Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Katılıyorum;mesela benim endometrıum 34 yıldır her ay aynı yanılgıya düşer:KK53:
Sen ben hadi rahatız gebelik gibi kaygılarımız yok. Ama Elif lerin dikkat etmesi Lazım. Bu fazla kiloların üstüne bir de doğum kilolarının eklendiğini düşünsene. Benim arkadaşım 100 Ün üstünde hamile kaldı 120 küsürle doğuma girdi. Sezeryan dan aylarca toparlanamadı.

Sen ben hadi rahatız gebelik gibi kaygılarımız yok. Ama Elif lerin dikkat etmesi Lazım. Bu fazla kiloların üstüne bir de doğum kilolarının eklendiğini düşünsene. Benim arkadaşım 100 Ün üstünde hamile kaldı 120 küsürle doğuma girdi. Sezeryan dan aylarca toparlanamadı.
Elif bekâr sanırımo_O

Selamün Aleyküm kızlarrrr :KK3::KK3::KK3::KK3:

Hepinize bol eksili ve kaçamaksız bir haftasonu diliyorum :KK68:

Bendeniz 8. Takımın Kaptan vekili :KK52:
Takım olarak bu hafta güzel bir netice almışsınız :KK66: inşallah dahada güzel kilolar gider :KK68:

@seydan94 Bireysellerde 1.cilik derecenden dolayı seni Tebrik ederim :KK68::KK68::KK68:
İnşallah hepimiz kilolarımızdan kurtulup hedeflerimize ulaşırız :21:

Takım olarak bu hafta güzel bir netice almışsınız :KK66: inşallah dahada güzel kilolar gider :KK68:

@seydan94 Bireysellerde 1.cilik derecenden dolayı seni Tebrik ederim :KK68::KK68::KK68:
Güzel temennileriniz için teşekkürler.

Allah yazgıma yazdıysa evlilik-çocuk;sıkı bir diyet yapıp 50 kiloya inince hamile kalmak isterim.Aynı şekilde bir arkadaşımı çok uyardım,daha yaşı 23'tü;bak yapma etme gençsin zamanın çok,gel önce şu kiloları ver dedim.Tabi şimdi yeni yetme evli kızların arasında moda ya en çok çocuk başarısına erişmeEn Büyük KKYok Allah yok;doğumdan sonra 120 kilo ile depresyona girdi;insan biraz da öngörülü olmalı;sonradan ah vah kızıyorum ben.Tabi kaza ile oluysa o ayrı ama;eğer elindeyse tedbir almalı insan:eek:

Çokkk teşekkür ederizzzzzzzzz:KK200:

Eminim çok güzelsindir canımmmm:KK19:

Olabilir kuzum;ödem de olabilir,bağırsaklarında birikmiş bir artık da olabilir,regl yaklaşıyosa o da olabilir.Mayonoz suyu yalnızca vücudunda deri altına toplanmış suyu arttırır,diğerlerine etki etmez.Bir de neden ikimiz de veremedik bildirimden sonra biliyo musun canım,çünkü biz son 2 gün gerçekten çok az yedik.Bu yüzden arkasından veremememiz ya da takılmamız normal.Aslına birden kısma ile metabolizmamız ile oynuyoruz.Bence biz yalnızca çarşambaları sıkı menü yapalım diğer günler düzgün menülerimize devam edelim ki,metabolizmamız yavaşlamasın badim:KK43:

Elif bekâr sanırımo_O

Öyle mi.? Gene mi karıştırdım? Kusura bakma Elif cim. elifce1453 elifce1453
Kesinlikle bekarım çok bekarım aşırı bekarım yani o kadar:-)
Şaka bi yana sorun değil İremcim benim de hamilelik sorunum yok

Bu bayram kayinvalidemlere gideceğiz ve aram problemli onlarla stresten kilo alıp gelmem inşaallah :KK35:
Stres,diyet için en büyük tehlike.Şimdiden kendini psikolojik olarak hazırlamalısın;çantana leblebi,form çubuk vesaire koy,ara öğünlere kaçamak yapmazsan ana öğünlerde de yapmazsın:KK16:

Stres,diyet için en büyük tehlike.Şimdiden kendini psikolojik olarak hazırlamalısın;çantana leblebi,form çubuk vesaire koy,ara öğünlere kaçamak yapmazsan ana öğünlerde de yapmazsın:KK16:

Aynen en büyük tehlike. ÖSS stresinden 20 kilo almıştım sonra pko derken yapıştı kilolar. Kvdemler çok ısrar eder gittiğimiz akrabalarda. Sanki yemeyince beğenmemiş gibi oluyor niye bu ısrar anlamıyorum

Aynen en büyük tehlike. ÖSS stresinden 20 kilo almıştım sonra pko derken yapıştı kilolar. Kvdemler çok ısrar eder gittiğimiz akrabalarda. Sanki yemeyince beğenmemiş gibi oluyor niye bu ısrar anlamıyorum
Diyette oluğunu söylersin;herşey harika olmuş ama bana yasak şeklinde,bi taviz verirsen hep taviz vermek zorunda kalırsın:KK51:

X