Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

İrem'im 2 gündür menülerin çok hoşuma gidiyor;sen doyunca ben de mutlu oluyorum,senden hep böyle sağlıklı menüler bekliyorum:KK19::nazar:

:KK57:deniycem:KK61:

7'leri görünce helal olsun ye fazlasıyla hakettin canım:KK19:Benim de tek zaafım çikolata onu da eve sokmuyorum artık:KK75:
Sağol Nilüfer im . Inşallah daha sağlıklı beslenmek için daha fazla çaba göstereceğim bu hafta canım.

Kızlar bi de bunu buldum sıkılaştırıyormuş!Eki Görüntüle 1635801
Elif im yazan yanlış Yazmış Vicks vaporub merhem olacak. İçeriğinde kâfûr Timol hindistancevizi ökaliptus sedir ağacı Yağı mentol terebentin ve vazelin var. O Yüzden tekrar kâfûr eklenmesi bana garip geldi. Onun yerine kaliteli bir biberiye Yağı eklenebilir. Belki bizim anladığımız ve istediğimiz anlamda bir Zayıflama sağlamasa da selülit ve çatlakların görünümünü hafifletebilir diye düşünüyorum.

Bugünkü menum
Sabah
Iki dilim ekmek
Peynir
Bi tabak ceri domates
Iki çatal karpuz

Ara
Iki küçük armut

Öğle
Bi büyük kase çorba
salata ayran

Ara
Bi lokma ekmek
Bi b ayran

Aksam
Yine çorba salata yogurt

Yatarken
B1 süt içerim belki

Su 3lt den fazla
Spor 15 dk Leslie 10 dk cardio 150 yarım mekik
Vakit buldukça bi iki dakikada olsa cardiolar oldu ve gittiğim yere zıplayarak gittim bulasigi bile olduğum yerde yürüyerek yikadim

Ins yarına artilarin bi kısmı en azından gider
Kâmile m Öğleyi çok geçiştirmişsin tatlım.

Nilüferim menünü beğenfim ben. Güzel. Afiyet olsun.

Elif menü süper.
Gitsin kilolar. Gelsin ciciler

Menün genel anlamda güzel. Bir tek hindi füme olmayaymış daha güzel olacakmış.

Maşallah kız bu saatte uyuyorlarsa çok iyi benimkiler dn erken 12 sabah da 8 de ayakta. Anam bu uyku benimkilere hiç uğramıyor.

Canım mrnüde ofsaytlar var.
Marmelst fazla. Akşam ki şdftali sabah yenseydi keşke.

Kızlar başta şeyda olmak üzere herkesi tebrik ederim.

Süper menü mefkuş. Hep izindd ksl demiyeceğim hdmen dön.

Tüm alkışlar şeydaya.

Şahsen ben hiç tatmayı düşünmüyorum. Yoksa sonu grlmeydcrk. Kendim dd yspmıyacağım bu sene. Hazır alacaģım az bir şey. Dvde yapıncz çok oluyor. Sonundz krndimi başında buluyorum.

Kız ben olssm hiç oflamayacağım.
Keşke benim olsa.

Menü süper fıstık.
Bomba gibi geliyordun gene.

Süpersin.

Olmamış canım bu menü. Çok az geldi bana.

Niye hindi füme ti beğenmedin tatlım koruyucu içerdiği için mi? Ben çok seviyorum ama.

Herkese hayirli sabahlar.sahurumu yaziyim
2 peynirli yumurta + yarim dilim tam bugday ekmegi +karpuz
Yumurta tok tuttugu icin vazgecemiyorum.
Yanliz dune ek olarak annecigimin israriyla bir kase sutlac yedim.hem gene kilo aldin diyip hemde sirf sen seviyosun diye yaptim bir daha nerde bulucan diye herseyi bana yedirmeye calisan cok tatli bir annem var :KK50:.Allahtan orucluyum yoksa bana kesin 1 kilo aldirirdi

Günaydınlarrrrr
Güzel bir haftasonu diliyorum herkese

Ben gece yine uyuyamadım zencefil, çay falanda kâr etmedi
Erkenden kahvaltımı yapmış oldum
Saat 8den sonra dalmışım biraz
Birazdanda hazırlanıp nikaha gidecez
Gazam mübarek olsun

Elif im yazan yanlış Yazmış Vicks vaporub merhem olacak. İçeriğinde kâfûr Timol hindistancevizi ökaliptus sedir ağacı Yağı mentol terebentin ve vazelin var. O Yüzden tekrar kâfûr eklenmesi bana garip geldi. Onun yerine kaliteli bir biberiye Yağı eklenebilir. Belki bizim anladığımız ve istediğimiz anlamda bir Zayıflama sağlamasa da selülit ve çatlakların görünümünü hafifletebilir diye düşünüyorum.
Tatlım zaten vicks markanın kremlerinde de vaporub yazıyor yaa o mavi kutular onlar değil mi dediğin?
Günaydınlarrrrr
Güzel bir haftasonu diliyorum herkese

Ben gece yine uyuyamadım zencefil, çay falanda kâr etmedi
Erkenden kahvaltımı yapmış oldum
Saat 8den sonra dalmışım biraz
Birazdanda hazırlanıp nikaha gidecez
Gazam mübarek olsun
Çok kasma ablacım açık büfe de illaki yiyebileceğin şeylerde vardır sen denge işini çözdün sıkıntı yapma ayrıca tekrar geçmiş olsun

Herkese Günaydın kızlar

Bi sürü alıntı yaptım ama net kötü koyde olunca
Elif benimkiler akşam erken sabah erken yapanlardan iyice oluyor bu durum dinlenebiliyorum

Iremcim öğleyi dün biraz hani önceki günün artilarini sileyim diye hafif yaptım Ama arada mecburen yedim dayanamadım bugün daha dikkat edecem

X