Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar merhaba.takım kaptanınızın davetıyle geldım...ınş sızlerler bırlıkte basarabılırız
1 aydır 7. takımdaydım 4.5 kilo verdim toplam ama lısteye gıremedım ...almadılar benı ya:KK43: onlara göre daha esnektı sanırım benı menulerım ....lıste dısı devam etmemı ıstedıler ama bu motıvasyonumu kesecegınden devam etmek ıstemedım...sagolsunlar ıyıydı grup ama ben yetersız kaldım ıste oyle...
sımdılık aranıza geldım ınş burda devamını getırırz bırlıkte

kızlar merhaba.takım kaptanınızın davetıyle geldım...ınş sızlerler bırlıkte basarabılırız
1 aydır 7. takımdaydım 4.5 kilo verdim toplam ama lısteye gıremedım ...almadılar benı ya:KK43: onlara göre daha esnektı sanırım benı menulerım ....lıste dısı devam etmemı ıstedıler ama bu motıvasyonumu kesecegınden devam etmek ıstemedım...sagolsunlar ıyıydı grup ama ben yetersız kaldım ıste oyle...
Hoşgeldiniz öncelikle. 4.5 kilo ile listeye girememek çok enteresan geldi. Grubumuzun kıymetini bilelim.

Hoşgeldin canım aramıza

Sibel hosgeldın cnm
Benim icin 100 gr bile kilodur Can'ım alma yeter
Günlük 5 mesajda zor gelmez sanırım
Zaman'la anlaşırız senınle

İnşaallah canım. Kendinden bahsetsene tanıyalım seni

31 yasındayım. 1o senelık çalışma hayatına kızımın dogumuyla ara verdım.şimdi 2 yasına gırdı artık çalışmaya baslayacagım onumuzdekı ay
64 le evlendım.70le hamıle kaldım 90la doguma gırdımo_O kılolar oyle kaldı
7 takıma gırdıgımde 91 e yakındım şimdi 87 kıloyum..o_O...boy 173

Sibel hosgeldın cnm
Benim icin 100 gr bile kilodur Can'ım alma yeter
Günlük 5 mesajda zor gelmez sanırım
Zaman'la anlaşırız senınle

sagol cnm dedıgım gbı kızım uyudugunda anca gelebılıyorum..şimdi babaannesınde bırazdan gelecek hemen gırdım zaten.ınş sızlerle basarabılırım bende

X