Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Elif ve irem menulerinz süper gerçekten bende sizi örnek alacağım Tebrikler

Zuhalim ya benim sana abla diyesim gelmiyor hele o en son fotonu görünce sanki benden çok Küçümussunn gibi gozukuyon tecrubelerin yasin büyük ama görünum çok küçük inş nikahı kszasiz atlatirsin bu arada abiyede giyersin sen bugün tam fıstık olacan gibi geliyo bana

Tatlım zaten vicks markanın kremlerinde de vaporub yazıyor yaa o mavi kutular onlar değil mi dediğin?

Çok kasma ablacım açık büfe de illaki yiyebileceğin şeylerde vardır sen denge işini çözdün sıkıntı yapma ayrıca tekrar geçmiş olsun
Evet o mavi kutulardan ama yukarıda şurup Yazmış ya onu diyorum.

Cok guzel bir menu dere otu cayi nasil yapiyosun taze dereotuylami canimm
Yarım litre suya 2-3 dal dereotunun yaprağını kaynatıp ılıtıp içiyosun canım:KK51:
Nilüferim menünü beğenfim ben. Güzel. Afiyet olsun.
Çok teşekkür ederim canımmm:KK19:
Günaydınlarrrrr
Güzel bir haftasonu diliyorum herkese
Ben gece yine uyuyamadım zencefil, çay falanda kâr etmedi
Erkenden kahvaltımı yapmış oldum
Saat 8den sonra dalmışım biraz
Birazdanda hazırlanıp nikaha gidecez
Gazam mübarek olsun
Allah şifa versin canım ya ilacı dinlenmek,inşallah çabuk iyileşirsin:KK51:

Elif ve irem menulerinz süper gerçekten bende sizi örnek alacağım Tebrikler

Zuhalim ya benim sana abla diyesim gelmiyor hele o en son fotonu görünce sanki benden çok Küçümussunn gibi gozukuyon tecrubelerin yasin büyük ama görünum çok küçük inş nikahı kszasiz atlatirsin bu arada abiyede giyersin sen bugün tam fıstık olacan gibi geliyo bana
Sağol canım . Zuhal ablanın Fıstık olacağı kesin zaten. Keşke giyinmiş hazırlanmış bir fotosunu koysa albüme. Mefkurem Mefkurem

Günaydın diyet kardeşlerimmmm:KK68::KK37:
Uyandım,tartıya çıktım,bildirim günü ile aynıyım hala.Ama moral bozmuycam,çünkü kaçamaksız diyet ve spor sonucunda tartı oynamasa da beden mutlaka farkediyo eksi yönde buna çok inanıyorum.9'lara 200 gr kaldı ya ısrarla göremiyorum henüz ama görücemmmm:rolleyes:
Şimdi kahve keyfi yapıyorum;sudan sonra en vazgeçilmez içecek benim için,inşallah bir gün beraber de içeriz:KK4:

Günaydın diyet kardeşlerimmmm:KK68::KK37:
Uyandım,tartıya çıktım,bildirim günü ile aynıyım hala.Ama moral bozmuycam,çünkü kaçamaksız diyet ve spor sonucunda tartı oynamasa da beden mutlaka farkediyo eksi yönde buna çok inanıyorum.9'lara 200 gr kaldı ya ısrarla göremiyorum henüz ama görücemmmm:rolleyes:
Şimdi kahve keyfi yapıyorum;sudan sonra en vazgeçilmez içecek benim için,inşallah bir gün beraber de içeriz:KK4:
200 g Dediğin nemi Nilüfer im. Inşallah haftaya sen 9 Lar da ben 7 lerdeyim.

200 g Dediğin nemi Nilüfer im. Inşallah haftaya sen 9 Lar da ben 7 lerdeyim.
Hayatımda 2 kez tartı başında ağladım İrem'cim;bir kendimi 106 kilo gördüğüm gün üzüntüden,bir de zayıflarken 7'li haneleri gördüğüm gün mutluluktan.İnşallah sana bu hafta,bana en yakın zamana nasip olur o 7'ler.7 diyette garip bir rakam,direk zayıf görünmeye başlıyo insan:rolleyes:

Son düzenleme:
Hayatımda 2 kez tartı başında ağladım İrem'cim;bir kendimi 106 kilo gördüğüm gün üzüntüden,bir de zayıflarken 7'li haneleri gördüğüm gün mutluluktan.İnşallah sana bu hafta,bana en yakın zamana nasip olur o 7'ler.7 diyette garip bir rakam,direk zayıf görünmeye başlıyo insan:rolleyes:
Tartıda 122 Görmüş bir kişi olarak inan şu halimden bile çok memnunum Nilüfer im.

Kızlar menülerimi yazıyorum hep ve kesinlikle üzerine bir şey yemiyorum ama ben neden bugün artı çıktım ki şimdi hemde +700 çok garip değil mi maydanoz suyu falanda içiyorum ödem de olamaz kii :KK43:
Adet günün yakınsa ya da lütfeyle fazdaysan yani ikinci 14 günlük dönemdeysen etkilemiş olabilir tartıyı. Ben yaşıyorum onu Artı olmasam da Hızı Düşüyor.

Adet günün yakınsa ya da lütfeyle fazdaysan yani ikinci 14 günlük dönemdeysen etkilemiş olabilir tartıyı. Ben yaşıyorum onu Artı olmasam da Hızı Düşüyor.
Canım adetim 30 ile 2 si arasında daha 10 gün var ama doğru anladıysam 2. 14 günlük dilimde oluyorum doğru mu anlamışım

Tartıda 122 Görmüş bir kişi olarak inan şu halimden bile çok memnunum Nilüfer im.
Eminim çok güzelsindir canımmmm:KK19:
Kızlar menülerimi yazıyorum hep ve kesinlikle üzerine bir şey yemiyorum ama ben neden bugün artı çıktım ki şimdi hemde +700 çok garip değil mi maydanoz suyu falanda içiyorum ödem de olamaz kii :KK43:
Olabilir kuzum;ödem de olabilir,bağırsaklarında birikmiş bir artık da olabilir,regl yaklaşıyosa o da olabilir.Mayonoz suyu yalnızca vücudunda deri altına toplanmış suyu arttırır,diğerlerine etki etmez.Bir de neden ikimiz de veremedik bildirimden sonra biliyo musun canım,çünkü biz son 2 gün gerçekten çok az yedik.Bu yüzden arkasından veremememiz ya da takılmamız normal.Aslına birden kısma ile metabolizmamız ile oynuyoruz.Bence biz yalnızca çarşambaları sıkı menü yapalım diğer günler düzgün menülerimize devam edelim ki,metabolizmamız yavaşlamasın badim:KK43:

Canım adetim 30 ile 2 si arasında daha 10 gün var ama doğru anladıysam 2. 14 günlük dilimde oluyorum doğru mu anlamışım
Evet canım doğru anlamışsın. Endometrıum sanki bir gebelik gerçekleşecekmiş gibi kendini hazırlar. Doku tabakası kalınlaşır kan damarları gelişir döllenme veya implantasyon yani döllenmiş yumurtanın tutunması gerçekleşmezse progestron çekilip endometrıum dökülüyor. Sen şu anda gün olarak en uygun dönemdesin diyebiliriz.

Evet canım doğru anlamışsın. Endometrıum sanki bir gebelik gerçekleşecekmiş gibi kendini hazırlar. Doku tabakası kalınlaşır kan damarları gelişir döllenme veya implantasyon yani döllenmiş yumurtanın tutunması gerçekleşmezse progestron çekilip endometrıum dökülüyor. Sen şu anda gün olarak en uygun dönemdesin diyebiliriz.
Katılıyorum;mesela benim endometrıum 34 yıldır her ay aynı yanılgıya düşer:KK53:

X