Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Günaydın arkadaşlar,
Bugün de işe geldim :KK43: ve öğle 12 gibi yola çıkacağım. Allah izin verirse cumartesi gece sizlere merhaba derim.
kilom şu an 76 ve önce kendime sonra sizlere söz veriyorum artı olmaması için.
Mutlu, huzurlu ve sağlıklı sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmeniz dileği ile....:KK37:

Bildirimim 81.3
Eğer görüşmezsek herkese şimdiden iyi bayramlar.

Günaydın arkadaşlar,
Bugün de işe geldim :KK43: ve öğle 12 gibi yola çıkacağım. Allah izin verirse cumartesi gece sizlere merhaba derim.
Mutlu, huzurlu ve sağlıklı sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmeniz dileği ile....:KK37:

Fıstıklar size de iyi bayramlar.
Bayram dönüşü bomba gibi bekliyoruz.

Bildirimim 81.3

Günaydın arkadaşlar,

Kızlar günaydın bildirimimi yapiyim dedim
78.3
Geçen Perşembe 79.6 idi 1.3 gitmiş
Süpersiniz canlarım bayram dönüşüne kadar size güveniyoruz, Inşallah bende size layık olmaya çalışıcam :)

gizembusra gizembusra tatlım, Şeyda yazmış zaten evet hepimiz ekledik ki menülere daha sağlıklı yorum yapabilelim bi de görünce insan gaza geliyor :KK66:

YlYrB6.jpg

Şaka gibi,bildirim gününden beri 100 gram 100 gram gidiyor ama yine de 9'ları gördüğüm içinnnn çookkk mutluyummmm:KK71:

YlYrB6.jpg

Şaka gibi,bildirim gününden beri 100 gram 100 gram gidiyor ama yine de 9'ları gördüğüm içinnnn çookkk mutluyummmm:KK71:
Canım Badimmm:KK200: 9 lara inmek çok anlamlı bizim için tabiki Sevin :KK66:
Gözümüz aydın Rabbim bir daha üçlü rakamları göstermesin hiç birimize:KK76::KK68::KK37::KK73::KK9::KK9::KK9::KK9:

Bildirimim 81.3
İrem'im iyi bayramlar :KK200:
Günaydın arkadaşlar,
mutlu, huzurlu ve sağlıklı sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmeniz dileği ile....:KK37:
Harikasın canımmmm,iyi bayramlarrrr:KK200:
Kızlar günaydın bildirimimi yapiyim dedim
78.3
Geçen Perşembe 79.6 idi 1.3 gitmiş
Muhteşem canım tebriklerrrrr:KK9:

Geçen perşembe: 92.1 kg
Bugün: 91.4 kg
-0.7 kg
Toplam giden: 3.8 kg

takyon takyon deneme sürem bittj mi gruba alındım mı canım?????
Canım bu hafta senin için çok önemli.2.cuma listeye giriyoruz ama bayrama denk geldiği ve bildirim olmayacağı için 2 ekim listesinde olacaksın.Bu demek ki geçen perşembe kilon ile bayramdan sonraki perşembe kilon arasındaki farkla gireceksin listeye.Yani bayram dönüşü pazartesi günü ilk resmi ara bildirimini yapıp,takip eden perşembe de listede olacaksın bildiğim kadarıyla.Bomba gibi bir giriş yap o zaman listeler titresinnnnn:rolleyes:
Canım Badimmm:KK200: 9 lara inmek çok anlamlı bizim için tabiki Sevin :KK66:
Gözümüz aydın Rabbim bir daha üçlü rakamları göstermesin hiç birimize:KK76::KK68::KK37::KK73::KK9::KK9::KK9::KK9:
Amin canım benimmmmmmmmm,gerçekten 2'li hanelere düşmek bile öyle muhteşem bir his ki:rolleyes:

Tebrikler ikili rakamlara geldiği n için :KK9::KK9::KK9:
Çok teşekkürler canım,şimdi hepimiz için 8'li hanelere düşmek için dua edelim bu mübarek gün:KK73:

Canım bende bu rakamı görmüştüm ne mutlu olmuştum ya ikili rakamlara düştüm diye tebrik ederim tatlımmm inşallah devamı da gelsin
Amin kuzum;inşallah ben de senin gibi 7'li rakamları görebilirim en yakın zamanda,sonra belki bi buluşma bile ayarlar,bu günleri yad ederiz:KK71:

X