Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

IyiymiaE="poniponna, post: 42859765, member: 608350"]Günaydın :KK6: eşimle kızım uyuyordu yürüyüşe çıktım bende yeni geldim

Iyiymis canım ya benimkiler benden çooook önce kalkiyolar Bende bugün kalktik kahvaltıdan sonra küçük uyuyunca iki yolluk vardı onu yikadim veesonunda regl oldum şimdide ağrı cekiyom[/QUOTE]
Maşallah kamileciğim. Benim de evin halıları kir. Ama yıkamaya vereceğim. Camların kapanma aezonu başlasın o zaman vereceğim. Şimdi havalar iyi gittiği için camlardan toz giriyor hala.

Kizlarrr naber dun dogum gunune gittim aman Allahim one masaydi oyle cok sukur az hasarla atlattim bide ustune 2 saaat oynadik umarim erimis gitmistir yediklerim bbugun aksam yemegimi corba ve yogurtle geciricem dunu telafi etmek icin
Dunki menum

Sabah
Tavada yumurta 1tane
Domates
2 catal b, peynir

Ogle
Yemedim

Aksam
2 icli kofte
3 yaprak sarma
1 kasik kisir
4/1lahmacun
1 bardak meyve suyu
Tatlilar pastalara dokunmadim

Spor
2 saat kivirma:KK70::KK54:

Su
4 olmustur cok susadim oynamaktan habira ictim

Kızlar selam. Haftasonu gene yoğunluk. Anlamadım ben bu işi.
Sabah kalktım okula gittim kursum vardı. Öğlen kızımın okul alış verişini yapmaya gittim. Ama heryer o kadar kalabalık ki ancak yarısını halledebildim. Kalanı hafta içi halledeceğim.
Evet heryer cok kalabalik bende alisveris isini hallettim

Kizlarrr naber dun dogum gunune gittim aman Allahim one masaydi oyle cok sukur az hasarla atlattim bide ustune 2 saaat oynadik umarim erimis gitmistir yediklerim bbugun aksam yemegimi corba ve yogurtle geciricem dunu telafi etmek icin
Dunki menum

Sabah
Tavada yumurta 1tane
Domates
2 catal b, peynir

Ogle
Yemedim

Aksam
2 icli kofte
3 yaprak sarma
1 kasik kisir
4/1lahmacun
1 bardak meyve suyu
Tatlilar pastalara dokunmadim

Spor
2 saat kivirma:KK70::KK54:

Su
4 olmustur cok susadim oynamaktan habira ictim

Canım o akşam ne öyle içki köfte lahmacun kısır sarma hepsi cıs olmamış tatlım o akşam

Sabah kalktım okula gittim kursum vardı. Öğlen kızımın okul alış verişini yapmaya gittim. Ama heryer o kadar kalabalık ki ancak yarısını halledebildim. Kalanı hafta içi halledeceğim.

Allah kolaylık versin zor valla haftasonu alışveriş sıkıntılı iş

L
Iyiymis canım ya benimkiler benden çooook önce kalkiyolar Bende bugün kalktik kahvaltıdan sonra küçük uyuyunca iki yolluk vardı onu yikadim veesonunda regl oldum şimdide ağrı cekiyom
Maşallah kamileciğim. Benim de evin halıları kir. Ama yıkamaya vereceğim. Camların kapanma aezonu başlasın o zaman vereceğim. Şimdi havalar iyi gittiği için camlardan toz giriyor hala.[/QUOTE]
Ay kız geri kalanını bende verecem de iki küçük yolluktu yıkadigim yatak odasını temizlemis oldun diye yoksa hepsini imkansız yikayamam

Menum
Sabah
Iki dilim ekmek
Peynir zeytin domates salatalık

Öğle yine sabah gibi ekmek bi dilim

Ara bi kac tane üzüm

Aksam
Menemen
Salata ayran

Su 3 lt olur
Spor yok

25 gün menüm

Sabah,1 salatalık

Öğle, 1 kk peynir ve 2 dilim kepek ekmekle yapılmış tost,4 zeytin,domates,biber,salatalık.(12:00)

Akşam, 1.5 kase mercimek çorbası, 2 d kepek ekmek (16:00)

Su,2 lt

Spor, 1 saat 20 dk yürüyüş

Su an aç hissediyorum baya yoğurt yiyecektim ekşimiş. Ne önerirsiniz??

25 gün menüm

Sabah,1 salatalık

Öğle, 1 kk peynir ve 2 dilim kepek ekmekle yapılmış tost,4 zeytin,domates,biber,salatalık.(12:00)

Akşam, 1.5 kase mercimek çorbası, 2 d kepek ekmek (16:00)

Su,2 lt

Spor, 1 saat 20 dk yürüyüş

Su an aç hissediyorum baya yoğurt yiyecektim ekşimiş. Ne önerirsiniz??

Bana göre ekmek fazla toplam 4 dilim oluyor bence daha azaltabilirsin ayrıca acıktıysan aslında en iyi yoğurt gelir ama o yoksa salatalık ye canım çok kalorili bişey yeme saat geç oldu ayrıca acıkmak istemiyorsan bence ekmek yerine daha tok tutan şeyler ye mesela akşamki ekmekler yerine güzel bi sebze yemeği yanında yoğurt gibi daha iyi olur

Sizinle musmutlu geçen 48. Günüm :)
Uyanınca küçük bi salkım taze üzüm
Sabah:
1 dilim kepek ekmek, 1 dilim peynir, domates-salatalık, 3 yk lor peyniri,
1 h. Yumurta, 2 dilim salam.

---Öğlen:
1 yeşil elma, 4-5 parça kavun.

---Akşam:
1 kase yoğurtlu kabak.

Su: 3,2 litre.
Spor: 50 dk. 5 km yürüyüş, 50 yarım mekik.

Mekik konusunda hala tereddütteyim canım ben,kilo vermeden kaslaşmak doğru mu acabao_O

Teşekkür ederim canım benim,geçen hafta kafa olarak çok dağıldım bu hafta toparlıycam:KK73:

2-3 gündür saçma menülerden sonra bugün toparladım çok şükür canım sağol:KK19:

Menün çok güzel Pırıl'ım:KK200:

Pilav hariç çok beğendim menünü canım:KK19:

Çok sağlıklı ve çok hafif bir menü canım harikasın:KK9:

Bir İrem klasiği,harikasın canım :KK60:

Irem bugün klasikten Bayağı bir uzaklaştı. Ne cevizler kırdı bir bilsen. Çok utanıyorum.

Inşallah alışırsın ve iyi gelir bu iş sana canım yaşlılık mı daha neler
Aslında dün ben takım içi listeyi hazırlicaktım da kim menü paylaştı paylaşmadı vs bilmediğim için hatırlayamadım açıkçası O yüzden hazırlayamadım tamam not ederim tabi canım ne demek Benim için zevk sizin için bişey yapmak :)
Istersen yardım edebilirim Şeydacım. Hepsini yapmak zor olacaksa senin için görev Dağılımı yapabiliriz. Malum okulun açıldı.

Elifcim menünü çok beğendim.
Afiyet olsun.

Canım yasal hakkını kullan. Sen buna tamam deseydin hep üstüne gelecekti. Ama şimdi senin tavrını da öğrenmiş oldu. Bundan sonra rahat edersin. Bu müdürler kendini okulun sahipleri sanıyor. Sanki biz onlar kadar çocukları düşünmüyoruz.
Benim yaşadığim bir olayı anlatayım. Ben de kızım 4.5 aylıkken göreve başladım. Müdürle de konuştum. Bana araya bir ders boş verin dedim her güne. Tamam hocam yeter ki gelin. Bizi ücretliyle uğraştırmayın dedi. Göreve başladım sadece 2 gün boş var arada diğer günler yok. O zaman dedim teneffüste eşim getirecek dedim mescite. Derse 5 dk geç girsem sorun olur mu dedim yok dedi. 2 hafta sonra laf etmeye başladı. Ben de takip ettim kankaları 10 dk geç giriyor sesi çıkmıyor. Gittim yüzüne dedim. Çok bozuldu. Ama bir daha bana laf söğlemeden önce 2 kere düşünüyordu. Ki bende o derse beş dakika geç giriyorum diye vijdanen rahatsız olup o 5 dk illa ki tenefüslerin birinden çalar tamamlardım.
Sen hakkın olanı istiuorsun. Paşa paşa da yapacak. Sakın alttan alma.

Bir dönem ücretlide maalesef. Ben kendi kızım ićin endişelenmiyotum. Ben onun eksikleri kapatırım. Ama sınıf seviyesi düşer diye korkuyorum. Sonra da 2 öğrencim var. İlkokulda 8 öğretmen değiştifmişler. Maşalkah ilçede birinciler. O yüzden de diyorum. Hakkında ne varsa onu yaşayacak. Geçen yıl 1. Sınıfı alan çok iyi öğrrtmenler vardı ama hepsinin rotasyonu gelmişti. Ben dd güvenemedim rotasyondan giderlerse yerine kimin grleceğini. O yüzden biraz daha genç birine verdim. O da doğim yaptı kısmet.

Güzel menü.

Akşam biraz fazla.

Süper menu.
Afiyet olsun.

Akşam meyve olmamış.

Canım menü güzel.
7000 adım dz çok güzdl bence.

Ben akşam yemeklerimi saat 17 de yiyiyorum iş yerinde 18 den sonra bir şey yemiyorum canım.

IyiymiaE="poniponna, post: 42859765, member: 608350"]Günaydın :KK6: eşimle kızım uyuyordu yürüyüşe çıktım bende yeni geldim

Iyiymis canım ya benimkiler benden çooook önce kalkiyolar Bende bugün kalktik kahvaltıdan sonra küçük uyuyunca iki yolluk vardı onu yikadim veesonunda regl oldum şimdide ağrı cekiyom[/QUOTE]
Kamile oğlun nasıl?

Dört kasa açmışlar kırtasiyede . Annemi kasa sırasına soktuk biz alışveriş yaptık. Ona rağmen çok bekledik.

Cumartesi menüm
Sabah
2 adet wasa
2 kk beyaz peynir
1 adet zeytin
2 fincan Çay
1 domates
1 Salatalık
Yarım kk kaşar peyniri
Öğle
1 ince dilim frambuazlı YAŞ pasta
1/8 adet mercimekli tosunum.