre su
Gayet iyi canim abartmamissinda ara yerine guzel bi ogleyemegi yiyip tok olsaydin keşke

X