Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

bende gördümm emirimm çokk hoşum a gittiii :roflol:hemenn yükledimm umarımmm banlanmammm

kız emirr bana linkii versennee nerdee yaptınn cetvelini çok güzell

çubuk topkek hafta sonu kaçamak yok mümkün oldukça spor yapın pazartesi gün gün rapaor alcam demedi demeyin ii hfatsonları ii tatiller...Şeniz...

hayal çok tebrik ederim tatlım yaaaa
acayip güzel kilo vermissin fıstıım çok öpüyorum senii
3.4 ne demek yaaa
valla süpersin bacım
takipciniz ay benimde koçum olsana sen yaaaa
anlat bakiim nasıl becerdinn

bende gördümm emirimm çokk hoşum a gittiii :roflol:hemenn yükledimm umarımmm banlanmammm

kız emirr bana linkii versennee nerdee yaptınn cetvelini çok güzell

Here you can create tickers for forums (metrics, sliders). Categories: pregnancy, children, lose weight, wedding, love, holidays and others
ablacım link buu
burdan gir takılırsan bana başlangıç kilonun hedef kilonu ver
ben yapıvereyim
bide eğer kendin yapabilirsen
hemen o alltta koyu renkli bi link çıkıyo onun tamamını kopyalayıp yapıştırcan imza yerine
o en başta filter yazan yerden
weight lostu seç tamam mı

Son düzenleme:
ha bu arada sonuçları açıkladım kızlar
5. olmuşuuuz
lütfen artık toparlanalım
bu sonuçlar bize hiç yakışmıyooo

hayal sen hiç merak etme canım h.sonu hayatta kaçamak yapmam ben
hiç öyle şey yaparmıyımmmmm
yani aşkol sende
iskender yada pizza yemiycem
sevgililer günü için yaptığım pastadan yemiycemmm
sen merak etme :roflol:

hacer sen gel bana yardım ette el birliğiyle verek şu kilolarıı
eskiden emir öyle yapardı
vercek kilosu bitince benimkileri de veriyodu :roflol:
şimdi ebn sana 5 kilo vereyim sen yak onlarııı
bitince gel bi 5 daha vereyimm
bende o arada bi kaç kilo veririm :roflol:

aaaaaaa aşkooooolllll niye küstün hacerrrrr
asıl ben küstüm insan aşkına yardım etmezmiiiii :dilcikar:

Yavrulaaar nassınız bakalım?? Yeni geldim okuldan,karnımı doyurdum hemen raporumu vereyim dedim..

Sabah: 1 dilim ekmek, 2 kk peynir, 2 domates
Ara: 1 kapuçino
Öğle: 1 paket form bisküvi
Ara: 1 kapuçino
Akşam: 1 kase ekşili köfte (7 minik köfte aldım kaseye), 1 tabak kereviz yemeği

20:00 gibi de meyvemi yerim..

Kızlar bu arada benim mezuniyetime az kaldı kilo olarak.. 700 gram kalmış :dance: Şubat sonuna hedefime ulaşmayı planlamıştım, sizce 57 olunca mı mezun olayım, yoksa Şubat sonuna kadar devam mı edeyim? Bakarsınız 56 filan olurum :teytey:

iyi akşamlar kızlar a.s. dün gece çok kötü hastalandım,afedersiniz midemi boşalttım sürekli...bugünde böyle devam etti,anca kendime geldim..bu seferde annem aynı şeyi yaşıyoooo..salgın galiba.önce alperenim olmuştu,şimdi sırayla bütün aile kafamçokkarıştı bugün kursun ilk günü olduğu için gittim ama kendimi eve zor attım..şükür iyiyim şimdilik..

bugün yediklerim;
sabah 1 bardak meyve suyu
öğlen 1 gevrek(kendimi yemek için zorladım)
akşam 2 yk tarhana çorbası,1 lokmada ekmek..

:teytey: bence Şubat sonuna kadar devam et canım..o zamana ne kadar verirsen kardır..sonrada koruma döneminde bizlerle devam edersin yerimseniben

kızlar ben çıkıyorum..bi ce eee yaptım gidiyom kusura bakmayın..gün boyu midem haşat oldu,biraz dinleneyim..yarında sevgililer günü için yapmak istediklerimi yapamıcam sanırım
şimdiden sevgililer gününüz kutlu olsun canlarım benim a.s. inşallah güzel süprizlerle karşılaşırsınız,gününüz güzel geçer inşallaha.s.

:teytey: bence Şubat sonuna kadar devam et canım..o zamana ne kadar verirsen kardır..sonrada koruma döneminde bizlerle devam edersin yerimseniben

Tamamdır canım hihoyyyt 2-3 kilo tolerans olsun, nolur nolmaz :icecream:

Sana da çoook geçmişler olsun a.s. Hiçbir şey de yiyememişsin canım beniimmm.. Akşam yatmadan sütünü iç e mi annem sırnaşık şey

Güzel dileklerin için de teşekkürler ama üzerime alınamıyorum.. Bu yıl da sapım zira :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…